0 oy
654 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (249 puan) tarafından
Nasıl olsun sizce kararsız kaldım 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de püsküllü halı var ama püsküller yıkatmaktan hakkın rahmetine kavuştu 
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Bence düz olmalı. Daha kullanışlı olacağını düşünüyorum:))
(249 puan) tarafından
Ne açıdan kullanışlı cnm mesela
0 oy
tarafından

Püsküllu daha şık 

0 oy
tarafından

Püsküllü aldim pisman oldum sonradan kestim dahada pişman oldum :Dbence düz almalisin

(249 puan) tarafından
Puskulluye neden pişman oldn cnm
tarafından
Süpürürken hep süpürgenin ağzına takılıyordu püskülleri ve dolanıyordu hic hoş bi görüntü olmadi bende kesmiştim hep
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Püskülsüz al canım. Püaküllere sürekli pislik takılıyor kırıntı takılıyor. Hem de rengi değişiyo fln kirlenince direk belli eidyo
(249 puan) tarafından
Tm cnm Cok sağol
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben yatak.odama aldim o halilardan kullanimi cok rahat temizligide asiri kolay ama puskulsuz  al bence puskullere sac kili felan giriyo dolaniyo ne bilim ben sevmiyorum
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Püskülluler cok zahmetli icine birsüru pislik birikiyo ne kadar makina kullansanda ayni .cok cabuk püskülleri bozuluyo ayagim sürekli onlarin üstunde düzeltiyorum takinti olmus 
0 oy
tarafından
Kesinlikle düz al canım çünkü o puskullulerin arasına ekmek kırıntısı toz falan toplanıyor ve yıkamadığın sürece gitmiyorlsr maalesef 
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Sadece misafr odam püsküllü kaln odalr düz 
0 oy
tarafından
Mutfak da bende püskülsüz kullanıyodum geçen kaynanam yeni aldı o püsküllü fark yok bence ikisi de aynı 
0 oy
(894 puan) tarafından
Püskülsüz derim. Süpürürken bozulmasın diye çırpmak zorundayım. Üzerine bişey dökülse temizlemesi zor. Püskülsüz olanlardan daha çok memnunum. Çok beğenirsem alırım ama salona belki oturma odasına
0 oy
(132 puan) tarafından
Haliyi kendin yikiyosan puskullu alma cikmiyi lekeler puskulden kolay kolay
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Püskülsüz al canım benimki kalın hali ve o odayı hiç kullanmıyorum inan 3 yildir ayak basılmadı sadece arada süpürüyorum ve püskülleri acayip kirleniyo her sene halıları yıkamaya verdiğimde onu da mecbur veriyorum sırf püskülleri için 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde atakurnevruz (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
24 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Citipiti (2,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
0 oy
1 cevap 78 göst.
5 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,457 cevap

34,514 kullanıcı

...