0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından
Ben TV fln izlemem takip etmiyorum anneme soruyordum bazen bugünde sordum vaka sayisi 7bine dayanmış 

Sizce ne olacak böyle herşey iyidi önünü iyi kestik gibiydi virüs un

Ama artık insanlar ayrı bir tedbirsiz devlet ayrı boşladi derken iyice iş çığırından çıktı hızlı artıyor vaka sayısı maalesef

9 Cevaplar

+3 oy
(2,633 puan) tarafından
Cağnım devletim, ekonominin durumunu düzeltmek için yazın bütün kapı pencere ne varsa açtı. Bu sefer de korona çoğaldı ama pek bahsedilmedi.

Şimdi de hem mevsim geçişi, hem korona çift dikiş ilerliyor. Çoğumuz öleceğiz.... 
tarafından
Malesef aynen öyle canım. Ve hala doğru düzgün yasak yok ablamın damadı berber korona olmuş 12 müşterisine bulaştırmış hepsi karantinada aileleriyle ama hala heryer açık sanki korona akşam 8den sonra bulaşıyor :/
(2,633 puan) tarafından
Ettiğim tek dua, Rabbim hasta etse bile hafif atlatmayı nasip etsin.
Aslında tamamen yasak olucak, herseye ve herkese gelicek ama maalesef ki döngü böyle işlemiyor. O yüzden yasaklara uymak zorundayız.
tarafından
Amin inşallah canım. Aynen öyle.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bende anlamiyorum sorsan herkes evde herkes tedbirli ama bu vakalar nasıl artıyor bilmem bir arkadaşım var asla evde durmuyor sonrada yine bizi buldu kimsede cikmiyor diyor 
0 oy
tarafından
Ay dun bi haber gordum prof açıklamış o hasta sayısı evde ilaç kullanan hastane de yatanlar mış hafif geçirenler hariç mış yani günde de en az 10.00 vaka varmış hiç belirti olmayıp posof çıkanlar o günlük tablo da değilmiş 
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Virüsün biteceğini sanmıyorum ancak sürü bağışıklığı ile son bulacak.
tarafından
Canm suru bagisikligi 1 defa gecirilecek hastaliklar icin bu hastalik surekli bulasan bisey.
0 oy
(12,500 puan) tarafından
Insanlarımız düşüncesiz bana bulaşmaz diyerek yola çıkıyor,..

Haberler de cıktı virüslü olduğunu biliyor ve başka şehire gidiyor buna ne diyeceksin 

Bilinçli olmamız lazım ama yok

Bugün ezcabeye gittik yan tarafında çay ocağı vardı sandalyeler kalkmış ama adamlar hala ayakta sohbet ediyorlar sigara içiyorlar bu yüzden de bitmiyor bitmiyor   
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Valla benim umudum yok  açıkçası du ya batmış gidiyor bu illetten bu bi ahir zaman bence rabbim sonumuzu hayır etsin inşallah 
0 oy
(1,398 puan) tarafından
İnanmayanlar daha iyi bilir cvbı bence 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Daha dün haberde antalyadaki denize girenleri gosteriyorlardi bide cennet diyo turistler mahvettiler cennetimizi pislikler oturamadilar ulkelerinde ne var bu turkiyede acilmayacakti kapilar yurt disi gelip gitmek serbest olmayacakti denize girilmeyecekti tatil yapti millet dusuncesiz davrandi oyle sorumsuzlarin ceremesini cekmekte bize kaldi bizim ne gunahimiz vardi evden cikmadil yaz boyu
0 oy
(598 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin aşı çıksaydı bi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 293 göst.
20 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
13 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 402 göst.