0 oy
398 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (185 puan) tarafından

Kızlar karantindayız ve kış oğlum evin içinde cok sıkılıyor sizce hangisini alsam oğlum daha cok sever salıncak için yerde var asacak kaykayda istiyorum ne alsam bilemedim. 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Büyük alacak san kaydırak olabilir  bu a101 gelenler küçük düzer ama uzunlar var onlar alırsan araba vs de kaydırır salıncak aldım kızıma hala biniyo gerçi 2 Side olur sjsjsj
(185 puan) tarafından
Keşke ikisini alabilsem cnm cok güzeller. D
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Bence kaydırak daha çok dikkatini çeker. Biz hem salıncak hem kaydırak aldık ama kızım salıncakta biraz sallanıp sıkılıyo 
(2,332 puan) tarafından
Kaydırağı A101 den 80 liraya, salıncağı da hepsi burada dan 330 liraya almıştık
(185 puan) tarafından
Salıncak pahalıymıs cnm ayaklımıydı  salıncak
(2,332 puan) tarafından
Evet canım 2 tane demir ayağı var. Emniyet kemeri var
(185 puan) tarafından
Onlar da cok güzel canım bizim asılacak yer olunca asma salıncak alacam olmasaydı bnde ondan alırdım
(2,332 puan) tarafından
İyi yapıyosun canım. Bizim ev kira ev sahibi kızar diye tavanı delmek istemedik
0 oy
(2,551 puan) tarafından
Bence salıncak al canım kaydiraktan sıkılabilir ben salıncak aldım oğluma sevdi de 
(185 puan) tarafından
Olabilir cnm parka gidemiyorum sonuçta asacak yerde var sıkılıyo evde salıncak alacam galiba
0 oy
tarafından
Bence ikisi de olur :))
(185 puan) tarafından
Haha bencede. D
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kızım çok hareketli sabit kalmayı sevmiyor önce salıncak aldık sevmedi yürümeye başladı kaydırak aldık çok memnunuz, parkta hangisinde vakit geçirmeyi seviyorsa onu alın 
(185 puan) tarafından
Mantıklı cnm salıncağı daha cok seviyor
0 oy
(48,731 puan) tarafından
bu kaydiraklar kuxuk biz buyugunden aldık oynuyo seviyo salincak cok sevmiyo arada parka götur sallancam diyo sadece☺️
(185 puan) tarafından
Parka gidesi gelmiş seninkinin. D parkta salıncak daha eğlenceli geliyo çocuklara
(48,731 puan) tarafından
benimki salincagi sevmiyor aslinda onun niyeti parka gitmek virus var diyo şimdi kış geldi totisin donsr diyorum o unutuyp totisim yanar diyo☺️☺️☺️
(185 puan) tarafından
Oy kuzucuğa ya maşallh şimdikiler cok zeki. D benimkide dısarı yı cok istiyo hem virüsten hem soğuktan çıkamıyoruz malesef şart oldu
(48,731 puan) tarafından
bizde o sebepten gittik almaya orta boy alacaktik yoktu babasi kiyamadi buyugunden aldi ☺️ eger butcen varsa ve yerin varsa hepsi bir arada olanlar var onlara bakabilirsin canim
(185 puan) tarafından
Bi bakim cnm cok sağol

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 461 göst.
31 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde yagmur1608 (712 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 247 göst.
0 oy
2 cevap 116 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 417 göst.
22 Nisan 2020 Diğer kategorisinde TOSB!K (13,887 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,767 cevap

34,944 kullanıcı

...