0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar simdi benim halam cok dedikoducu ikiyuzlu yuzsuzdur kaynanamlara gorumceme eltime gider televizyon gibi film ceker gelir bana anlatir bende kardesim yazmistim televizyoncu filmci gibi mesajlarimi gordu ama bisey demedi ama hic usulmedim gordugune ohh olmus gorsun ki bidaha iki yuzluluk yapmasin herkesin arkasindan anasini aglatir onune gelince kedi gibi olur ve surekli telefonimu karistirir benden izinsiz herzaman yapar ohh burnu yansin da bidaha karistirmasin telefonumu insallah bu mesajdan sonra hareketlerine ceki duzen verir

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye böyle bir insanın yüzüne vurmuyorsunuz ki yaptıklarını
tarafından
Soyledim cnm teyzem annem soyledi ama degismedi hala laf tasimaya devam etti bende bilerek kardesime mesaj attim mesajida telefonumda kayitli biraktim gorsun diye
tarafından
İki gözünü çıkarmışsn o zaman canm
tarafından
Aynen cnm onun derdi telimde bisey bulup gidip dedikodumu yapmak bende ona dert olsun diye boyle bi yontem denedim insallah akillanmistir
tarafından
İnşallah canm rabbim ıslah etsin
-Reklam-
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Kişiye günah  olarak her duyduğunu  söylemesi  bile yeter
tarafından
Sozde icinde Allah korkusu var ama yapiuor cnm mesajlarimi okuyor ozel falan dinlemiuor eve geldim sifre koydum wn son
0 oy
(119,470 puan) tarafından
Tlf sifre koy özelin sonucta
tarafından
Koydum kanka artik giremez:))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 770 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 360 göst.
+1 oy
8 cevap 218 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zeynozeyno (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynozeyno (64 puan) tarafından soruldu

381,099 soru

11,409,107 cevap

34,946 kullanıcı

...