0 oy
359 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

3 gun önce 82 küsur falandım şimdi tartıldım  80 .30  cıktı 

Hayır dikkat te etmiyorum günde 2 öğün falan yiyorum ama bide  yatıyorume karantinadayız hic yerimden de kalkmıyorum  seker çay kahve hic eksik olmaz nasil verdim ben bu kiloyu??? :D :D

4 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Valla nasıl verdiğini  bilmiyorm ama iyi vermişsin:d
tarafından
Kesinliklee :))
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Maşallah böyle devam et darısı benim başıma
0 oy
(406 puan) tarafından
Ödem atmışsındır kız
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Genelde ilk giden kg değil ödem dir kg o kadar çabuk gitmez cnm 1 2 güne kg verme başlarsın daha azalır 
tarafından
Ya inan hiç uğraşmadım bunun için kendinden gittiyse inşallah böyle devam  eder zaten bunalımdaydım kilolarım var diye :)
(12,777 puan) tarafından
Yemeyi kestiği de ödem gider ama kg bu kadar kolay gitmez ya yemeyi kesmen lasim yada spor eklemen lazım
tarafından
Haklisin canim ama elinden gelen bisi yok malesef esim beni tek dışarı gönderen bi tip değil  e 90m² evde benimde  yerimden kalkasım gelmiyo
Düşündümde kililarim böyle dursun daha fazla almiyim oda yeter
(12,777 puan) tarafından
Evde Leslie yap biraz az tüket kalori as al gider  cnm  günkü 80 biraz fazla
tarafından
Haklisin canim 63 kiloydum hamile kalmadan önce93 kiloyla  sezeryan dogum yaptim doğumdan sonra 90 falan olmustum 2 gun cocuk yogun bakimda kaldi sonra  1 hafta annelmlerdeydim 10 kilo falan vermiştim o sıralar sonra eve geldim  bidaha da veremedim 5 ayı geçti
Bi yerden başlamam lazım gerçektende su leslie y8 bi arastiriyim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 299 göst.
0 oy
1 cevap 122 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asel-Asya (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu

380,548 soru

11,394,066 cevap

34,907 kullanıcı

...