0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

sabah kahveleri benden bugün kizlarr gunaydinnn :) 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız sabah sabah kahve güzeldir ama hiç içmedim 
tarafından
Daha gözümü açmadan suyu isitirm kahve olmasa kendime gelemiyorm sanki yada ben kendimi öyle kandiriyorm ;D
tarafından
Valla üşeniyorum ben kalkınca yapim hhahahaha koca zaten bana küsmüş :D onun üstüne kahve içersem ayıp olur
tarafından
Hahah benim koca bana. Kusse ben hiç dert etmem keyfi bilir tam tersi yok gibi davranırım :D dahada sinir olur ahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ya afiyet olsun. 

Oğlum tüm gece uyutmadı bende içeyim bitane belki aklım başıma gelir :angel:

tarafından
Daha yeni doğdu canım 29 günlük. Dün önemli bir meseleden dolayı dışarı çıkmak zorunda kaldık akşam geldiğimizde sabaha kadar sancılandı. Sabahı zor ettik belli ki soğuk aldı:(
Seninki ne kadarlık
tarafından
Oyyyy masallahhh minige kıyamam benim ki küçük 6 aylık oluck büyük 5 yaşında canım büyük kız grip oldu benimde küçük dogdundan kolikti ne gaz damlaları şurupları rezeneler anasonlar herşey kullandık hiç biri fayda etmedi o yeni dogdunda anladm ki uykusuztan ölünmüyor Muş Allah yardımcın olsun yardm edick kimsen yoksa zor benim yoktu
tarafından
Annem yanımda Allaha şükür sabaha kadar nöbetleşe bakıyoruz ama sabaha kadar öyle ağladı ki içim parçalandı.
Bu arada senin de çocuklarını Allah bağışlasın maşallah
tarafından
Ne güzel canım Allah annemden razı olsun benimki daha iki kere ancak gördü torununu cümlemizin cocuklarini inşallah ❤️
tarafından
Olsun canım çocuklarının canı sağolsun sen başlarında ol büyürler onlar her türlü ❤️
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende cay icmeden uyanamiyorum sanada afiyet olsun canim
tarafından
Teşekkür ederim canım sigara kullaniyorms genelde sigara içenler sabah çay kahveyi çok tüketir ya
(44,603 puan) tarafından
Bunu biliyorum ama sukur ben kullanmiyorum
0 oy
(129 puan) tarafından

Cocgu uyuytum işlere girşcm eğer uynmasa banada Bi kahve ;)

tarafından
Kız maşallah kaçta uyandın da çocuğu uyuttm işleri yapicn ay ben çok tembelim :D kızım 9 da kalktı küçük yatakda 2 saat onla oynasrm şimdi sonra büyük kalkar kahvaltı ancak hazrlar yeriz
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Günaydın canım hamile kalmadan önce ben de öyleydim kahvaltı yapmadan Bi kahvemi içerdim özledim vallahi :D

tarafından
Ay sorma hamileyken bende içmedim icemedm daha doğrusu tiksinmistim kokusna bile tahammül edemiyordum :D zararlı şeylerden tiksinyrm hamileyken kola sigara kahve cips :D rabbim biliyorda tiksindiriyod :D
(3,527 puan) tarafından
Haha bende aynıyım vallahi sigara içiyordum hamile olduğumu daha bilmiyordum sigaradan kahveden tiksindim sonra test yapıp öğrendim dediğin gibi rabbim yardımcı oluyor :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Daha ayılamadım bende :) 
tarafından
Gel şu sıcak bı kahve iç gelirsin kendine:)
(3,078 puan) tarafından
Ne güzel olur :))) saol kuzum
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Günaydın cnm bn acıktım yaaa eşim uyansa kavaltı yapcaz da :/
tarafından
Benim ki kahvaltı yapmaz ise gitti çoktan Allah tan sevmiyor sabJ bisiler yemeyi :D büyük kızımın uyanmasını bekliyorm bebr yapicz bizde :) sizede afiyet olsn simdiden canim
(1,451 puan) tarafından
Bizimki gece1 de geliyor öglen 3 te gidiyor işe sabahları uyanmak bilmiyor acıkıyorum anu beklerken saol cnm bnm
0 oy
(119,127 puan) tarafından
Uykum var yaa         
tarafından
Kız benimde var bebiş yatarsa uyurm biraz büyük kız uyanasya kadar gece bir saate bir kalkıyor sabah erken kalkior gece geç yatıyor yıprandım :D
0 oy
tarafından

Sana günaydın afiyet olsun bana iyi uykular daha yeni uyumaya gidiyirum :ermm:

tarafından
İyi uykularr canım teşekkür ederim ❤️
(119,127 puan) tarafından
Mehlikanin anasi gel sarilip uyuyalim gozumu zor aciyom
tarafından
Gel kuzum valla sabahladim bugün Mehlika ateşlendi şimdiyse uyuyamıyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 293 göst.
23 Aralık 2020 Aile kategorisinde furkankaanannesi (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 351 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 555 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 395 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu

378,277 soru

11,322,190 cevap

34,768 kullanıcı