0 oy
1,548 göst.
Aile kategorisinde (90 puan) tarafından
Bugün ailecek pikniğe gittik. Göl kenarı, baya kalabalıktı. Rahat bir ortam değildi donlu abiler göle giriyordu. Alkol ortamı çok fazlaydı ve çok kalabalıktı. Herkese saygım sonsuz ama benim için rahat bir ortam değildi. Neyse çok kalabalık diye 3 aylık bebeğimin minderini yanıma attım. Serin hava da uzansin diye. Sonra kafamı bir çevirdim minderde bebeğim yok. Allahım nefesim kesildi resmen. Bir baktım piknik yapan bayanlardan biri almış bebeğimi öpe ope götürüyor. Hemen seslendim. Gelin hamile biraz sevsin getirecem dedi. Hayır goturemezsiniz gelip burada sevsin getirin bebeğimi dedim. Ağzını yüzünü ope ope getirdi. Neden izinsiz aliyorsunuz ödüm koptu dedim 

45 Cevaplar

0 oy
(104 puan) tarafından

Benm Okurken aklım gitti  :Oo durumda bide sakin cvp vermişsin bn kadını paralardım izinsiz götürmek nedir bide şapur şupur öpmüş :'(

(90 puan) tarafından
Canım neye uğradığımı şaşırdım. Kalbim ağzıma geldi resmen. O an sağlıklı düşünmek ne mümkün bir baktım yerinde yok
(104 puan) tarafından
Allahtan ki korktuğun başına gelmemiş bi anlık dalgınlığa denk geliyo dikkatli olmak lazım cnm
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Buu millettt mall mall malll ne hakla alip goturebilir kucucuk bbebegi gerizekali acayip sinir oldum
(90 puan) tarafından
Bir de beni düşün bir baktım bebeğim yok. Izinsiz almış *****
(6,827 puan) tarafından
Canim benim verilmis sadakan varmis yaa bi ise dalipta unutsaydin allah korumusss dunyada neler oluyor neler
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Aman ALLAHIM kız ALLAH korumuş belki kaçırmaya çalışmışta olabilir sen farkedince yalan söylemiştir.Böyle bi zamanda insanın ödü kopuyo çocuklarımıza bişey olacak diye. Benim kızım yok kız bebeklerini çocuklarını görünce içim gidiyo sarılıp öpesim geliyo ama kendimi tutuyorum beni yanlış anlarşar diye bide kadındaki rahatlığa bak. Aman kuzum çok dikkatli ol gözünün önünden ayırma yavrunu
(90 puan) tarafından
Valla canim ben de 3 kız annesiyim ama kimsenin bebeğine bile dokunmuyorum. Yanlış anlaşılır diye. Bir de almış gidiyor. Annesi bebeği görmezse ne hisseder korkar mi acaba diye bile düşünmüyor
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ayy Allah korusun. Kadini yolardim sanirim. Iyi niyetli biri habersiz almaz yada akilli biri. 
(90 puan) tarafından
Valla canim o an konusabildigime dua ediyorum. O kadar korktum ki nutkum tutuldu. Ben kayinvalideme bile tek bırakmıyorum bebeğimi geleni gideni çok oluoyr diye
(1,567 puan) tarafından
Devir değişti canim.  Kimseye emanet edilip guvenilecek hal kalmadi artik.
0 oy
tarafından

Tobe tobe şaşırmış millet yaa:angry:valla bn bile korktum okurken cnm gerizekalı kadın gelini bi zahmet kıçını kaldırıp gelip sevseymis

(90 puan) tarafından
Ben başkasının bebeğini severken bile izin alırım. Millet yatağından alıp götürüyor. Annesi bebeği görmezse korkar mi diye düşünen yok. Bu zamanda yapılacak şey mi bu
tarafından
Valla ya dengesiz insan  cnm artık çocukları çanta gibi kolumuzdan boyumuzdan ayirmamamiz  lazım böyle insanlar ne zaman karşımıza çıkar belli olmuyo
0 oy
tarafından
Terbiyesiz kadina bak sen ya ben olsam oracıkta yolarım pisliği ne bu rahatlık ya izin almadan böyle bir şeye nasıl kalkışır 
(90 puan) tarafından
Yolmayi geçtim bağirabildigime dua ediyom canim. O kadar çok korktum ki nutkum tutuldu resmen. Bir baktım minderi boş bebeğim yok. Ödüm koptu
tarafından
Eşin seninle değil miydi canım. Hangi akla hizmet böyle bi şeye kalkisiyorlar ya
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Manyak bu insanlar bende oğlum 2 aylıkken marketteydim orada çalışan kız gelip şap diye bacağından öptü ben şok oldum tek kelime edemedim ki o güne kadar oğluma kıyamadım hiç öpemedim 15 gün önce de çarşıdaydık oğlum uyuyordu üzeri Müslim bez ile kapalıydı kadının biri geldi pat diye açtı sevdi gitti ona da tek kelime edemedim böyle anlar da resmen basiretim bağlanıyor ya
(90 puan) tarafından
Ben de kızımı daha hiç öpmedim kiyamadim. Ama millet gelip yatağından götürüyor. Bir de ağzını yüzünü öptü. ***** kadın benim yerimde başka biri olsa kavga çıkartırdi o kadar korktum ki bağıra bildigime sukrettim
0 oy
tarafından

tobe tobeee gebertirim  yaa yemin ederim ne curretle  ne cesaretle sen kim kopek ***** kadin yaa kizsaydn avazin cktgi kadar :angry:

(90 puan) tarafından
Valla canim kizmadim sadece bağırdım. Goturmeyin bebeğimi diye, niye izinsiz aliyorsunuz ödüm koptu dedim. Nutkum tutuldu resmen
0 oy
(290 puan) tarafından
Valla ben olsam herkesi dokerdim onun uzerine cocumu caldi diye  akli yerinde olan bis sahs izinsiz cocuk almaz top dikilki bu insan yavrusu
0 oy
(1,422 puan) tarafından

O kadinin agzina tuvalet terligiyle cat cat vurasim geldi yemin ediyorum :angry: bu nasil bi dusuncesizlik ya sen yine az konusmussun bn cildirirdim 

0 oy
tarafından
Aaaaaa manyak karı ben olsam yolardım onu orda 
0 oy
tarafından
Pislik ya izin almadan goturmek nedir guzelce yikasaydin cocugun agzjni yuzunu
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ben kesin  döverdim okurken bile sınır oldum
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Parcalardim onu kimki pislik izinsiz götürüyor gerizekali ya nasıl sinir oldum 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Valla bayaaa tepkimi koyardim dengesiz bu bazi insanlar
0 oy
tarafından
İnanmıyor um yasa çok seversin geldiyse gel bı maşallah de opmk nedir bı başkasının çocuğunu ya:// ne cins insanlar var çok iyi yapmışsın cnm herkes haddini bilsin.
0 oy
(21 puan) tarafından
Böyle bir şey olabilir mi ya. Ne demek habersiz görmesen alıp gidecekti belki. Sanki seni tanıyor havasında alıp gitmiş dikkat çekmeden. Ortalığı yıkarım ben polisi falan da  ararım hiç kimse kusura bakmasın. 
0 oy
tarafından
Gecmis olsun ya cok sinirlendim cok kotu bir olay olmus
0 oy
(303 puan) tarafından
Canım yanlış anlama da hatanın başı sende.Zaten rahatsız olduğun bir ortamda bebeğini madem yanına yatırıyorsun gözünü bebeğin üzerinden ayirmamaliydin bile.Sen o kadinin hareketini gayet sakin karsilamassin ben olsam tartışırdım.Sen ne hakla benden izinsiz bebeğimi alırsın ne hakla öpersin diye kavga ederdim.Umarim bebeğin yüzünü hemen yıkmamışsındır.
0 oy
(214 puan) tarafından
Ayy ben olsam tokatı basardım kadına ne demek alıp goturmek opmek 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 549 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Serines (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 959 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 814 göst.