0 oy
484 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yani kizlar mesela bn kahvaltıdan sonra magazin izlemek istiyorum ama kaynana olunca izleyemiom hemen işe bakiom siz olsanız keyif yaparmiydiniz belki bişe demezde bn yinede cekiniorum

38 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Yoo çekinmiyom :D
-Reklam-
0 oy
(16,094 puan) tarafından
Hiç oralı bile olmam ister tv izlerim ister telefonla oynarım. 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
İstesem izlerim ama benim içim rahat etmez işlerin hepsi biticek eşim evdeyken gel sonra yaparsın diyor ama yok birde benim evim ayrı
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Niye çekineyim ki anne kız gibiyiz çok şükür 
0 oy
tarafından
Kalkarım bir cay alırım birde kurabiye kek dizimide acar izlerim. Niye çekineyim ki. 
0 oy
tarafından
Biz birlikte oturmuyoruz ama bizde kaldiginda falan veya ben orda kalirsam ilk mutfagimi toplarim öyle biraz oturrum sonra yaparım bişey de demez kaynanam zaten 
0 oy
tarafından

Şeytan görsün yüzünü:ermm:

0 oy
tarafından
Kız ben kadının kendi evine gittiysm dizim varsa onların TV sini el koyuyorum :D zaten haftada bir gün dizi izliyorm ondada hicc cekinemem :D  onlarda biliyor sevdiğimi hiç ses etmezler ne kaynanm ne kayinpedrm 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Benim ki de demez galiba ama ben rahat edemem der içinden gibi düşünür önce isimi bitiririm takmama yı beceremem keşke az becerebilsem
0 oy
(48,738 puan) tarafından
bizde artık kizimin hükmu geçiyor cizgi film actiriyo ☺️ ama ne istersem izlerim onada sorarım ne izliyosun diye ☺️ iskolik degil benimki guler yüz goster yeter diyo☺️
0 oy
(168 puan) tarafından
Neden çekiniyorsun canım evinin içinde tabiki istediğini izleyebilirsin vallah benim kaynanamla aram yok memlekette kaynana derdim yok ama evimin içindede keyifle birşey izleyemiyceksem nerde izliycem bence rahat ol 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ayni evde değiliz ama dünyanın en mükemmel kayinvalidesi diyebilirim. Allah yokluğunu göstermesin. 
0 oy
tarafından
Valla cnm bnm kaynanam hiç elimi durdutmez bsye otur sen kızım yorulma der cnm bnm♥️♥️♥️
0 oy
(449 puan) tarafından
Çekinmem cnm ama saygı duyarım.
0 oy
(462 puan) tarafından
Ben üç yıl beraber yaşadım izlemiyordum yanında. Kayınbabam zaten hemen değiştirirdi. Kendi odamda televizton vardı rahatsız okup laf söylerler diye açmuyodum
0 oy
(2,808 puan) tarafından
O benden çekinsn otryo Müge izliyo :) 
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Cekinmiyorum da aynı durumda oturup birlikte magazin izlemek keyifli olmazdı o yüzden bende gider işime bakardım :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu

381,332 soru

11,415,945 cevap

34,967 kullanıcı

...