0 oy
482 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yani kizlar mesela bn kahvaltıdan sonra magazin izlemek istiyorum ama kaynana olunca izleyemiom hemen işe bakiom siz olsanız keyif yaparmiydiniz belki bişe demezde bn yinede cekiniorum

38 Cevaplar

+2 oy
(817 puan) tarafından
Benimkide gelecek yakında ama önemsemem böyle şeyleri benim kaynanam hemen kahvaltı hazırlamama yardım eder evi temizlememe yardım eder sonra kahve yaparım otururuz ne açarsam onu izler yada ben anne istediğin birşey var mı diye nezaketen sorarım ama hiç çekinmem annemin yanında nasılsa öyleyim nişanlıykende bulaşıklarını yıkamak isterdim ojen bozulur kızım hayır derdi izin vermezdi hiç canım ya
-Reklam-
+1 oy
(119,340 puan) tarafından

umrumun kosesi olamaz ;)

tarafından
Bu soru senlik değil zaten cınım
(44,696 puan) tarafından
Hahahahahaa:)
0 oy
tarafından
Aynı evde mu yasiyosunuz
tarafından
Evet cnm
tarafından
Başka oturma odası varsa oraya siz kendinize ait televizyon alin
0 oy
(548 puan) tarafından
Cekindigimden degil de arkamdan is ypmiyo diye laf etmemesi icin isimi ertelemem.cnku agzi durmaz kendileri..
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Cekiniyodum cekinmiyorum artik tabikide cnm kaynana olunca yaninda nerdee magazin keyfi yapmak vs. 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bn hiç çekinmiyorum gayet rahatım hatta bunu açın izleyelim derim. Çok şükür öyle böyle gayet iyiyim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Gayet rahatım mesela bu dediğinden çekinmem
0 oy
(307 puan) tarafından
O benden çekinsin bananee
0 oy
(942 puan) tarafından
Bende cekinmem izlerim
0 oy
tarafından
Ben çekinmiyorum ne istersem yaparım saolsun anlayışı  bi insan  gel kız iki çay keyfi yapalım işler dursun der çağırırım bize :))
0 oy
tarafından
Hayır cekinmem hatta diziler hakkinda neler olmus neler bitmis birbirimize anlatiriz 
0 oy
tarafından
Bende cekınıyorum o varken evde hiç rahat değilim kasılıyorm
0 oy
tarafından
Aynı evde yaşamayız ama ben onun evine gidince izlerim ne varki hatta o da yanıma otur sürekli Allahım bunlar obur dünyada nasıl yanacak diyip durur 
0 oy
(775 puan) tarafından
Neden cekimiyim canım benim evim istediğimi izlerim. O başka bisi izlemek istiyosa odasına çekilsin izlesin biz öyleyiz akşamdan akşama görüyorum meymenetsizi=))) 
0 oy
tarafından
Çekinmem kahvaltı yaparız bazen o sofrayı toplar ben evi toplarım izlerim ne istersem 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ben birlik yasamiyorum ayda bir gelir gider yemekten sonra keyfimce otururum bisey demez kaynanam gıciktir laf sozcudur ama ele karsi bana bi zarari yok pek
0 oy
(406 puan) tarafından
Canım 3 günlük gelse çekinirdim ama hep bendeyse hiçte çekinmem ev benim hayırdır 
0 oy
tarafından
2.5 yıl beraber yaşadım hiçte çekinmedim istediğini desin arkamdan zaten çalışıyodum bazen yorgun oluyodum yapmıyodum duruyodu öyle işler çokta takmam byle şeyleri keyfime göreym o knuda.
0 oy
(426 puan) tarafından
Hiç çekinmem canım ne isterse onu yaparım:)
0 oy
tarafından
Ay neden cekinicem o benden cekinsin. Ama aynu evde yaşıyorsanız cok zor yani 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu

380,075 soru

11,377,721 cevap

34,864 kullanıcı

...