0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Biliyorum Çok Saçma Bir Soru Ama Hissiyatınızla Bakarmısınız? :)  Kız Diyenler ? Ve  Erkek Diyenler ? Çoğunluk Ne Olcak Merak Ediyorum.. :) 

image

image

10 Cevaplar

+1 oy
(4,725 puan) tarafından
Yahu bu daha minnacık :)) Fasulyeden hallice ☺️ kaç haftalık?
(12 puan) tarafından
Amin canım cümlesiyle birlikte inşallah..Allah razı olsun..sen tahmin etmedin belki içine doğan doğru çıkar
(4,725 puan) tarafından
Bence erkek canım
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️☺️☺️
(4,725 puan) tarafından
Rica ederim canım hayırlısı olsun sağlıkla gelsin ☺️
(12 puan) tarafından
Bildin valla sen erkekmis canım :)))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bence erkek 
(12 puan) tarafından
Yok canım ikinci ilki kız :)
(44,748 puan) tarafından
Ondan bu heycan bende aynı boleydim yaa kızımdan sonra oğlum olcagini öğrendim gözyaşlarım akıp gitti beklemiyordum kız geçiyordu ikisinide tatmak bambaşka bi duygu
(12 puan) tarafından
Valla ben aslında kız istiyordum ama erkekte içimden geciyordu dediğin gibi farklı bir duygudur oda diye eşim için zaten fark etmiyordu cinsiyet Rabbim demekki bunu hayırlı kılmış çok şükür nasip etti inşallah sağlıkla kucağımıza alırız :)
(44,748 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim bı avazda kurtarsin
(12 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️❤️❤️
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bunu biseye benzetip tahmin edenlerin aklindan şüphe ederim:))))
(12 puan) tarafından
Hahahhhhahaha  ay meraktan işte kimilerin hisleri kuvvetli oluyor cidden o kafayla paylaştım
(44,748 puan) tarafından
Niye suphe ediyosun kizimda var oglumda var onlarin ultrason kagitlraindan biliyorum oglumunki bole erkek dedim bu yuzden
(285 puan) tarafından
Bi tahmin edin dior zaten. Kesin kesin bizde bilmiorz. Aklımız yerinde şükür. Attık tutarsa. Hayırlısı insallh
(7,654 puan) tarafından
Anlıyorum aciklama gereği duydunuz...
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Erkek gecti icimden
(12 puan) tarafından
Eşimde erkek diyor benim hiç bir fikrim yok :)
(12 puan) tarafından
Temiz kalbini severim senin :) erkek çıktı bugün öğrendik :)))
(44,748 puan) tarafından
Ayy çok sevindim canım sağlıkla kucağına al insallah☺️❤️
(12 puan) tarafından
Amin canım Allah Razı Olsun ❤️
0 oy
tarafından
Tahminden anlamam ama.icimden erkek.gecti bence erkek olucak bu şekli bozuk fasulye:-):-):-):-)
(12 puan) tarafından
Valla çoğunluk erkek diyor hemde çevremde hemde burda şuanda erkek diyen daha çok bende ekranda görünce o anda içime erkek düştü ama yanılıyor olabilirim genelde ne dersem tersi çıkar :) :) hayırlısı sağlıklı olsunda kız oğlan fark etmez..herkes erkek dediğin için bide burda sorayım dedim :) çok teşekkür ederim tatlım..
(12 puan) tarafından
Valla tahminin hissin doğru çıktı erkekmis :)))
0 oy
(3,282 puan) tarafından

Eeerkeeekkk :D

Bu 12 karakterden bıktm!

(12 puan) tarafından
Vallahi ilk gittiğim doktor yanlış tahminde bulunmuş 1 hafta sonra kendi doktoruma gittim erkek yanılmıyorsam ama yinede kıyafet alma dedi sonra bu ay tekrar baktı artık tamamlanmış dedi torbalarını görüyorum dedi yüzde 99 erkek dedi :)) duyunca inanmazdım insan yaşayınca şok oluyormuş hatta doğumda bile tersi çıkanlar var inşallah bizde öyle birşey olmaz artık başlayacağım hazırlıklara :)
(3,282 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım  Benim de cinsiyeti anlamadılar 4 doktor değiştirdim en son  29 haftada kesin kız dendi ama oğlum oldu şimdi 44 günlüğüz kucağımda çok şükür darısı sana inşallah
(12 puan) tarafından
Hadiya şaka gibi vallahi bende bundan korkuyorum :))) Amin canım benim sende sağlıkla güle güle büyüt oğlunu hayırlı evlat olsun inşallah..
(3,282 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağol
İnşallah sende bi sürprizle karşılaşmassın ben gibi :)))
(12 puan) tarafından
Amin inşallah canım :))) çok sağolasın sende ❤️
0 oy
tarafından
Internetten okudugum kadariyla basini yuvarlakise kız köşeli ise erkek oluyor muş ") bu doğrultuda senin bebisede kız diyorum bakalım ne olacak rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşallah 
(12 puan) tarafından
Canım valla benim bebekte erkek çıktı bugün yüzde 99 erkek dedi ilk bebeğime gittiğim doktor :)))
tarafından
Hayırlı evlat olsun inşallah canım benim ❤ canı sağ sağlıklı olsun da gerisi önemli değil ")
(12 puan) tarafından
Aynen öyle canım amin sağlıkla gelsinler burda herkes erkek dedi ve çevremdekilerde tuttu ona şaşırdım sadece :))) 6 aylık oldu daha yeni öğrendik cinsiyetini :)))
tarafından
Edepli oğlan maşallah "))
(12 puan) tarafından
Aynen Teyzesi çok şükür verene :)))
0 oy
(376 puan) tarafından
Erkek canm ☺
(376 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canm Rabbim kucagina almayi nasip etsin :)
(12 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️
(12 puan) tarafından
Valla sen bildin cinsiyeti erkekmis bugün net kesinleşti yüzde 99 erkek dedi :)))
(376 puan) tarafından
çok sevindim canm Rabbim kucağina almayı nasip etsin :) ❤
(12 puan) tarafından
Amin canım inşallah  Allah razı olsun ❤️❤️❤️
0 oy
(406 puan) tarafından
İspir fasulyesi cinsi hahahah:Da
(12 puan) tarafından
Hahahahah :D
0 oy
(285 puan) tarafından
Oğliş gibi duruşa bak. Minnoş ya❤
(285 puan) tarafından
Yanıldık valla:D masllh kuzuya
(12 puan) tarafından
Aynen genelde herkes erkek dedi ama kız çıktı :))))))
(12 puan) tarafından
Canım sen bilmissin ilk gittiğim doktor yanlış tahminde bulunmuş bugün yüzde 99 erkek olduğunu öğrendim :)))
(285 puan) tarafından
Ya masllh sağlıkla gelsin insallh kuzucuk ❤
(12 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️❤️❤️

İlgili bir soru bulunamadı

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...