0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bi tek eden ben miyim onlarda beni hiç sevmez ve yasattirdiklarini da unutamiyorum seslerini duymaya tahammülü yok artık az önce aramış dün oğlum rahatsızdı hastaneye goturmustuk arayip.soruyo ateşi varmı diye sanane yani varsa doktora giderim KocAm desen ailesine çok suskun bende rahatsızim ama sormazlar kızım var dokuz aylık sormazlar sanki başkasının çocuğu kızım varsa yoksa oğlum geçen kocsmdan dayak yediğinde polisle karakola giderken ışıkları kapstip görmezden duymazdan geldiler ama bide iki uç gün geçti ustunden eşimle çocuklara bez almış bi kaç bise daha gönderiyo alma diyorum onların aldığını aliyo biktim ya çok gıcık kapiyorum ben biktim ailesi yüzünden dövüşmekten tahamullum yyok gıcık kaptim bi kere eskiden her gün gelirdi mesafemi koydum gelmez oldu ama azicik yüz versemmi peşinden dusmuyolar sürekli yuvsmi yıkmaya çalıştılar kocamin ailesi bana kotulefi ne giderim ne getirrim zaten seslerini duymaya tahammülü yok zaten sanıyorlar ki bossnicam kızımı alıp gidecem oğlumu bunlara birakacam ölsem gene bırakmam zaten KocAm cAlismiyo sürekli moralimi bozuk evde artık napicami bilmiyorum bi an önce cocuklarimi alıp gitsem diyorum bosansam artık bunaldimmm napiyim ben

3 Cevaplar

0 oy
(27,338 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Allah yardimcin olsun. 

-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Amin saol