0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Ya kızlar çok sinirliyim ya bugün **** kocanın dayisiyle eşi geldi bugün kocası ise bakacak mis kendi de peşine takılıp gelmiş sinrilerim alt üst ya ortalığın durumu belli zaten ne diye çıkıp geliyorsunuz ki bebeğim daha küçük inanın kendim için değil kızım için korkuyorum 5 aylik alt üst oldu sinirlerim bugün buraya gelmişler eşim de bana öyle haber veriyor misafir geliyor ne yapacaksın yemek diye ya zaten bebeğim huysuz bu inşaları anlatmak ne kadar zor anlamıyorum kaç gün kalacak onu da bilmiyorum gitsinler dip budacak halılara kadar yıkayacam ya zaten takıntılı hiririsyim

6 Cevaplar

0 oy
(13,961 puan) tarafından
Bide kalmaya mi gelmişler 
(1,056 puan) tarafından
Evet ya ne zaman girecekler bilmiyorum kocası ise bakmaya gelmiş kendinde benim yanına gelmiş san ki afedersin b.o k var ortalığın durumunda haberi yok sanki
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kendin için de kork canım. Senin de canin var sonuçta.  Dusuncesizlwr.....
(1,056 puan) tarafından
Sağolasın cahiller işte dayisi birde hepimiz virüsuz diyor
0 oy
tarafından
Takma kafana eşlerin  sorumsuzluğuna  kimse çare bulamadı daha  yanl8z değilsin (küçükte olsa gulumsemene sebep olmuşumdur isallah)
(1,056 puan) tarafından
Allah razı olsun bebeğim için korkuyorum inan
0 oy
(168 puan) tarafından

Canım ne desen haklısın bu pandemi döneminde misafirliğe karşıyım bence bu zamanlarda insanlar düşünceli olmalı heleki evde bebek varsa. Yani senin uyarmana gerek yok ki akıl etmeleri gerek herkes taşıyıcı olabilir bence bu konuda eşini uyar senden habersiz senin fikrini almadan misafir davet etmesin birde emri vaki yapar gibi ne yemek yapacaksın demesi ben şahsen doğru bulmadım.. 

(1,056 puan) tarafından
Ya doğru söylüyorsun haklisin. S.a.l.a.k işte benim koca  bebeğim için çok  korkuyorum
0 oy
(121 puan) tarafından
Ayy bende şu eşimin kardeşimden biktim abi her akşam biz dee yaa kriz gecirecem artik ikisini de boğasim geliyo 
(1,056 puan) tarafından
Dün inan bende öyleydim hala bursalar bakalım ne zaman gidceekler
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esimin sulalede bu pandemi doneminde onlara gidip gelip cocugumu sevdirmiyorum diye bozuk atiyorlar bana :) ne tuhaf insanlar ya, keyfimizden sanki
(1,056 puan) tarafından
Çok anlaissilar ya
(6,978 puan) tarafından
Sorma, bide teledondan laf atmazlarmi, bende artik telefondada konusmuyorum kafa rahat :)
(1,056 puan) tarafından
Var ya işte sınır bozucu hepsi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 135 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 240 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nilsu83 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 823 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu