0 oy
596 göst.
Diğer kategorisinde (2,032 puan) tarafından

Kizlar 37 günlük bebegim doymadıgı icin günde 1 kere biberonla mama veriyorum ama herkes biberonla verme artik seni emmez diyorlar dogrumudur sizce yasayan varmi böyle biseyi:(

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günde bir kereden bisey olmaz sütun de varsa millete bakma sen herşeyi abartir
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(104 puan) tarafından
Kaşıkla versen daha iyi olur
(2,032 puan) tarafından
Cok sabirsiz cnm ortaliği yikiyor valla kasikla hep doküyor
(104 puan) tarafından
Günde sadece 1 defa veriyorsan çok etkilemeye bilir ama bu tamamen bebekle ilgili eğer kolayı seviyorsa emmek zor gelebilir biberonu aldıktan sonra Bi yöntem vardı adını hatırlamıyorum biberonla sonda hortumu taııp göğüste veriliyordu mama öle de verebilirsiniz
0 oy
(328 puan) tarafından
evet canim eltimde dogum yapti hep dediki bebegim doymuyor doymuyor biberon verdi suan bebegi emmiyor biberona alıştı artik
(2,032 puan) tarafından
Eyvah emmezse cok üzülürüm
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Eğer bebek emmeyi seviyorsa size duskunse bisey olmaz 
(2,032 puan) tarafından
Ins cnm tesékkür ederim
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bu bebekten bebeğe degissen bisi aslında bazı bebekler hiç biberon istemezler bazıları biberonla beslenince meme istemezler daha hizli gelir çünkü süt bazilarida her türlü mama da meme de emerler bebeği iyi gözlemlenen gerek memenle kavga eder gibi emiyorsa kaşıkla beslemen daha doğru olur ama bir sıkıntı yoksa biberona devam et derim 
(2,032 puan) tarafından
Cnm bazen kavga eder gibi emiyor bazende cok güzel emiyor napsam acaba sizce
(9,651 puan) tarafından
Çok iyi gözlemle canım mümkünse kaşıkla ver sınır oluyodur  aynı hızla gelmediği için
(2,032 puan) tarafından
Hemde nasil.cnm ortaliği yikiyor ama memeyi birkirsa cok kötü olur kasikla devam ediyim en iyisi
(9,651 puan) tarafından
Kesinlikle daha iyi olur canım hatta ben bi ara kahve fincanıyla iciriyodum istersen onu da dene
(2,032 puan) tarafından
Bak bu iyi fikirmis cnm cok tesekkür ederim denicem
0 oy
(83 puan) tarafından
Bizde 38 günlüğüz canım sarılığımız vardı biraz o yüzden mama verdim bende bi yandan da emzirdim ama zaman geçtikçe bebeğim memeyi verdiğimde ittirmeye başladı emerken huysuzlanıyor ağlıyordu bende aç beni az emdi aç kalmasın die biberonla mama veriyodum sağlık ocağındaki doktora anlattım durumu mama verme artık belli ki biberon kolayına gelmiş dedi 1 haftadır sadece emziriyorum gerçekten o huysuzluğu gitti artık güzel emiyor bende günde 1 en fazla 2 defa veriyodum mamayı ama bebekler akıllı maşallah kolay olanı seçiyolar bence sende mama verme emzir hem emzirdikçe sütün artar
(2,032 puan) tarafından
Ama doymuyor cnm ya napsamki bende mamayi biraksam mı kilo alimi nasil bebeginizin peki
(83 puan) tarafından
En son ebemiz iyi demişti süt artırıcı şeyler yiyip içiyorum canım faydasıda oluyor sağlık ocağındaki doktor bebeğin 1 aylık olmuş artık 4 saat açlığa dayanabilir dedi
0 oy
tarafından
Canım bebekten bebeğe değişiyor ben doğum yaptım 3 gün boyunca biberon verdim sonra sütüm olunca emzirdim tuttu şimdi de biberon verince almıyor. Şükür sütüm yetiyor yavruma da mamaya gerek duymuyoruz artık.
(2,032 puan) tarafından
Cok sevindim.senin adina cnm ins bizimde gerek kalmaz
0 oy
(197 puan) tarafından
Evet dogru biberonla  tavsiye etmiyom cunku o daha hiz geldiği icin göğüsü  birakiyor kasikla ver 
(2,032 puan) tarafından
Ahh cnm cok sabirsiz sorma ya catliyor kasikla.icerken
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Dr doymazsa zaten mama ver dmeistr millete bakma ama emzrde bi yandan senden de beslensn 
(2,032 puan) tarafından
Tmm.cnm cok sağol
0 oy
(382 puan) tarafından
Canım e bebekte kaşık şeklinde biberon var ondan al bende biberon verdim daha beni tutmadı söyleyeni de bildiği vardır eminim kimse absrtmas bu konuda oğlum o yüzden 1 ay emdi daha ememedi beni tutunca ağladı çünkü bebeğin gibi akıcı gelmedi şuan 6 aylık 5 aydır mama kullaniyo şuanda 
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm teseekkur ederim en iyisi biberonu birakmak
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Ben kiza biberon verdim bidaha beni emmedi sanirim dogrudur :)
(2,032 puan) tarafından
Ayy cnm cok üzülürüm eğer emmezse
(2,130 puan) tarafından
Valla kaynana sagolsun gtmis cicibebe almisti bundan bi 12 sene oncesi verdi kiza kiz bidaha beni emmedi bi ay anca emzirdim bana kalirsa sutunu arttiracak seyler ye biberon verme derim
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Bebektem bebege degisir ama benm kiz biberonu tutukttan sonra beni emmedi once gunduzu birakti sonra gece de emmemeye başladı ins seninki o duruma gelmez
(2,032 puan) tarafından
Tamam canim teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Biberin kullanan bebeklerde meme reddi daha cok oluyor. Birinde olmadiysa digerinde olmayacaginin garanrisi yok. Ilerleyen süreçte bunlarin ataklari felan basliyor. Madem bir kere veriyorsun alternetif emzirme yontemleri oluyor onlari arastirabilrsin. 
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Evet canım doğru memeni ununut kaşıkla ver 
(2,032 puan) tarafından
Aynen cnm dogru diyosun daha simdiden kavgayla emiyor.mememi
tarafından
Bnde yaşadım bu durumu valla 4 aya kdr sagdim verdim hata bnde sarılık oldu diye çabuk atlatsin diye sagarak verdim sonra da almadı kavga etti sürekli
Şimdi de kesildi memeden
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bebekler hemen aliskanlik kazanmazmis ama 2. Aya gecince acilirmislar ozama  vermezsin. Simdilik gunde 1 kereden bisey olmaz. Bende 2 aya kadar kendi sutumu biberonla vermistim sagip gece 1 bazen gece gunduz toplam 2 kere olmak uzere bisey olmadi cok sukur.
(2,032 puan) tarafından
Tmm cnm tesekkur ederim
(1,567 puan) tarafından
Rica ederim canim. Biberondan sonra beni emiyodu yine.  Sende emzir yine bol bol
0 oy
(649 puan) tarafından
Ben emziriyorum disari giderkende yanima biberonla  alıyorum veriyorum üstelik kuvezde de biberonla beslendi doğunca su an 65 günlük hic beni emmek istemediğini fark etmedim yani bence birşey olmaz gunde bir kereden
(2,032 puan) tarafından
Bu durum galiba cnm bebekten bebeğe değisiyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yanlış lansinoh biberon kullanıyorum oğlum daha hiç memeyi reddetmedi 
(2,032 puan) tarafından
Cnm galiba bu durum bebekten bebege gore degisiyor cvplardan onu anladim

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 370 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy