0 oy
1,834 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar bir çok daha öncelerde de post açmıştım eşimle çok taşıyoruz işi yüzünden geç geliyo ben erken gelmesini istiyorum kendi işini yapıyo ama ben nişanlıyken böyle oldugunu bilmiyordum bir yerde çalışıyo sandım öyle dediler bize yalanmış kendi işini yapıyo tamam oda bizim için çalışıyo ama 9 10 da geliyo 7 de arıyorum geliyomusun diye evt diyo 1 2 saat sonra geliyo bana kocalık görevini yapmıyo kocam diyorum yanına yatıyorum uyuyo yorgunum diyo yada robot gibi tek bnm bişeyler yapamamı istiyo evde bi kaç eksik var 1 haftadır al diyorum tamam diyo almıyo gidip ne istemediysm onu alıyo pazar günü müz var o gün çalışma diyorum evde bizimle ilgilen tamam diyo yine gidiyo iş bakmaya gidiyo bu sefer yada babası gile bn evde oluyorum oglum var 8 aylık ona hiç bakmıyor yardımcı olmuyo bende yoruluyorum akşama kadar çocukla akşam gelisn hiç yoktan bir saat ilgilenisn diyorum yapmıyo tuvalete gidiyorum çocuk aglıyo çagrıyo hmn çoca bak gece mama istiyo uyanıyor aglıyo mama yapıcam beşigi bile sallamıyor sadece 5 dkika çocuk u seviyo 1 saat oynadım diyo yaşım daha çok küçük 20 ilgi göstermiyor bna artık çok yoruldum katlanamıyorum benle degil dışarda vakit geçiyor çocuk bakmaya yardımcı olmuyo eve gelince telefonu alıyo oynuyo sürekli yada film izliyor bn de çocukla oynuyorum konuşma bile yok adam akıllı aramızda  yarın annemgil gidicm orada kalıcm yeter dayanamıyorum yaptıgın a dedim ve anlatamadığım ni çok şey daha... Gitmelimiyim kızlar artık çok yoruldum çünkü 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Git kafani dinle toparlan ailen bakar dinlenirsin
(190 puan) tarafından
Aynn öyle yapmayı düşünüyorum cesaret imi toplayamıyorum tam yoruldum artık kalsan da olmuyo
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Git bence biraz senin evladın yoklugnu hissetsin kaybetme korkusu yüreğine bı düşsün erkekler zorlanınca anlamıyorlar bacım bende 23 yaşındayım benm esmde çok geç geliyor evdede sürekli bilgisayarla calsyr bak daha yeni geldi zar zor bisiler yedi uyudu sabah da erkndn ise gidick tek başıma 2 çocuk ev koca inan saçımı tarick vaktim olmuyor ama erken geldim de ilgilenr eşim cocklarla evdeyim bakar mamasını feln yapar yedirir sen biraz yoklugnla terbiye et onu
(190 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Maalesef benim eşim hiç yardımcı olmuyo sadece eve bakar herşeyi alır bu tek ilgi yok konuşma yok biri gelince konuşur gülleri açar tek kalınca konuşma benimle telefonla oynuyo
+1 oy
(189 puan) tarafından
En ufak sorunda gitmek... Cok yanlis canm siddet yok kufur hakaret aldatma yok.. Yani sirf eve gec gelio die ki bnce dokuz gayet ideal bir saat benmki dokuzda gelse sukrediom ilgisiz die evi terk etme emin ol bemm adam senden beterdi ayrilmaya ayrilmaz evlilige gelmez ev bark bilmez varsa yoksa sokak is arkadas ailede bilmezdi ben konusa konusa yeri geldi kavga ede ede yeri gekdi dertlese dertlese duzelttm ha hala sorun yok mu coook oda bilmez cogu seyi ama asla bunlar yuzunden evimi terk etmek aklima gelmedi yani bana basit gelio kari kiza gitmiosa kumari ickisi dayagi zulmu yoksa gereksiz sogukluk koyma araya sabrer konus anlat ilgilen o yaomadkca sen yap yap usanma yap birgün oda anlayacak belki ailesinden gormemistir bilmiyordur erkekler bizim gibi degil ailelerini yanistirlar babadan ne gorduyse onu yaparlar sakin kal savret dua et sen yap illa oda tas degl ya anlayacaktr seni zaman ver esine ama evini terk etme sonucu kotu olabilir
(190 puan) tarafından
Her defasında böyle Oluyo ilgi gösteriyorum karşılık vermiyor aldatması oldu kabul ettim gitmedşm çocuk konusunda yardımcı olmuyo bna hiç istedigim şeyi almıyo bugün eksikleri yazdım almamış daha eve geldikten sonra açıp Okuyor dalga geçiyo bnm le unutma yazdım sonuna daha unutmamalıymışım diyo 1 ekmk bile alıp gelmemiş gece 12 de ekmk aldı geldi
(189 puan) tarafından
Canm belki parasi yoktur sana belli etmek istemiyordur aldatmaya gelincede basta ya kabul etmeyecektin yada artk gecmisi axmayacaksn arasi yok bu isin ya aldattığı gun bitirecektn kabul ettysende acma konuyu kapat olmamis say demiyom kolay degl ama konuyu acmkda saglikli değil evin eksigini benm eşimde bes yazarm dirdunu unutur bazen olur fazla alir alakasiz bu ne derm canm cekti belki sende istemistn der alır o paraya bagli canm birazda mesela ben elbiseye bota ayakkabiya makyaj malzemesine cok para harcamam hatta neredeyse hic harcamam inan gereksiz gelr evin eksigi erzak oldumuda yazarm bu bu eksk parasi varsa getirr getirmezse ses etmm anlarm ki o gunluk nakiti yok beklerm ertesi gun muhakkak getrr en kotu bir haftada halleder maddi konulara cok taklma. İlgisizlige gelnce hangi erkk ilgiliki bnce kocan senn gozunde kararms napsa batio sen cay koy telefonu birak de sakince bisey konuscam de ozledigini soyle biraz ilgi gozter sen adm at bi kac sefer yap adamda anlar oda gelr inan bende alsvers listesi yapardm dakin unutma derdm altina yazardm esim gene unuturdu bide aaa görmedim der ne dalga geverdi bende onla dalga geverdm gulerdk biterdi uzatmamak lazm bole seyleri
(190 puan) tarafından
Çok pozitif sin kız gerçekten bnde senin gibi olabilsem keşke parası var csnm biliyorum kazanıyor almaya eriniyo
(189 puan) tarafından
Kazaniyor ama yetiyor mu canm bide bu noktadan dusun smdi hersey cok pahali inan ki pozitif olmadan hayat gecmz canm surekli kotulemeye gelse bende brda sana yazardm git bu adamn kahri ceklmz aman ne bcm insan felan fistan ama olmaz ole yuva kolay kurulmuo kuzum dusun bi nelerden gecpde bugunlere geldiniz o bebegi ne kadar istedinizde sahip oldunuz smdi bole basit sornlardan ayrlmak size iliskinize bebeginize askiniza yakisir mi
tarafından
Ne güzel anlatın canım
+1 oy
(373 puan) tarafından
Neden küçük yasında evlendin kocan kaç yasında? 
(190 puan) tarafından
Evlenmek zorunda kaldım 26 oda
(373 puan) tarafından
Yaşıda cok büyük değilmiş ama demekki ailesi sorumsuz büyütmüş, bence sen ailenim evine git biraz sensiz kalsın çocugunu görmesin burnu sürtsğn
(190 puan) tarafından
İnşallah sürer rabbim dogru yola çevirsin
(373 puan) tarafından
Aminn inşALLAH sende bol bol dua et yada annene babana anlat konuşsunlar veyahut onunanne babasına
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Neden hicbirseye gelemiyorsunuz adam çalışıyo yoruluyo çalışmasa çalışmadı dersiniz Neyapsin adam bazı şeyleri cok abartiyosunuz tabiki senin  burda yazdigin kadarını biliyoruz biz neler yaşadığını bilemeyiz ama en ufak sorunda anne evine gitmek bence saçma oturup konuşmayı dene isteklerini soyle annemlere giderek eşinin önünü aciyosun araniza soğukluk girer bence konus gitme
(1,908 puan) tarafından
Ayyyyy tam bir dağ ayısıymış esin hangi dağda yasiyo acaba kaba pislik söylediği laflara bak arpa.neya sen atmışım hatvan.herif ayyy nasil sinirlendim yaaaass farkınız varmi sizin
(1,908 puan) tarafından
O ayıyla bir ömür geçmez canm git ailene anlat ve gelme gerekiyorsa dilen ama o hayvanın yanında onun ekmeğini yeme konuştuğu kelimelere bak yaaa resmen seni hatvan yerine koyuyo srfsz bu sözü bile boşanma nedeni
(190 puan) tarafından
Aynn bacım daha neler neler bn de insanım ama bnde ilgi güzel konuşmak istiyorum
(190 puan) tarafından
Ben 20 o 26
(1,908 puan) tarafından
Egitilmez o adam onun bukadar ağır ve asalayici kelimelerini dinlemektense git ailene gerekiyorsa dilen o çocuğuna bak ama o adamı çekme birde hizmetli ediceksin boyle insana en azından kafan rahat olur allah yardımcın olsun canm cok uzuldum
0 oy
tarafından
Gitsen de çok umursamıcakmış gibi ama bir dene hiç arama sorma özlerse arar hiç konuştun mu onla
(190 puan) tarafından
Konuşmaya vakit Bile yok diyebilirim konuşucam yine başladın açtım şom agzını sonra canm sıkılır surat sallarım şer suratını salladın yine der bagırır çagırır bugün eve gelirkn ekmek alma mış bnde gündüzleri almam ekmek almadı bnde sofra sermedim al gel açıyım sofrayı dedş m misafir geldi gitti 12 de ekmk aldı işten gelirkn alsana yok almadı daha diyo alıym getirim de ***** ye yemeklik yag al dedim almadı markete ugrmamıl bir haftadır al diyorum bitti artık yag el mi getiriyo yine bn alıyorum diyo
tarafından
Sanki o evliliği ya kabullenemiyor gibi geldi bana bence annengile git bir kafanı dinle canım düzelir inşaAllah
(190 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Git ama bu hareketleri yuzunden gittiğini bilsin 

Biraz özlesin sizi
(190 puan) tarafından
Söylerim kendisine bu yüzden gidiyorum diye inşallah anlar canm
0 oy
(309 puan) tarafından
benim esim cocugun altını alir mamasını yedirir ilgilenirdi biara onlarida yapmayi birakmisti zaten kimseyle gorustugum yok ailelerle ayrı şehirdeyiz dediğin gibi eşim yorgun geliyodu engel 11bucuga kadar oturabiliyodu ozmnda sabah dinlenmeden gidiyodu işe halinden anlasiliyodu ev cocuk yemek cocuga ayrı yemek düşün kahvalti düşün bulasik çamaşır temizlik derken  iyice bunaldım 2sene bitti evleneli hiç yalnız ailemin yanına gitmemisimdir oda yalniz yollamam demişti zaten ben dedim artik çok bunaldım biraz ailemin yanına gidip kafa dinleyim insan yüzü görüp sohbet bari edeyim dedim tartisinca kovuyodu işi  bosanmaya getiriyordu bide tmm dedi götürdü bizi döndü 2inci gün neden gelceniz demeye başladı sende insan gibi anlat derdini annenlere gitmek istediğini söyle tek kalınca napcak evde bakalim
(190 puan) tarafından
Söylüyorum gidicm diye kapı orda çek git diyo çogu zaman Bnna
(309 puan) tarafından
güzelce ben annemlerde bikac gun kalip döneyim dedigindede mi ayni cevabi veriyo öyle diyosa sen bilirsin ben insan gibi söyledim haberin olsun de git sende
(190 puan) tarafından
Yok bn artık bunlara dayanamıyorum annemlere gidicm dedimde diyo
0 oy
(322 puan) tarafından
Evlilik sabır işi. Bir ömür boyu bir insanla hayat geçirmek kolay değil. Fevri davranma. Biraz sakin ol. Sana karşı evet soğuk gibi ama çok da ağır bir harekette bulunmamış. Hergün çiçek bahçesinde, kırlarda gezinmek değil evlilik hayatı. Bazen olduğu gibi kabullenmek sineye çekmek demek. Bir hafta ailene git bakalım ama arayı da çok açma. Elinde tutmayı bil. Yoksa senden önce o bırakır. Sabırli olman lazım
(190 puan) tarafından
En büyük agır hareketi beni evde yok sayması konuşmuyor benimle iletişim kuramıyoruz gidip bi kaç gün kalıcm olmuyo çünki böyle
0 oy
(260 puan) tarafından
Sen gidince kafaya takacak bi kocaysa git canım ama umursamıycaksa senin gitmen ne fayda bu iş böyle çözülmez adam akıllı uzun uzun iki medeni insan gibi konuşun birbirinizi dinleyin böyle hayat gelmez Allah sabır versin bi kadın ilgisiz olunca hayattan soğur solar tükenir.
(190 puan) tarafından
Konuşamıyoruz en büyük sorun da bu anlamıyo beni ama inşallah gittikten sonra bişeyler degişir anlar beni umarım
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bence burnu biraz sürtmeli... O ne öyle 40 yıllık evli gibi davranıyor.. benim babam bile annemle daha ilgili ya... biraz özlet kendini cnm..
(190 puan) tarafından
Hem 40 yıllık evli gibi hemde yaşlı kocalar gibi davranıyo
(1,019 puan) tarafından
Sende yüz verme böyle bi adama. Gençsin eminim çokta güzelisindir koşsun pesinden bırak kocanda olsa koştur pesinden...
(190 puan) tarafından
Yüz vermesem bile umursamıyor
(1,019 puan) tarafından
Işte en başta öyle alışmış ondan..
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Işte sanki bi onlar yoruluyor evde biz akşama kadar yatioz sanki 1saat severler ağlayınca al Allahım yardimcin olsun hep öyleyse biseyler yap ki farkına varsın 
(190 puan) tarafından
Aynn yatıyorum sanıyor ama öyle degil çocuk ev temizlik ymk kıyafet yıka fln derken vakit geçiyo
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim esimde hergun çalışıyor pazar günü bile yok ustelik ve saati de belirsiz kacta çıkacağını eve kaçta gelecegi yorgun geliyor en fazla 1 saat bizle durur sonra uyur ustelik yurtdisindayim hic kimsem yok ne onun ailesinden ne de kendi ailemden dil bilmjuorum bi yer bilmiyorum oglumla yalnızız ama esimde çalışmak zorunda biraz da onları anayalim bence biz evde sıkılıyoruz evet ilgi istiyoruz falan ama sanirim onlarda haklı 
(190 puan) tarafından
Onlarda haklı çalışıyo ama bnde evin içinde çalışıyorum çocuga bakıyorum o çalışıyorsa ben yemek yapıyorum kıyafet ev temizliyorm p agzına açar açmaz bn çalışıyorum yorgunum sus beni rahatsız etme tamam da bn de yoruluyorum diyorum anlamıyo çovuga bile bakmada yardımcı olmuyo
(1,019 puan) tarafından
Tmm da çalışıyorlar diye evide otel gibi kullanacak değiller..  çocuk yapmayı biliyorlarsa ilgilenecekler kimse sırtında taş taşı demiyor ki. Bu kadar taviz vermeyin. Siz çalışsanız onlar böyle mi yapacak? ASLA...
(190 puan) tarafından
Aynn haklısın galiba
(1,939 puan) tarafından
Ben otel gibi kullansınlar demedim farkındaysanız eger
(1,019 puan) tarafından
Bende böyle birşey söylediğinizi idda etmedim zaten...
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Git  bence  canım  çocuğunun  ve senin  yokluğunu  anlayınca  alkli  başına  gelir  belki  sende  hem  kafanı  dinlendirmis olursun  
(190 puan) tarafından
İnşallah aklı başına gelir böyle kimse sabredemz çünki onu
0 oy
(817 puan) tarafından
Yazdıklarına mı üzüleyim dayak yok ihanet yok içki yok kumar yok o zaman gitmen saçma diyenlere mi üzüleyim bilemedim açıkçası dayak yok ihanet yok en kötüsü var en kötüsü bu yazdıkların zaten dayak olsa şikayet edersin boşarsın ihanet etse boşarsın yada affedersin sana kalmış ama en kötüsü psikolojik şiddet kadının evde yok sayılması görmezden gelinmesi değer görmemesi insan yerine bile koyulmaması evlilikte bundan daha kötüsü yok zaten hanımlar kendinize gelin ya. Daha 20 yaşındasın evlenmemen gereken bir yaşta evlenmişsin. Çok gençsin genç bir kadın olarak arzuların isteklerin beklentilerin var nedemek ya robot gibi sevişmek. Ne demek izinli gününde annesine gitmek çocukla ilgilenmemek karısını yok saymak. Benim babam 58 yaşında annem 56 yaşında babam anneme daha ilgili motorla gezerler pazar günleri dışarda kahvaltı yaparlar alışverişe birlikte giderler hayranım onlara valla evet her evlilikte sorunlar olur ama bunlar anlattıkların değil karı koca birbirine destek olarak aşar sorunları kadın yok sayılarak değil. Ailen arkanda sana destek burnunu sürtmezsen o adam böyle devam eder. Umursamayacaksın böyle tipleri kusura bakma valla aciz ezik gibi herşeye susarsan daha çok bkunu çıkarırlar hayat senin karar senin buda benim düşüncem
(190 puan) tarafından
Her zaman böyle yapıyo annene anlatıyorum sonradan bu da mı kuduruyor kızım diyo 50 lira harçlık istedim 5 lira bırakmış sabah giderkn bn 5 liraya napabilirm bunlar daha bi kısmı en büyük sorun aramızda iletişim sorunu o bunu anlamıyor bn bnm le niye konuşmuyorsun i
Bir geldiginde mutlu oluyorsun diyorum bn seninle ne konuşa bilirim diyo
(817 puan) tarafından
Nedemek ne konuşabilirim ya gününü anlatabilir ne ayıp o zaman neden evlendi valla anlamıyorum ya ev temizlensin yemek yapılsın çamaşırları yıkansın e yaşım geçmedende baba olayim birde bir kadın olsun elimin altında istediğimde sevişeyim evliliği bu zannediyorlar kadını köle zannediyorlar zihniyete bak hani yol arkadaşlığı hayat arkadaşlığı hiçbiri yok. 5lirayla sadece 2 ekmek alırsın canım akşama kadarda ekmek yersin sadece para vermez ihtiyaçları almaz ee böyle hayat mı olur ya. Konuş geldiğinde konuşmak istiyorum seninle biraz otururmusun de anlat içindeki herşeyi hesap sor ya seninle evlendiyse babanın evinden alıp başka bir hayata dahil ettiyse seni seninde söz hakkın var bu hayatta seni yok sayamaz
(190 puan) tarafından
Agzına saglık bacım o kadar haklısın ki
0 oy
tarafından
Bence git gelme belki aklı başına gelir 
(190 puan) tarafından
İnşallah öyle yapıcam çünki

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,640 göst.
22 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu
0 oy