0 oy
731 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,472 puan) tarafından

Kızlar Allahın izniyle nisanda evimi ayırıyorum bu koltuk takımını şimdiden alim diyorum o zaman hepsi üst üste gelmesin ne ödesem o kâr çok beğendim geniş oturum olmasını ve rengini sizce nasıl? Bide chester kullananlar memnunlar mı yazarsanız sevinirim :)

image

31 Cevaplar

+1 oy
(790 puan) tarafından
Cok guzel canmmm kumaş silinen olsun
(1,472 puan) tarafından
Tay tüyü alacam canım
(359 puan) tarafından
Canim eger mumkunse nubuk kumas al en iyisi o ben ondan almistim tanidigimiz bi mobilyaciydi onu onermisti cokta memnunum su gecirmiyor cay bile dokulse akip gidiyor ustunden
(1,472 puan) tarafından
Nubukta çabuk yırtılıyor sanki deri gibi aklıma geldi de sen ne zamandır kullanıyosun canım
(359 puan) tarafından
Valla orasini bilmiyorum canim hemen yiltilacak gibi durmuyor ben 1 bucuk senelik evliyim ama 10 kere felan ancak oturulmustur cok tecrubeli degilim yani pandemi felan gelen giden yok cok kullanmadim misafir odam benim ama bi keresinde cay dokulmustu bardakla oylece akti geri yere hic koltuga dokulmus gibi degildi onun icin tavsiye ettim
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım nubuk çok güzel o konuda araştrcam onuda sağol canım
-Reklam-
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Cok guzel cok şık hic dusunme bile:D

(1,472 puan) tarafından
Aynen canım bende bayıldım :)
0 oy
tarafından
Güzelmiş canım ama oturma odan büyük mü biraz hantal duruyo koltuklar mağazada geniş duruyo eve gelince sığdıramıyosun sonra odanı iyice ölç öyle karar ver ben ilk evlenirken yaprım o hatayı sığamıyorum şimdi oturma odama :) 
(1,472 puan) tarafından
Şöyle söylim büyük ev istiyorum eşyaları alim ki evi ona göre tutim bir nevi uyanıklık :D
tarafından
:D umarım bulabilrsin büyük ev canım ama bence sen dereyş görmeden paçaları sıyırma büyük salonlu ev zor tabi nerden tutcağına bağlı :)
(1,472 puan) tarafından
Oturduğum yerdeki evler genelde geniş oluyor canım bakacaz bakim kısmet :)
tarafından
İyi bakalım canım :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben chester sevmiyorum yaa. Çok kullanışsız değil mi ağır kaba. Onun yerine daha her yola gelen birşey alsan olmaz mı? Onun dışında model olarak güzel beğendim. 
(1,472 puan) tarafından
Geniş oturumu ve tok durması beni cezbediyor aslında
(13,202 puan) tarafından
Tok durmak da otururken sıkıyor zamanla direk tahtası batar gibi sert oluyor düğmesi atıyor. Köşe alsan kanepe tarzı alsan açılsa gelenin gidenin yatar. Bunlar insana oturunca kalk git der gibi yapıyor
(1,472 puan) tarafından
Aslında başka model bakmadım hiç bundan istediğim için ama onlarada bir bakim
(13,202 puan) tarafından
Bak kafana yatmazsa yine bunları al. Senin fikrin senin zevkin bize laf düşmez renkleri çok güzel.
(1,472 puan) tarafından
Tecrübe sahiplerinden gikir almak önemli benim için canım dediğin gibi onlara da bakim içime sinmezse bundan alim
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm bu 3 lu büyüklerin ayakları rahat olmuyor ittirilmiyor kolay kolay ve alt tarafı açılmıyor ayrıca supururken o deliklere toz doluyor misafir odasına ise iyi oluyor ama gündelik oturmaya iyi değil 
(1,472 puan) tarafından
Bende gündelik alacaktım iyi düşünim o zaman sağol canım
(2,860 puan) tarafından
Aynen cnm gündelik için olmaz çünkü çocuğun varsa sürekli çekmen lazim binlarin ayakları demir olunca laminenti sürtüyor ve çekmesi bile aşırı zor altı alcilmoyor ve aşırı sert oluyor gundelik için çok güzel modeller var cnm
(1,472 puan) tarafından
Araştırcam iyice canım sağol kullananlar genelde memnun ama bakalım
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ay cok begendim yaaa rabbim bana da nasip et ins cok amin <3

(1,472 puan) tarafından
Aminn canım inşallahhh
0 oy
(72 puan) tarafından
Oturacagin odan  buyuk olacaksa alip öde eğer evin küçük ve kira olursa şimdiden alma sonra pişmanlık yaşama büyük gelmesin odana 
(1,472 puan) tarafından
Kendi evim olacak Allahın izniyle ben eşyalara göre ev alacam eve göre eşya değil :D
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Çok güzel şık ve ağır duruyor. Güzel günlerde üzerinde oturmak nasip olur inşallah.  Silinen kumaş olmasına dikkat et. Chesterin tek kötü yanı düğmeli olan o delikli yerlerin tozlanması silerken biraz zaman kaybı onun dışında kötü yanı yok bana göre. 
(1,472 puan) tarafından
Bi arkadaş ta öyle demiş ona dikkat edecem canım sağol
(3,136 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek şimdiden güle güle oturun
(1,472 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ben cok begendim
(1,472 puan) tarafından
Aynen çok güzel :)
tarafından
Fiyati ne kadar?
(1,472 puan) tarafından
8000 canım
0 oy
tarafından
Ben chester kullaniyorum silerken dugmelerinin oldugu yerlerde biraz zorlaniyorum ama onun haricinde seviyorum koltuklarimi :)
tarafından
Yo hic agirligi falan yok gayet kullanisli ben memnunum yani
(1,472 puan) tarafından
Kaç senedir kullanıyosun canım düğmeleri atma yaptı mı hiç
tarafından
Ben daha yeni aldm sayilir 1 senedir kullaniyorum ama herhangi bi sokulme atma olmadi silerken de baya hor kullaniyorm temiz olsn diye ama hicbisey olmadi
(1,472 puan) tarafından
Tamam canım sağol sende güle güle otur inşallah
tarafından
Sagol canim alirsan sen de gule gule otur
0 oy
(903 puan) tarafından
Aynısının yan tarafları da düğmeli olanını kullanıyorum çok çok seviyorum bence çok şık
(1,472 puan) tarafından
Çok ağır mı canım zorluğu varmı
(903 puan) tarafından
Hayır aksine gayet hafif bi takım kolayca oraya buraya çekebiliyorum
(1,472 puan) tarafından
Byük diye herkes ağır zannediyor sanırım öyle yazmışlar çünkü ayakları ahşap dimi demir değil ben ahşap istiyorum
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Gayet şık ve güzel canim 
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım herkes bundan alıyor daha güzel takımlar var bunlar ağırda oluyor bide evin dar olursa kullanışlı olmaz
(1,472 puan) tarafından
Tek oturma odam olacak o yüzden bu daha ağır duruyor diyr düşündüm ama bilemedim canım
0 oy
(359 puan) tarafından
Gorunus olarak cok hos canim ama kiraysa daha kibar bisey tavsiye ederim bide renklerini biraz daha acik bi renk begenmelisin bence cok toz belli eder ama gorunus olarak cok ***
(1,472 puan) tarafından
Kendi evim olacak Allahın izniyle canım açık renkleri sevmiyorum perdeyle ve halıyla onu hallederim diye düşünüyorum
(359 puan) tarafından
O zman icine sineni al canim sonucta her sene degistirilmiyo
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Ya bu Modeller çok hos guzel ama sanki oturma odasına gitmez gibi bizde yeni eşya alacağız vakti gelince mesela hiç böyle modellere bakınca içime sinmiyor bunlar daha çok misafir odası için sanki 
(1,472 puan) tarafından
2 oda yapmayacam bana gereksiz geliyor sonuçta eve gelen herkes misafir o yüzden bi tane olsun ağır olsun istiyorum
(14,035 puan) tarafından
Misafir odası zaten gereksiz bende tercih etmem ama modeli bana göre ağır biraz ben spor sevdiğim içinde olabilir
(1,472 puan) tarafından
Belki de olabilir canım aslında bende spor bayılıyorum ama içim hep bu chesterlara gidiyor :)
(14,035 puan) tarafından
Al gitsin o zaman bir kere alınıyor :)
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım :)
0 oy
(13,920 puan) tarafından

Aynısini yengem aldı cok memnun . Hatta bak rengi bile aynı.

image

(1,472 puan) tarafından
Ben 8000 tl ye anlaştım canım peşin de değil aylık 300 400 ne verirsen dedi adam önceden de halı almıştım ordan ödeme kolaylığı var diye kaçırmayim diyorum
(13,920 puan) tarafından
Bencede taksit yapmalari falan da çok iyi ama sırtı açılıp yatak oluyor mu canım. Gün gelir ihtiyaç olur  en azından yatak oluyor olmasina dikkat et. Yengemin aldıkları yatak da oluyor.
(1,472 puan) tarafından
Oluyor canım duvara sıfır açılıyor çekmeye gerek yok yani
(13,920 puan) tarafından
Hmm süper o zaman :)
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Çok güzelmiş al bence 
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım alacam inşallah
0 oy
(168 puan) tarafından

Canım çok güzel bir takım bende evime alacaktım ama salonum biraz küçük olduğu için alamadım kesinlikle al renk tonları çok hoş :)

(1,472 puan) tarafından
Aynen bende renklerne aşık oldum :)
(168 puan) tarafından
Al canım al güle güle de kullan sağlıkla:)
(1,472 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun :)
0 oy
tarafından
Güzelmiş tay tüyü kumaş olsun kolay silinir rengi falan da hoş 
(1,472 puan) tarafından
Aynen öyle yapacam canım
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Kuzu nubuk kumaş al silinmesi kolay olsun yoksa çok toz çekiyor yoksa
(1,472 puan) tarafından
Nubuk yırtılıyor deri gibi takıldımı sökülür diye korkuyorum ya tay tüyü düşündüm ama bilemedim canım
(2,381 puan) tarafından
Yok canim bende hiç sıkıntı olmadi
(1,472 puan) tarafından
Kaç senedir kullanıyosun canım

İlgili bir soru bulunamadı

380,923 soru

11,404,676 cevap

34,942 kullanıcı

...