0 oy
1,403 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından
Bu ay geri çekilme denedik bir şey kaçmadı biliyorum ama zevk suyundan emin değilim geri çekilme ile korunan var mı zevk suyu ile hamile kalan var mı her erkekte zevk suyu olur mu çok özür diliyorum adetime 15 gün hamile hamilelik olmuş mudur 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Huuuu huhuuuuu eşim geri cekildi 9 ay sonra oğlum geldi ehehhehe 
(6,053 puan) tarafından
Hahahahahah☺☺☺
(27,484 puan) tarafından
Sjsjjsjs
(48,854 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(14,041 puan) tarafından
Tabiki oluyor zevk suyu. Öyle hamile kalan bir tanıdığım da var. Biz o şekilde korunuyoruz 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Biz evliliğimizin başından beri o şekilde korunuuoruz 
0 oy
(660 puan) tarafından
Geri çekılmeyle 7 senedir korunuyoruz 2 cocugum var  ikiside planli oldu zevk suyuyla hamile kalan duydum ama cok sukur basima oyle bisey gelmedi
(397 puan) tarafından
Anladım kuzum dua et inşaallah olmamıştır
(660 puan) tarafından
Inslh cnm valla bende 7 senedir boyle korunduk ama simdi ikinciden sonra kaza olmasin diye korkuyorum rabbim ısteyenlere versin
0 oy
tarafından
Bende öyle korkuyorum 
tarafından
Amin canim benim kızım da 4 aylık daha hic düşünmüyorum esim spiral istemiyo niye bilmiyorum o sekilde korunyorz
(397 puan) tarafından
Senin bebeğin daha küçük bence bir korunma yöntemi bul daha çok minik hap falan kullan benim kızım 1 yaşında hamile değilsem aşı gününde mutlaka hap ya da başka bişey yapacağım
tarafından
Ya bendr bunu merak ediyordum Emziriyorum zarari olur mu ki bebegime
(397 puan) tarafından
Olmayanları var diyorlar
tarafından
Tamam canim eczaneden alim o zman
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben korunuyorum cnm
(397 puan) tarafından
Zevk suyu oluyor mu
(290 puan) tarafından
Oluyor cnm eşim przrftf kullanmak istemiyo
0 oy
tarafından
Işimi riske atamam ben o şekle güvenmiyorum kaza olsun ya da olmasın sonucunu ben çekçem yine 
0 oy
(31 puan) tarafından
Benim kiz 2 yaşına basacak ocakta geri cekilmeyle korunuyorum şimdiye kadar birşey olmadı
tarafından
Bise sorucami cnm geri çekiliyor eşim demissin geri çekilince de alttan bi akıntı oluykmu yinede sanki çekilmemiş gibi ben ondan çok korkuyorum ve esim de geri çekiliyor görüyorum ama bi akıntı oluyor nedense
tarafından
Canım o senden gelem akıntı senin zevk suyun
0 oy
(27,484 puan) tarafından

Öyle hamile kalan cok

0 oy
tarafından
Geri çekilmis niye korkuyosun ki
(397 puan) tarafından
Zevk suyu hamile bırakıyormuş
tarafından
Valla bende iki aydır hap kullanıyorum yinede geri çekilme yapsın istiyorum eşimden üçüncü çocuğu kaldıramam hap icsem bile korkuyorum haklisin korun sende
0 oy
tarafından
Evet arkadaşım bebeğinden 3 ay snra hamile kaldı 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende öyle  korunuyorym 
0 oy
(813 puan) tarafından
Benim bebeğim 2buçuk aylik 40 çıktığından beri öyle korunuyoruz malesef 3aylik iğne bulamadk eczanelerde. Depolarda bile yok umarım bişey olmaz bebekten önce 3 ay o şekilde korunduk bebek olmadı ama bı tedirginlik var tabi. Allah'ım isteyenlere versin 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sütüm yok yeni doğum yaptım lohusalık bittiği gibi yasminle başladım ilk ay korktuk ama sıkıntı olmadı ilaç bittiği gibi adet oldum. 7 yıl onla korundum sadece ona güvendik tavsiye ederim. 
(13,202 puan) tarafından
Yok canım çok az geldi bitti sonra. Sütü azaltıyormuş galiba. Ama ebe 2 ilaç var emzikli kullanılır dedi. Eczaneye sor istersen.
(3,156 puan) tarafından
Yok emzırırken kullanılan hap var onu biliyorum da nedense hiç güvenemiyorum ona hamile kalmadan önce bende 2 sene yasmin kullandım ve başka 2. Bi yönteme bile gerek kalmadan çok memnun kaldım o haptan şimdi kızım daha emiyo yaşını biraz geçsin ilk işim bende tekrar yasmine başlicam....
(13,202 puan) tarafından
6 aydan sonra kullanabilirsiniz dedi doktor bana da emzirseydim.
(3,156 puan) tarafından
Canım bende o şekilde biliyorum ama ebeye sordum emziriyosan kullanamazsın dedi bana hangi birine güvencem şaştım kaldım...Dün halbu ki çocuk doktorna gitmiştim keşke sorsaydım :/
(13,202 puan) tarafından
Yaa işte benim şansım değil aslında da sütüm 40 tan önce kesildi komple. Ondan başladım emseydi düşünüyordum napcam diye. Biri öyle diyo biri böyle.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Biz 3 senedir o şekilde korunuyoruz oğlumda planlı olarak oldu yani kazayla olmadı şuan hala o şekilde korunuyoruz illaki öyle hamile kalan vardır ama benim kendi cevremde o şekilde hamile kalan yok 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım geri çekilme korunma yöntemi değil diyor doktorlar büyük ihtimal bebişi n olacaktır

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,397 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 800 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Miniklerimm. (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 559 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 482 göst.