0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
Bilenler vardir 2 bucuk aylik ikizlerime annemle ve kardesimle bakiyoduk simdi onlar evlerine donuyorlar kaynanam kayinpederim ve kaynim geliyorlar kaynanam bebeklere bakamam gece kalkamam ev işi yaparim diyor erkekler zaten hicbirseye el surmezler yani ben yandım bebeklerimden biri hep tıkanıyor yutkunmasinda sorun var ödüm kopuyor digeride kolik fikir verin bana ne yapmaliyim yada rahatlatin beni içime su serpin

13 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Allah yardm etsin cnm bazen tek bakmak kalabalıktan evladır onlara hizmet var bide gelmeseler daha iyi ya da tek geleydi sen daha mahvolrsn 
(1,113 puan) tarafından
Hizmet etmiycem canim asla 1 bardak su veremem kimseye onlar bana baksin zaten 2 bebegim var 3 kiside onlar geliyor anlayışsız insanlar ya
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kaynananı anlıyorum ev işi bile yapsa yardımdır da kayınpeder le kaynin ne alaka? Bir de 3 ay işi gücü yok mu onların?
(1,113 puan) tarafından
Yok valla isleri falan kışı bitircaklar iste burda kombi yaniyo sicak diyeymis kayinoederim yalniz kalamazmis kaynimda 22 yasinda bekar ondanmis
(4,725 puan) tarafından
Oha yani koskoca adam olmuş kalsın kendi ne işi var sizde
0 oy
(119,481 puan) tarafından

Gazan mubarek olsun yigidooommm :sick: o 3 ay sana 30 sene gibi gelcek :( allah yardimcin olsun da kaynin niye geliyo

(1,113 puan) tarafından
Ayy sorma canim ya 30 sene kesin kaynim 22 yasinda bekar ondan geliyo
0 oy
(790 puan) tarafından
En azindan kaynanan yemek ev işine bakarsa sende sadece bebeklerinle oyalanirsin illaki alirlar sevmek icin vs o arada dinlenirsin 

Tikanmaya gelince bebeginin kafasini yuksek tut mama  icirirken yavas yavaş icir biraz icsin geri cek biberonu surekli cekerek ver
(1,113 puan) tarafından
Saol canim dikkat etcem
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız  sülalecek gelselermis yaaa sana yardıma mı  yoksa  iş  cikarmayami geldiler tek baksan onalra  hizmet etmekten daha az  yorulursun  haa allah  kolaylık versin 
(1,113 puan) tarafından
Amim canim ne biliyim ya geliyolar valla sinir oldum
(5,949 puan) tarafından
Ne bilim düşüncesizlik olmuş biraz sanki yardıma böylemi gelinir anlamadım
0 oy
(3,921 puan) tarafından
İnşallah yardmlari olur sana
(1,113 puan) tarafından
Valla insaalah canim
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Kaynin ve kayin pederin ayak bağı.  Kaynanan yine yardim eder sana 
(1,113 puan) tarafından
Tabi canim simdi onlarin yemegini işini yapmaktan bana sira gelmiycek bilr
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim belki gece falan seslerini duyunca yardima gelir ya da zor bebek oldugunu anlarsa kıyamaz
(1,113 puan) tarafından
Insaalah kiyamaz canim yoksa cok zor
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Elbet hepsinin de bı yardımı olur kuzum hiç kendini şimdiden etkileme yani hiç bı şey yapamasalar en azından evle yemekle ilgilenirler sende rahat rahat bütün gün bebişlerinle olursun olumlu düşün ki her şey güzel olsun :)
(1,113 puan) tarafından
Inşaallah ben yanilirim canim
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Sende bendenmişin gecen kış doğuma diye gelip 4 ay kaldılar yine gelcekler 3 ay kalırlar kesin ve evimiz 2+1  90 metrekare 
(229 puan) tarafından
Benimkileree bende beni krize soktular lohusa sendromuna girdim kaynanamın çenesi yaptıkları sınır öfke atakları yaşadım şimdi yine nendeler nedense çenesi durmus
(625 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var maalesef
(229 puan) tarafından
Biz erzurumliyuz genelde erzurumlularda  var bu kişi gelinde geçirme
0 oy
tarafından
Öle soledigine bakma is mis bahane bebek bakar hatta öle bide herşeye karışıktı bildiginide sasarsin sinir küpü olursun 
(1,113 puan) tarafından
Kesin karışır canim simdiden o cayi icirelim bunun suyunu verelim yok sunnet ettir falan
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kusura bakmasın da yemeğe içmeye mi geliyor? Yardıma geliyorlar sana diye sevinmiştim ama ayak bağı olacaklar bu gidişle. İki gün sonra ev işi de beklerler. Ay bak çok sinir oldum şimdi. 
(1,113 puan) tarafından
Bnde sinir oldum beklemesinler ev isi yemek falan ben dedim temizlige yemege ihtiyacım yok olmasa da olur bebekelre bakilsin diye ama bakamam diyor bosuna annemde gidiyor onlar geliyor diye
(13,202 puan) tarafından
Valla yazık sırf geldim diye geliyor. Annen dese ki bakmayacaksan gelme bakarım ben diye.
(1,113 puan) tarafından
Dedi canim istersen erkekler gelmesin biz beraber bakalim diyo annrm dedim biz hicmi cocuk büyütmedik dedi
(13,202 puan) tarafından
Yok o gezmeye geliyor biz çocuk büyüttük o da büyütsün. Ay deli oldum. Ben tekini zor idare ediyorum yalnız. Te iki ay aşısı olduk koala gibiyiz dünden beri.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 732 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mustafatma (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 534 göst.
6 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 343 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (278 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 381 göst.