0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (416 puan) tarafından
Uyumuyordu uyutmuyordu :D 10 dakika uyuyor aha diyorum daldi uyanmaz artık hoooppp bir aglama sesi :D salla anam sallaaa

12 Cevaplar

0 oy
(496 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bizde daha uyanığız uyusasa bende uyusam
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Kaç aylık canın 
(306 puan) tarafından
Bnmkide öyle :) yeni daldı ahh bu bebeklerden çekimiz :) şu uykulaeı dğzene girse bi bnm ki de 6 aylık
(416 puan) tarafından
Masallah kuzum allah bağışlasın
(2,748 puan) tarafından
Canim gazi vardir surekli uyaniyosa  ben sicak  su torbası koyardim ayaklarinin yanina hemen uyurdu bizde 3 ayi bitiriyoruz gazda bitti şükür
(416 puan) tarafından
Bilmiyorum cok sukur gaz sorunu pek yaşamadık ama olabilir dediginiz gibi :(
(2,748 puan) tarafından
Belki birikmis vardir kuzum ayni benimkide oyle yapiyodu çünkü
0 oy
tarafından

Kaç aylık bebjm oglanda ya 3 de uyuyor niye bilmiyorum:(

(416 puan) tarafından
00.00 itibariyle 3 aylik olduk :) 11e gelirken yatardi normalde bu gun annemdeydik gec geldik eve ondan uyumadi diye dusunuyorum :( postu yazarken uyumuş bakalim uyanacak mi minik cadi :D
0 oy
tarafından
Normalde uyumaz inadina bugün bebe uyudu bende uyku yok
(416 puan) tarafından
Benimki de uyur normalde bende uyku olmaz gece 3e 4e kadar otururum. bu gun deli gibi uykum var bizimkinin uyumayacigi tuttu
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Daha doğmadı teyzesi. Karnımda hıçkırıyo prenses
(416 puan) tarafından
Oyy maşallah kuzuma. Rabbim sapasaglam sagligiyla hayirlisiyla kucagina almayi nasip eylesin insallah
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben varım ben :) 
(5,492 puan) tarafından
Ben de vitale düşünüyorum, devlete gitmeye artık cesaretim yok. Doktorun kimdi, ben Fatih beye gidiyorum ama koray beye değişmeyi düşünüyorum
(416 puan) tarafından
Mehmet taner kılıç di bizim doktorumuz. Fatih beyi duymadım ama koray bey baya işinde iyi sanirim vitale diyince ilk onun ismi söyleniyor hep:) bizim doktorumuz da cok iyidir. Cok kibar hep pozitif cok ilgili.
(5,492 puan) tarafından
Fatih bey pazarları var genelde acilden bakıyo. Normal doğum konusunda koray beyi öneriyorlar, çok ilgili bilgili diyolar
(416 puan) tarafından
Ben de normal yaptim kuzum. Taner bey cok severmis sezeryan doğumu ama ben normal istedigimi söyleyince tamam demişti. Hatta sanci cekerken cok yalvardım beni sezeryana al diye almam demişti :D
(5,492 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Hala uyanıgız bizde :) 
0 oy
(969 puan) tarafından
Uyudu şükür ya şimdi ...kızım 9,5 da uyur sabah 7 de kalkardı erken diye şikayet ederdim şimdi 1,5 ta uyuyup sbaah 10 da kalkıyor insalalh eski duzenimize döneriz bı an önce bı haftadir böyle 
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Valla ben 14 aydır unuttum uyumayı daha 3 4 olsun keyfi isterse uyur bizim kız 
0 oy
tarafından

Valla benimkide hasta kac gundur hala sallıyorum 10 dk bi uyanıyor gozlerim kapanıyor artık :'(

0 oy
(194 puan) tarafından
Yine ben yine beeeeen:((
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Biz salliom her zmnki gibi alistim artik 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 416 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 179 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 562 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu

381,061 soru

11,407,976 cevap

34,945 kullanıcı

...