0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Evlilik borcu mdan takip ediyorum 2 tane altın aldık ama pahalıya aldık eğer duseçek se şimdi  bozdurup düşünce alayım diyorum. 

6 Cevaplar

+2 oy
(817 puan) tarafından

Kalkmaz ama yükselir.

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Yükselir diye umuyorummm :D

(31 puan) tarafından
Umuyor sun  birikim var sanırım :D
tarafından
Var bozup inmesini bekliycem :D borsa gibi takip ediyorum :D
(31 puan) tarafından
O zamn 2019 a kadar beklersin çıkmasını umuyor san :)
tarafından
Ne olacagi belli degil iste bi ara baya yukseldi degerlendiremedik yine olur illaki :) sen neden merak ettin aksam aksam )
+1 oy
tarafından

Baya bi düştü canim, sabit durur diye düşünüyorum kuyumcumuz var surekli alisveris yaptigimiz abla bu sekilde devam eder ondan sonra yukselir dedi. Benim de tam ata altınım vardi 1300 e almıştık o altin dolar yükselmişken 1720 oldu. Eşime bozdurayım dedim her bir altina 420 ustune geldi. Esim yok dolar bu sekilde kalacak daha da yukselir dedi, bende duser dedim. Yok dedi, eger bozsaydim simdi iki tane tam ata karim olacaktı.  Eşim dolarin düşüşünü sana kotu bir haberim var diye söylemişti :)

tarafından
Cok tanidik bir diyalog :D bizdede aynen oyle olmusti :D
tarafından
Cok üzülmüştüm de, ben haksiz kazanç olaylarina biraz takilirim. Sonra dedim helal malimiza haram girip, haram gidecegine.1 tane olsun helal bereketli olsun diye kendime teselli verdim :)
+1 oy
(278 puan) tarafından

Canım benim eşim kuyumcu herkes bu soruyu soruo esimde ben bilsem zaten dusuceni ben alicam dio biz bile biomioruz hersey borsaya bagli diyo o yuzden hic belli olmaz ya duser ya cikar 

+1 oy
(410 puan) tarafından

Canım bn 4 ay önce evlendim 30 bine burma bilezik aldı eşim şimdi araba almak istedik bozdurduk bebek olacağı için araba şarttı 30 bine aldığınız burma bileziği bile 25.500 bozdurduk düşün sürekli düşüyor kuyumcuda dedi altın düşüşte diye 2019 da ne olur bilemem ama

+1 oy
(661 puan) tarafından

Ben dusukken bilezik aldm 3 bin 200 flandi sanrm  25 kusur gram . Yyukselince de 4 bin 560 tl e bozdurmustm yukselince baya kar yaptm :) baya karli is

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 153 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 312 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 676 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
12 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu

377,260 soru

11,289,890 cevap

34,701 kullanıcı

...