0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar kaynanama gittik tatlı yapmıştım orada mutfakta servis yaparken emziği almıyor diye tatlıya batırıp vermiş bende işim bittikten sonra oğluma baktım bı gördüm ağzında irmikler ne yaptıniz dedim azcik batırdım verdim emziği almıyor du dedi bende kızdım sinirlendim suratını asti oturdu eşimde kızdı ben görmedim görseydim söylerdim dedi.

11 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Iyi ypmissin onlara kalsa kuzu cevirip vercez
-Reklam-
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Hey ALLAHIM yaaa en nefret ettiğim şey nedir bu acele anlamıyorum bu insanlarda ya birde tatlı yanii
0 oy
tarafından
Valla ben kıyameti koparırdım cok bakmak istiyorsa kendi doğursun kimse bebeğime karışamaz 3 aylık bebek daha bagırsakları midesi gelişmemiş birdaha dikkat et kuzum 
0 oy
(220 puan) tarafından
Canım benim ki sarma vermeye çalıştı düşünebiliyor musun sarma SARMA 
tarafından
Yanına sarımsaklı yoğurtra verseymiş tövbe yarabbimya sinirden küp oldum valla annem kaynanam bizdeydi eve ilk geldik doktorumuz bebeği yıkama ıslak bebrk pamuguyla temizle hem göbek bavı daha iyit kurur düşer hemde bebeğin kokusu gitmez kendini güvende hisseder dedi eve girdim kaynanam indi bize hemen bebeği yıkayalıö dedi bende hayır yıkamicaz doktorumuz yıkama dedi dedim anneme döndü diyoki Meryem hanım burcuya birşey de yıkayaalım olmaz öle kokar bebek annemde yapıştırdı cevabı annesi babası va rkarar onların onlar nederse nasıl büyütürse saydı duyuncas hahahaha kaynanam sustu birşey diyemedi :)
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Seninki yine evde yapılan bı şey vermiş benim ki kırkı çıktığı gün dışarıdan alınan pastanın kremasını verdi :)
0 oy
(9 puan) tarafından
Kızmakta o kadar haklısın ki vallahi
0 oy
(48,735 puan) tarafından
su ver kuzuya canim 
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın canım benim kaynanam tam aksine biri bişey vermeye çalışınca kızardı bebeğin daha midesi bağırsakları hassas anne sütünden başka bişey verme derdi
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Benim kaynana da ilk oğluma biberonla şekerli su yapmıştı içsin diye karnı ağrıyormuş iyi gelirmiş. Hayır veremezsin dedim diye 3. Dünya Savaşı bizim evde çıkıyordu neredeyse
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Niye bu kadar abartıyorsunuz anlamiyorum sanki zehir vermiş 
(942 puan) tarafından
3 aylık anne sütünden başka bişey almaması gereken bebeğe irmik tatlısı vermesi normal mi sence
(7,654 puan) tarafından
Tabi ki normal değil
Ama bence fazla hassassınız tatlı dille uyarabilirsiniz sonucta esinizin annesi ve kendi cocuguna öldürmemiş acemi değil
0 oy
(57 puan) tarafından
Irmık tanesi bu bogazına yapışsa Allah muhafa bogulur bebe bı daha geri dönüşü olurmu bencede kızmakla haklısın 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
13 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 183 göst.
6 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 296 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (766 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 201 göst.
5 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asli_eren_47 (766 puan) tarafından soruldu

381,127 soru

11,410,163 cevap

34,948 kullanıcı

...