0 oy
1,001 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ailesini aradım ona mesaj attım karakola gidiyorum diye cevap vermedi yarım saat sonra kapı çaldı getirdi kızı bağırıp çağırdım beddua ettim alissan iyi edersin bosaninca goremezsin dedi kovdum evden sabahtandr kapida arabada yatıyor

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbim ıslah etsin böylelerini
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah yaaa boyel ölümü hiç ,,, vicadani varsa insan sa konuşun anlasin böyle olurmu hicc 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sen yinede cok dikkatli ol
0 oy
tarafından
Karakoldan da köpekk gibi korkuyo sakın bi daha verme canım aman diyim
0 oy
tarafından
Boşanmamak için gözünü mü korkutmaya çalıştı acaba 
tarafından
Bugün boşanmayı kabul ediyorum dedi avukatın yanına gittik bn öyle bisi dememisim diyo
tarafından
Siz boşanmazsınız bence canım. Senin koca da benimki gibi bütün ortalığı ayağa kaldırır ailenlere rezil eder sonra tamam neyse hadi barışalım der
tarafından
Ailemden çekiniyor konuşamıyor karşılarında gücü yalnızca bana yettiğini sanıyor hakim bu kadr suçla mahkmede bizi evli birakmaz
0 oy
(9 puan) tarafından
Dikkatli ol sen yine de
0 oy
(48,496 puan) tarafından
boylede yasanmaz li bebek iliskilere alet edilmez yazik degil mi o yavruya kimbilir ne kadar aradi seni
tarafından
Babasının umurunda değil çocuğu onun derdi sadece beni korkutmak göz dağı vermek sözde sevdiğinden yapıyor ama zarardan başka bisi vermiyor
(48,496 puan) tarafından
o zaman ona gore oyna sende al bebek umrumda degil kacar giderim o yoksa falan de agiz yap
0 oy
(87 puan) tarafından
Sana göz dagı veriyor belli ki canım. Allah yardımcın olsun 
tarafından
Amin saol cnm
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Keşke polise şikayet etseydin, velayeti hiçbir şekilde alamzadı ş.siz
tarafından
Velayet ortak suanda mahkemeye çıkınca belli olucak avukatm dedi bidaha tekrarlarsa uzaklaştırma yicek yakınınıza geldiği anda polisi aricaksn tutuklicaklar
0 oy
(119,139 puan) tarafından
Keske gidip sikayet etswydin
0 oy
tarafından
Bence polise anlat durumu kesinlikle anlat 
tarafından
Avukatima anlattım onunla beraber gittim bidaha ayni şeyi yaparsa uzaklaştırma kararı cikaricak avukat
0 oy
tarafından
Ooof ooof bende babamin evine gitmeyi dusunuyorum boyle bi durum yasamaktan korkuyorum neden ayrildiniz ozel degilse
tarafından
Madde bagimlisiydi defalarca tedavi gördü tekrar başladı birakmisim diyo hala inanmiyorum üç dört ayda bir ya hırsızlıktan ya dolandırıcılıktan biri şikayet ediyo hapse giriyor evin sorumluluğunu ustlenmiyor berduslugu meslek edinmis kendisine
tarafından
Anladım bizimkisi de hem fiziksel hem psikolojik siddey ama yine ben sucluyum

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,228 göst.
26 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 826 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 984 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde yenibiben00 (189 puan) tarafından soruldu