0 oy
308 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kizlar ilk oglumda puset kullandim ama ilk 3 ay falan zorlandim altina heo biseyker koyduk bide tasimakta gucluk cektik. Ana kucagini siyledi bugun annem. Kullananlar vardir ikinciye gebeyim doguma 4 ay var nisanda olcak ins. Sizce ana kucagi mi puset mi daha mantikli ilk 6 ay ? 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok rahat ben kullaniyirum
tarafından
Ana kucagindan mi bahsediyorsunuz pusetten mi
tarafından
Ana kucagi
tarafından
Yaa o zaman alim ya
tarafından
Pusetten iyi puseti oglum 6 aylik 3 kez kullandim.oda dr da kucuk kolay oluyor diye sedyeye yatirmamak icin
tarafından
Anladim saol balim
-Reklam-
0 oy
(2,264 puan) tarafından
İkisindede puset tercih ettim 
tarafından
Puseti de iste iyi hos ama tasimasi zor biz koyde kaliyoz surekli sehre geliyoruz in bin puset bayagi zorladi esimi
(2,264 puan) tarafından
Anladım canım hangisi rahat oluyorsa sizin için onu kullanın
0 oy
(2,846 puan) tarafından
Ana kucagimiz var artik  boydan sigmiyoruz bence puset daha iyi bizde puset alcaz
tarafından
Ana kucaginansigmayinca bebek arabasina gecerim diye dusunuyorum ama bilemedim
0 oy
(924 puan) tarafından
Ben anakucagi Alicam canım aklımda o var
tarafından
Benimde var ama bilemedim sizlere sorayim dedim kullananlar nasil rahat etmismi vs diye
(924 puan) tarafından
Canim ya herkesin düşüncesi farklı oluyor aslında beşik vs de öyle ben deneme yanılma yoluyla görmek istiyorum:)
tarafından
Besik evde 3 tane var baza da var 3 jatli hersey var bi eksik olan ana kucagiyfi iste deneyim dedim :D
0 oy
tarafından

Bence ikisine de gerek yok. :D puset başlı başına gereksiz zaten. Ana kucağını da ben sevmiyorum. Kızım da 2 3 kere anca kullandım sonra da birine verdim. Şimdi almayı düşünmüyorum bile. 

tarafından
Iste biz koyde kaliyoruz. Esim imam. Sehre de surekli geliyoruz. E helip giderkende pusette cok zorlandik agir oluyor. Bende o yuzden ana kucagini soram dedim
tarafından
Bence ilk bir kaç ay battaniyeye sar kullan. Sonra da kanguruy geç en rahatı ben sana diyim. Puseti araçta kullandım ben arada. Pek kullanmadım duruyor öyle. Zaten bir süre sonra bebek arabasına geçersin
tarafından
Oda olabilir kanguruda var hic kullanmadim ilk cocugumda
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Puset benim isime cok asiri yarado evde o olmasaydi ne yapardim acaba tuvalete giderken bile ona koyup yanimda goturuom
tarafından
Puset var bende o amacla evde cok kullandim da iste yollarda falan diye soruyorum
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Ana kucagi al pusete verilen paraya yazik yaa kizim alti aylik hic kullanmadim sadece kaynanama giderken kullandim yerde yatmasin diye ilk uc ay zaten bebek iki buklum yatiyor icinde ondan sonrada zaten kullanilmiyor 
tarafından
Haklisinz tesekkur ederim
0 oy
tarafından

Ana kucagi tabiki puseti 3  4 kez hastaneye giderken kullandik sadece 

tarafından
Tamamdir tesekkur ederim
0 oy
(120,057 puan) tarafından
İkisininde kullanim alani farkli i
tarafından
Aynen oyle
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ben de ana kucağı alçaktım eşim puset almış o kadar kullanissiz ki 1 kere ilk muayenesinde getirdim sonra kullanmadım kundak yaptim
tarafından
Dogeu haklisinz
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Güvenli yolculuk yapabilmek için tabi ki puset. Ana kucağı herhangi bir kaza anında elinizden fırlayıp gidiyor. Biraz ağır evet ama değer bence.
tarafından
Pusetim var zaten ana kucaginida denesem mi diye dusundum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
5 cevap 149 göst.
14 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Glsn (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
3 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 399 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kubracm (548 puan) tarafından soruldu

384,952 soru

11,513,609 cevap

35,174 kullanıcı

...