0 oy
528 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sabah hastane ye gidiyordum Kan vermek için.  Jandarma durdurdu. Cami açmada maskemi çektim çenemdeydi. Neden maske yok diye yazdı. Tartıştık. Açıklama da yaptım. Arabanın içinde tekim camlarim kapalı geçen gün trafik polisi ile görüştüm araba teksen mecbur değil maske ama inmeden takman gerekir.  Demişti şimdi neye istinaden ceza yazdilar arabadanmı  kendimimi koruyacam itiraz dilekçesi verecem çarşıya gidip. Görevliler de kafayı yemiş artık kime ceza keseceklerini şaşırmışlar. 1150 lira az bir para değil yani

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bencede itiraz et
tarafından
Saol cnm. Hastaneden dönüşte jandarma ya uğradım ogleden sonra gel dediler bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
İtiraz insallh kabul olur cnm geçmiş olsun
tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Itiraz et canım millet zaten devletten yardım alıyor nereye ceza ödeyecez allahasen yemeye ekmek bulamiyoz da 
tarafından
Görevliler de sıyırdı
tarafından
O sen zıt gitmişsin ya ona inada yazmışlar ama itiraz eder ve arabada ceza yazıldığıni kanıtlarsan ödemezsin üstelik görevliye dahi soruşturma actirirsin her eline güç geçen kendini hükümet zannediyo
tarafından
Evet zit düştük ufak çatlı tartıştık
0 oy
(790 puan) tarafından
Arabada takmak zorunda deglsin haberlerde bile dediler bunu
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Bu sokakta maskesiz dolaşanlara neden ceza kesmeyip te gelip senin gibilerini buluyorlar anlamıyorum. :angry: ıtiraz et öyle bir hakka sahip değiller .teksin arabada maskesizde  sürebilirsin neden boş yere ceza yasmışlar  .

0 oy
(1,353 puan) tarafından
Canim normalde araçta  tekken zorunlu degil fakat sen gene de valilik hesabindan hifsizsiha kuruluna bi bak il bazlı olarak değişkenlik gosteriyor ayrica maskesiz olmanin cezasi 900 tl 1150 değil 
tarafından
Ben direk komutanla görüşmek istedim orda tartismada oldu öğleden sonra gel dendi.
(1,353 puan) tarafından
Görüş tabiki itirazinida yap
0 oy
tarafından
Polis kimse size yanlış bilgi vermiş 4 gün sıkı denetim var araba da tek ol olma maske zorunlu burnunu tamamen kapatıcak şekilde bizim gözümüz önünde kaç kişiye yazdılar Allahtan eşim erken fark etmisti
tarafından
Yanlışın var kan verip geri döndüğümde. Jandarma komutanlığı na uğradım durumu anlattim ogleden sonra kimliğin ve egliyetinle gel yardımcı olalim dendi kronik astım ve zatüre var bende maskeyi uzun süre takamiyorum.  Raporumda var
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yuhh baya yazmislar ya
0 oy
(2,067 puan) tarafından

:angel:Bir yaşıma daha girdim. Ne saçmalık o öyle 

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Madem teksin ne diye kesiyor cezayı bazıları killik yapıyor 

Kendine bylasticaksin herlede:angel:

0 oy
tarafından
Bizde dün arabada maskesiz dik yazmadılar sadece takın diye uyardılar. Dişarda birsürü insan maskesiz saçma sapan işler yapiyorlar...... 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 668 göst.

379,274 soru

11,352,687 cevap

34,825 kullanıcı

...