0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim fln sizlerde var gbi demiştiniz sağlık ocağına gittm doktor korona olms yokms hemşire baktı oda var dedi bugün hastaneye gidicktm hasta oldm kafam karıştı eşimde gotrmedi Grek yok o zaman dye anlamdgm nye oyle çıktı o zaman:)

7 Cevaplar

0 oy
(992 puan) tarafından
Canım 7.haftadan önce gitme istersen önce kese sonra kalp atışı derken bayağı gitmem gerek en azından hepsini bir gor
tarafından
Hasta oldm cnm testte çizgi çıktı
(992 puan) tarafından
Üzerine adet olmuş olabilir misin
tarafından
Bilmiom ki bnde cnm ya kafam karıştı eşimde gotrmedi ki ya napim bilmiom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hemşire senin yaptığın teste mi bakarak mi var dedi kendisi yeni mi yapti
tarafından
Belki yerleşme kanamasidir yoğun mu Yoksa leke şeklinde mi oluyor
tarafından
Evet cnm onu gotrdm resmini cekmstn artı onu gostrdm yapdgm andakini
tarafından
Sbh 7de koymstm baktm hala az bsy gelms yoğun dgl
tarafından
Ha bence kan ver o zamn gebelik varsa yerleşme kanaması oluyor
tarafından
Eşimi aradım gdlm kan verim dye Grek yok oldun dedi aksama test alırım ona bakarsn dedi napim arrk
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Kiz acele etme 2 3 gün kesin kan verirsin zaten sana sadece kan testi yaparlar simdi göremezler bebişi
tarafından
Cnm testte çizgi çıktı ama âdet oldm sorun orda
(2,381 puan) tarafından
Kimyasal gebelik olabilir mi acaba simdi testi tekrarla bakalim değerin düşmüş mü progestan verirler doktorunuz gebelik devam ediyorsa
tarafından
Hmm aksama esim alsn baklm tekrar yapım cnm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım adetine az gün kala öyle belirttiler oluyor hasta olduysan hamile değilsindir. Üstüne de görmüş olabilirsin acele etme bekle kanaman bitsin 
tarafından
Eşimde gotrmedi ki ya keşke gitsyedm ama
(5,406 puan) tarafından
Ama kanaman var şimdi gitmen birşey anlam ifade etmez adetliykenken bile beta yükseliyor bekle acele etme
0 oy
tarafından
Emziriyorsan emzirirkende test pozitif çıkabiliyor şuan adet görüyorsan büyük ihtimal vücudunda gebeliğe hazirliyordur kendini rahim duvarın kalinlaatigi zamanda bir miktar beta hormonu salgiladigin için test pozitif çıkabiliyor eğer şuan bebek istemiyorsan muhakkak korun yoksa önümüzde ki ay şıp diye gebe kalırsın belliki rahim artık bebek istiyor ")
tarafından
Emmio zaten cnm bir kere görmüştüm zaten bu ay 4gun geçti testte çizgi çıktı bugün tam hastaneye gdcz üstümü gyerken fark ettim eşimde gotrmedi bı tane var zaten cnm dha3aylik:)
tarafından
Hayırlısı olsun canım bebeğin daha çok minnak rabbim en  hayırlı vakitte nasip etsin Inşallah ")
tarafından
Amin canım inşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasn ♥️
tarafından
Amin inşallah canım benim ❤
0 oy
tarafından
Ustune görme olabilir kan degerin kac 2 hafta sonra yine git hamile olup  adet olan tanidiklarim.var
tarafından
Kan veremdm ki cnm ya :/ eşimi aradım gdlm ya yok dedi test alirm dedi ;/
0 oy
(442 puan) tarafından
Canim bndr ayin 8 inde adet oldum bugun test yaptim 2 cizgi ckti belirtide var aksam gidip kanda baktircam
tarafından
Ayy hayırlısı olsun canım inşallah ♥️ bnde aksma tekrar test yapım bakım ne çıkacak
(442 puan) tarafından
Saol canim❤❤bklm hberlesrz aksama☺☺
tarafından
Yaz bklm bnde yazcm sonclari♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
0 oy
6 cevap 73 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu