0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ayy çok korktum, dünyanın sonu geliyor kızlar  salgın, felaketler

8 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Tedbir bizden takdir allahtan :) korkunun ecele faydası yok tedbirli olmak lazım 
-Reklam-
+2 oy
(3,274 puan) tarafından
kiz nerede kim dedi ayy korktum Türkiyemin bütün fayları harekete geçti karadenizde haritalarda fay görünmeyen bir yerde bile deprem olmuş gizli fay varmış doğuşu batısı heryer beşik gibi oldu 
tarafından
Evet faylar çokmuş Türkiye'de
+2 oy
tarafından
Türkiyenin deprem bölgesinde olduğu fay hatlarının aktif olduğu ilkokul 5 sınıftan beri her sene gösteriliyo okulların koridorlarında sınıflarında Türkiye siyasi haritasının yanında deprem haritaları da okuyo yıllardır her depremde televizyona çıkıp bu anlatılıyor yani yeni bişey değil arkadaşım sadece şu an gündemde olduğu için korkuyoruz yarın öbür gün emin olun unutacağız ve hiç deprem olmayacakmış ölüm yokmuş gibi davranmaya devam edeceğiz halbuki sadece deprem değil ölüm geldiyse ayağının kayması bile sebep olabilir bunları düşünün ve korkmayın 
+1 oy
tarafından
Allah korusun 
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah büyük bakalım hayırlı ölümler versin
0 oy
(44,664 puan) tarafından

Ayyy ya yarabbim sen buyuksun:'(

0 oy
(168 puan) tarafından
Canım deprem bekleniyor bende şimdi yazını okuyunca dahada korkmaya başladım allah yardımcımız olsun rabbim o kötü günleri göstermesin bu 2020 hayırlısıyla bitsin 2021 de sağlık, güzel günler görelim inşallah :( allahım çocuklarımızı korusun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 442 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 596 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Senaaaaa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 644 göst.
18 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu

379,866 soru

11,371,096 cevap