0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler iyi geceler kızım 8 aylık doğduğundan beri eşim başka odada ben başka odada kızla uyuyorum mecburen maalesef babamız çok horluyor ve geç uyuyor adamda yalnız uyumaktan sıkıldı artık bı düzenimiz olsun odasını ayir diyor ama bende kıyamıyorum daha küçük diye kamera falan aldım odasına duymam diye korkuyorum hiç ayrı yatmadım siz nasıl yapıyorsunuz bu arada 

15 Cevaplar

0 oy
(795 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinize çok teşekkür ederim odasını düzenledim bizim kız hafif Los ışıkta uyuyor karnını doyurdum yatırdım uyutmaya çalışıyorum odasında ama inat etti uykusu var uyumuyor inşallah alışır sizden cesaretle bu gece ayırıyorum  uykusu da düzene girer bu sayede inşallah tekrardan teşekkürler iyi geceler 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
2 yaşına girecek hala odamda. Gözümün önünden ayıramıyorum bi de çocuk odası odama baya mesafeli bir şey olur duymam diye korkuyorum 
(795 puan) tarafından
Odam yakın canım ama hiç ayrı yatmadım eşime de diyemiyorum ki bişey o da kendince haklı ama daha çok küçük işte ağlarsa duymam falan korkuyorum
tarafından
Oda yakın olsaydı da 1 yaşından sonra ayirirdim muhtemelen. Senin bebiste daha küçük kız kıyamam
(795 puan) tarafından
İşte bende kıyamıyorum daha küçük ne yapsam bilemedim ama ayiramicam herhalde of
tarafından
Ne kadar erken ayırırsan o kadar çabuk adapte olur bilinçlenince hiç ayrılmak istemez gözü sürekli seni arar odanda yakınmış ayırmayı dene istersen
+1 oy
(119,287 puan) tarafından
Ben baby boyumu 8 aylikken ayirdim.1bucuk aydir kendi odasinda yatiyo ilk 1 hafta zor oldu ama sbr alisti
(795 puan) tarafından
Canım gece sürekli uyandı mı ben duymam falan diye korkuyorum
(119,287 puan) tarafından
Saat basi uyandi yaa ilk hafta cok zor gecti
+1 oy
tarafından
Ben kızımı 8 aylıkken ayırdım.  Gece uykusu bile düzene girmişti.  Hatta allerjik bronsiti vardı sürekli hışırdardı odasını ayırınca kısa bir sürede oda geçti odada bizim nefesimizden kirli hava soluyormuş sabaha kadar yavrum 
(795 puan) tarafından
Zorluğu oldu mu canım hiç ayrı yatmadım iyice alıştı ya korkuyorum uyanamam duymamam diye
tarafından
Odalar yakındı zaten duymama gibi bir ihtimalim yoktu.  Gece 5 6 kere kalkan kızım 1 2 sefer kalkmaya başlamıştı.  Sonra da hiç kalkmamaya basladi
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Canm ilk cocugumu 3 aylik ikinci çocuğunu 6 aylık odasına alıştirdim çok şükür şimdi ikisi beraber güzel güzel uyuyorlar uykum çok hafif oksurunce dahi uynym bitişik odamizdalar ve ayrıca horlama konusuna gelince bence alıştır esmde de var o sknti bebekken hiç bu yüzden ayrmayi düşünmedim alistilarda tek bırakamıyorsan kızıni al eşinin odasında uyuyun canm ayri yatağa alışır bu sefer eşin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim kızım 9 buçuk aylık. Biz üçümüz yatak odasında yatıyorduk onunda anne yani beşiği var. 1 ay önce falan yataktan bi düştü. O günden sonra yatağını ayirdim hemen. Odası falan hazır zaten kocaman yatağı var korumaliklari da var. Bende hep benim yanımda yatsın isterdim ama korktum bi daha düşerse diye. Şimdi yatağında yatıyor kamerası da var ben gece uyandığında emziriyorum. Genelde sabah onun yatağında uyanıyorum ama memeden kesmedikçe bu şekilde gidecek heralde 
(85 puan) tarafından
Montessori yatak mı  siz sığdığınıza göre merak ettim
(3,552 puan) tarafından
Evet evet montessori. Hatta yaptırdığım yerdeki adam ölçüleri biraz büyük yapalım yanında yatmaniz gerekirse rahat olsun dedi. 1e 2 yaptırdık çok rahat sığıyoruz
(85 puan) tarafından
Bi de şeyi merak ediyorum ,korkuluklarından sarkarsa düşmez mi
(3,552 puan) tarafından
Korkuluklar onun boyundan uzun. Ayrıca daha ayağa kalkamıyor benim tembel kızım :D
0 oy
tarafından

Korkuyorum ayri odada yatirmaya Allah korusun bi deprem yangin falan olsa ben yanlarinda olamam :(

0 oy
(924 puan) tarafından
Ben 5 aylıkken ayırdım ucunude. ayır canım çocuk olsalarda kendi odalarının ayrı anne babanın ayrı odası olduğunu ogrenmelri lazım bukezde  sensiz uyutmaz o şekilde alisirsa çok zor alışır tam vakti ayır biran önce 
0 oy
tarafından
Kızım 10 aylık odasini ayirdim 5 gün oldu. Benim odamla karsi karsiya . Agladigi zaman duyuyorum. Şimdilik bir sıkıntımız yok maşallah. Çok şükür
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Kızımın odası yakın zaten bide sabaha doğru geliyodu yanıma bence ayır kesinlikle zamanı gecince bida cokkk zorrr 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Kizim 4 yasinda yine yanimda :) 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
çocuk odasi yok oturma odasinda yatirs.yatak odasina uzak hala gece çok sık kalkiyo iki yasinda bide 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Uzun zamandır bizde ayrıyız canım. Oğlum odasına yatağına alışsın diye birlikte uyuyoruz zaten gece hep uyanıyor da emmek için. Eşim sabah 5te kalkıyor uykusunu alıp dinlenmesi için birazda iyi oldu. Büyük ihtimal memeden ayırdığım zaman oğlum da gece güzel deliksiz uyursa işte o zaman eşimle yatmaya baslarim. Çünkü gece ikidebir uyanıyor birlikte yatmama değmez yani
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim ben 1 1.5 yaşında ayırmayı düşünüyorum 8 de ayirabilirsen oda olur alışsın gidip bakarsın sık sık bence 
0 oy
(7,191 puan) tarafından
Bebeklerin iki yaşına kadar annesi ile aynı oda da yatması taraftariyim . Ama kocaninda yeri karısının yanıdır hiç bir erkek yalnız yatmaya alışmamaliir. Bence bebeğini odana beşik koy yatır ona alıştır kocanda odasına kavuşsun

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 390 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miracefem34 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Seyda123 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 302 göst.
23 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 22 göst.