0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (168 puan) tarafından
Kızlar merhabalar benim bir sorunum var eşimle birbirimizi çok seviyoruz ama bugün ufak bir tartışmamız oldu eşim biraz çabuk sinirlenen biri herşeyi tam tersi anlayan biri alttan çoğu zaman ben alıyorum ama eşimin ailesi biraz müdahale eden tipler eşimi ben kendime nasıl bağlarım nasıl eşime sözümü dinletirim sizce bir kadın olarak eşimi ne yaparsam iyice kendime bağlarım 

10 Cevaplar

0 oy
(190 puan) tarafından
Gönlünü hoş tut canım belki ozman olabilir 
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Senin yasadiklrni 3 senedir bn yasadim bn aksine hic alttan almam uste ciksrdim. Kaynanamgil ock kariisrlardi . Bn ozaman bsii deseler onkoyar esime bagirirdim.bi gun annem dediki birak kendisi gorsun ne olduklarni esin bikacak onlardan. Gercktnde ole oldu esim bikmis . Simdi bana msj atyr sen basimin tacisin. Ama şöyle bsii var bn hic onun ailesinr saygsiizlik yaomadim . Ama esim sunanda bana dioki sana kim ne derse karsiligini ver . Bnesim icin cok fedakarliklar yaptim su anda bile kaynanamin kaynanasina bakiorm yani esimin nenesine hastanede. Oglumu anneme birakmisim. Nie . Esim iyi die bi dedigimi hic ikiletmiyr sagolsun. Hep ona diorm sana cok guveniorm sen bnmle oglumun kahramaniein iyiki varsin
(168 puan) tarafından
Yani kendimi ezdirmeden ama alttan alayım öyle mi ailesinin yüzünü kendi görsün diyorsun?
(253 puan) tarafından
Bnce kendi gorse dha iyi cnku o ailesine sayar sayar sen bisi diyince sen kotu olursun. Cok yasadim cnm . Babasi esime demistiki nie karin gelip temzilk yapmior . Esimde rve gelip bni dovmustu. Esime karslik verdim tabi ama onalrin yanina gttgmde hic belli etmedim esimin bni sevdgni heo soledim. Patladilar zatrn onlar . Dha cok hata yaptilar bn sustm.esim bu sefet kendi cvbverdi onlara
(168 puan) tarafından
Eve gelip dövmüşmüydü ne demek bu ya !
(253 puan) tarafından
Ya cnm nelet yasadim ama gecti artik  bugunleri gordum. Sabrin sonu selametm cok sukur .
0 oy
(87 puan) tarafından
Youtube da ilişki terapistlerinin bu konuyla ilgili çok güzel videolarını bulabilirsin canım 
(168 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ediyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
18 yıllık evliyim, eşim nedendir bilmem ağzımdan çıkacak kelimeye  bakar, Saygı oldumu herşey kendiliğinden olyor 
(168 puan) tarafından
Ne güzel allah ağzınızın tadını bozmasın
tarafından
Ama sen  olgun düşünceli bi kadinsin akima Allah bozmasın inşallah
(2,078 puan) tarafından
Estağfurullah canım, herşeyde empati yapıyorum birde çok merhametliyim, anne babasına karşı çok hassasım, eşim buyüzden aşırı düşkün
tarafından
Allah daim etsin inşallah  ♡
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Birbirinizi sevip sayarsaniz zaten olur bu işler karşılıklı Allah razı olsun ben eşimi dinlerim o beni dinler bağlıyız ama tartistimiz zaman hiç öyle olmuyoruz bende bundan şikayetçiyim biz oturup konuşmuştuk beraber karar almıştık hep bir olucaz diye oturup beraber konuşabilirsiniz
(168 puan) tarafından
Evet bunları yüz yüze konuşmam gerekiyor
(3,055 puan) tarafından
Evet canım emin ol daha iyi olursunuz birbirinize bağlı olursunuz
0 oy
(92 puan) tarafından
Benimde eşim aynı , çok sever bir dediğimi iki etmez bensiz biryere gitmez yemez yedirir giymez giydirir gec saatlere kadar çalışıp didinir bizim için Âma sinirlidir kızar bağırır bazen el kaldırdığı bile oluyor.Şimdi linç yiyeceğim belki ama umrumda değil.Sadece şunu söylemek istiyorum sana,kendini ezdirmeden alttan al eşine hiçbirşey belli etme zamanla oda anlar neyin noldugunu emin ol.Eger haklı olan taraf sensen şayetki.Erkekler böyledir.Hepsi olmasada çogu böyledir.Birebir aynı sıkıntıları yaşadım kavga ettim inat ettim dayak yedim güzel konuştum olmadi.Kendi haline birakinca ailesinin yanlışlarını gördü ve tıpış tıpış bize bağlandi.Yazdiklarimi kulak arkasi etme canım 2 kere oku.Hicbir kadın ezilsin üzülsün istemem..
(253 puan) tarafından
Yazdigimseyelrn aynisjni yazmissin
(92 puan) tarafından
Olabilir:)
(168 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için
0 oy
tarafından

Neden bagliyoruz ki baglasak hareket edemeyiz :D

(168 puan) tarafından
İlâhi kız :D
0 oy
(391 puan) tarafından
Bağlamak için birşey yapmıyorum. Saygılı bir ilişkimiz var 15 senedir yedi senedir de evliyiz sakin bir evimiz var şükür 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
5 senede bu konudan 15 sene yaşlandım resmen. Ama artık akıllandım ve kendimce streteji oluşturdum. Önceden eşime bağırırdım tabaklar havada uçuşurdu. Salon kapısının camını bile indirdim tek yumrukla düşün. Ama artık sakinim. Ailesi bir şey yapsa bile alttan alttan sağ duyuyla anlatıyorum. Çok üzüldüğümü neden böyle olduğunu soruyorum. Sakinlik ve her zaman olmasa da alttan almak işe yarıyor.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ücüncü şahıslara ne kadar sinir olsamda ailesine karşı bi of demem ya ailesi derken aslında kayinvalimle kayinpederimle hiç sorunum yok benim kastettiğim kişiler diğer insancıklar.. bütün isyanımı eşime karşı ederim öyle oldu böyle oldu diye yani kavga veya tartışarak değil oturur konusurum oda zamanla gerçekleri görür ve gördüğü için şuan resmen benim ağzımın içine bakıyo ve ben öyle yaptığım için ne hayatınızda kimse var nede hayatıma müdahale eden birileri..Esim eskiden kesinlikle onlara tek kelime ettirmeyen insandı daha doğrusu nisnliyken  şuan hiç biri umrunda değil annesi babası hariç ve buda benim sabrımin sonucu çünkü banada çektirdiler esimde bunu zamanla anladı  3 senedir evliyim ve kafam 3 denedir o kadar rahat ki anlatamam ne karıdanım var ne görüşenim  sende bu şekilde davranırsan emin ol eşin sana yönelir 
(168 puan) tarafından
İnşallah canım ya

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 329 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
+1 oy
67 cevap 986 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy