0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (5,348 puan) tarafından
İki saat oldu dua edin şu an için iyi şükür 

8 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin.  Kötü  mü çarptı nereye çarptı 
(5,348 puan) tarafından
Sehpaya çarptı alnı morardı dudağı patladı yavrum iki gündür yürümeyi öğrenmişti
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun insallah bir şey olmaz 
(5,348 puan) tarafından
Sagolun Amin inşallah
0 oy
(95 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim safi ismiyle şifalar versin insallah
(5,348 puan) tarafından
Amin çok sagolun
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah bişey çıkmaz 
(5,348 puan) tarafından
Sagolun iyi çok şükür
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah sifa versin dikkat edin canım hep düşe kalka dizlerimizde yara ile büyüdük ama tedbir alın yeni yürüyen bebekler zaten henüz güvende hissetmiyorlar kendilerini çok düşerler... 

Icini rahat tut bisey olmaz evelallah
(5,348 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim sürekli yürüyo yoruluyor o yüzdende düşüyo bu kez çok kötü çarptı. Çok şükür iyi şimdi
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Rabbim melegini korusun inşallah geçmiş olsun canım iyimisiniz ??
(5,348 puan) tarafından
Amin Teşekkür ederim acilde Bi kaç saat bekledik şükür bişe olmadı  eve geldik. Allahım bütün yavrularımızı korusun...
0 oy
(233 puan) tarafından
Oy geçmiş olsun kıyamam ya benimki de çarptı yeni yürüyor düştüğü an dedim heralde hastanelik oluruz ama bısey olmadı allahtan çenesinin altında hafif morluk oldu çok korkmuştum bende 
(5,348 puan) tarafından
Benimkide yeni yürüyo çok şükür bişe yok sizede geçmiş olsun
0 oy
(292 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benimki de  dün yataktan düştü akılsızlık ettim uyuyan bebeği bıraktım beş dk mutfağa gittim normalde bırakmam oda engellemiş komidinle yatak arasına düşmüş hiç ses gelmedi sanırım sarkmış yan şekilde yatıyordu gözünün altı morardı elmacık kemiğini vurmuş kuzum doktora gittik 24 saat takio et dedi şükür bi belirti olmadı hala etkinindeyim çok dikkat etmek lazım nasıl olacak bilemiyorum durduramıyorsun ki bin şükür 
(5,348 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yeni yürümeye başladı heyecanlanıyor hızlı gidiyo o yüzden dengesi bozuluyo çok şükür bişe yok. Sizede geçmiş olsun evlat ne zormuş hersey den sakındığımız halde böyle oluyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 193 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 224 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minimalist (270 puan) tarafından soruldu

380,182 soru

11,381,624 cevap

34,875 kullanıcı

...