0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Kizlar kabiz oldu catlicakti aglamaktan fitil de yok uretilmiomus sabunu yaptim ama daha cikmadi 20 dk oluo ne sabun cikti ne yapti kakasini bisi olur mu sabun kaldi icinde napcam simdi 

11 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Saf zeytin yağı verseydin keşke çay kaşığın ucuyla sabunda çıkarır ama annemler bize çok yapmış bekle kuzum biraz daha hala ağlaması varmı
(662 puan) tarafından
Cok agladi daha simdi sustu poposu sert yag da yaptim ama catlickti baska carem kalmadi kuzum ewet zaraeli bliorm ama gozleri portledi yawrumun
(3,055 puan) tarafından
Bişey olmaz bir kereden canım anca daha fitil olsa hemen yaptırır da sabun anca eğer sustuysa birazdan yapar yavrum yazık kıyamam nasıl acır şimdi annesi yaptıktan sonra makatina bol pişik kremi sür
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabun iyi değil diye biliyorum canm yapmasaydın keske zeytinyağ flan sürseydin. Huzursuzluğu var mı bi doktora götür olmazsa bence sabun bağırsaklarına zarar vermesin Allah korusun. 
(662 puan) tarafından
Ewet kuzum zararli bliorm cok agladi baska carem kalmadi esim fitil aramaya gitti oda uretilmiomus napcam blmiom cikar ins sabun da daha cikmadi
tarafından
Zeytinyağı içirebilirsin bu durumlarda dha doğal ve zararsz yda sürebilirsin poposuna aklnda bulunsun canm
tarafından
Masaj yap bol bol iyi gelir bisiklet hareketi flan yaptr
0 oy
tarafından
Sabun cok yakar ama neden yaptin ki, teee ne zamanin adeti o, kulak copunu zeytinyagina batirip poposunu uyarsaydın. Suan poposu yaniyodur, elbet çıkar ama yapilcak sey degil inan 
(662 puan) tarafından
Mecbur kaldim son caremdi
tarafından
Canım o care degil onu unut yapma bidaha bagirsagina zarar verirsin onun poposu bagirsagi ne ki daha, dediğim gibi kulak çöpünün ucuyla poposuna dokun zeytinyagina batirip tabi hemen yapardi kakasinu
0 oy
(76 puan) tarafından
Cnm karnina masaj yap zeytin yağla bacaklarını karnina doğru yavasca ** çek 1 çay kasigida zeytin yağı içir yapar
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım bir hastaneye götürüp lavman yaptırın rahatlar. Sabun yakar .
0 oy
(76 puan) tarafından

image

bundan alin cnm kaç aylık bilmiyorum ama bebek çok faydası oluyor
(662 puan) tarafından
7 bucuk canm
(76 puan) tarafından
Kullana bilirsin ozaman cnm eczanede ne kadar vereceğini söylüyorlar zaten bende ogluma kullandım bi ara ictikten 20 dakika sonra yapiyordu
0 oy
(102 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Anason varsa kaynatip icirtin 1 saate kalmaz rahatca yapar..Kizima cok verdim anasonu cok ise yariyor.Yoksa termometrenin ucunu azicik makatina sok hemen yapar.
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Fitil var aslında ama müsil gibi bi toz var o fitil den daha iyi. Kabızlık tedavi olmadan bitmeyecek bi süreç. Her yemeğine kabak katın, gün kurusu kaynatıp iiçirin suyu da bol iiçirin böylece iyice sertleşmemiş olur içinde. Ayrıca gaitayı bağırsakta yumuşak tutan bitkisel birde şurup var dr öneris ile ona başladık ama 2 aydır daha tam anlamıyla düzelemedi. 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Nasıl oldu  canım  bebek ciktimi acaba bisey olmaz hem annelerimiz azmi yaptı bizlere bende bi kere çok kötü bir hafta çıkmadım kendime yaptım 1 saat sonra çıktım korkma bisey olmaz canim
(662 puan) tarafından
Kuzum lavman aldi esim ondan yaptim sabunda cikti cok sukur rahatladi cocukta uyudu
(1,287 puan) tarafından
Ayy çok şükür kabız sancısı çok pis ortadan ikiye ayrılmak demek resmen inş bi daha olmaz
0 oy
(6,978 puan) tarafından
N9betci eczaci yokmuydu canim surup verirdi duphalac...ilk once zeytinyag tabi ama ama ise yaramiyorsa duphalac surup icirebilirsin
0 oy
(59 puan) tarafından
Canım bir sey olmaz merak etme bende o sekilde bir kac kere zor durumda kaldim ama ben sabun yerine daha saglikli oldunu düşündüğüm pekmez sıktim cok az bir sey hemen yaptiriyor aklinda olsun buradan bazilari kizabilir ama her zaman yapilan bir sey degil cok zor durumda kalmistim hicte bir sey olmadi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 298 göst.
0 oy
5 cevap 57 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu