0 oy
533 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
Kizlar dedemler corona olmuş ailecek (durumlari iyi)biz düğün zamanı onlarla küsmüştük düğünüme felan gelmediler.Zehir zikkim ettiler düğününüzü.Evlendikten sonra barıştık yanliz bir kere dahi aramadilar sormaidlar bizi esim kaza yaptı yine aramadilar kaç kere evlerine gittik hediye götürdük ama jalen soğuk davranıyorlar.Simdi annem aramami istedi ama benim içimden gelmiyor sizce arayıp geçmiş olsun desem mi sizce(eskiden çok ama çok samimiydik)

21 Cevaplar

0 oy
(1,059 puan) tarafından
Istersen ara bir geçmiş olsun de canım sen üstüne düşeni yap olmadi bir daha aramazsiz
(92 puan) tarafından
Çok sağol canım pekala
-Reklam-
0 oy
(48,731 puan) tarafından
ara gecmis olsun de kapat bazen büyüklük sadece buyukler icin olmuyo sen goster büyüklüğünü bu senin insanligin merhametin vicdanin 
(92 puan) tarafından
Haklısın galiba canım
0 oy
(275 puan) tarafından
İyilik yap denize at kul bilmezse Allah bilir. Sen ara annenin gönlü olsun en fazla yine soğuk davranırsa annene söyler aramazsın daha 
(92 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Bence ara hem onlar utanir hem hersey daha güzel olur 
(92 puan) tarafından
Pekala canım çok sağol
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Ben olsam aramazdım sanırım hep ilk adımları sen atamazsın 
(92 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama arada annem kaliyor bilemiyorum
(2,266 puan) tarafından
Valla canım erken doğum yaptım akrabalardan bir allahın kulu arayıp sormadı geçenlerde annem dayın ameliyat oldu halan hasta vs.dedi niye onlar bi kere aradılar mı evime mi geldiler ki hiçte arayamam dedim herkese hakettigi degeri vereceksin büyüklerse biraz büyük gibi davransınlar
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ara canım geçmiş olsun de belki utanırlar 
(2,266 puan) tarafından
Yanlş yere yapmşm yorumu:)
(3,276 puan) tarafından
Ahaha olur  öyle canım :)
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Bence ara canım. Onlara bişey olsa ömür boyu içine dert olur.
(92 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım pekala
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Aramaz dim ......
(92 puan) tarafından
Öylemi diyorsunuz arada annem kalıyor oda üzülüyor yoksa benimde içimden gelmiyor
(12,777 puan) tarafından
Annen lik durum yok  o kadar şey yapmış lar hadi barışmissin yeterli adım atmışsın hala eşin kaza da aramiyorlar ise ben hiç aramam
Tavır yaparlar sa da siz kaç kez aradınız da aramami bekliyor sunuz derim
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Nolursa olsun ara hele dedeyse ve hayattaysa napmis olursa olsun ara dedenin yoklugi cok zor varligina alisinca yokluguna alisamiyo insan ara hatta yakinsa kemik suyu corba falan yap kapidan birak don
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Bu illet hastalık çok zor. Üstelik büyüklerinizmiş. Sevgiden değil Allah rızası için arayabilirsiniz

Allah korusun ama belki sesini son duyuşunuz olacaktır. 
(92 puan) tarafından
Allah'ım razı olsun canım pekala.
0 oy
tarafından
Şuan dedemi arayabilmeyi çok isterdim. Ara bence 
(92 puan) tarafından
Pekâlâ canım
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Ara bence dede sonucta Allah korusun bisey olur uzulursun arasaydim diye canm hem hatalarini anlarlar belki buyukluk sende kalsin
(92 puan) tarafından
Haklisin canım peki çok sağol
0 oy
(310 puan) tarafından
Ölüm falan olursa içinde kalır ara bence
(92 puan) tarafından
Pekala canım teşekkür ederim
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Ayni ben ya o kadar kötülük etti ki bize anne baba ayrı biz 3 kiz çocuk kaldığımızda sahip çıkmadı bile bize daha anneniz babanız yok sizin kendi başınızın çaresine bakın dedi küçük 3 ben 10 ablam 13 yaşındaydık da anneannem sahip çıktı. Utanmadan düğünüme falan da geldi. Simdi de kayinpederim in yanına falan gidip geliyor yüzsüz. sen öldüğünde ölüne gelecek torun bulamicaksin dedim bi zaman. Ben kinciyimdir ben aramazdim
(92 puan) tarafından
Anlıyorum canim..pekala cok sağol
0 oy
tarafından
Soğuk bir şekilde geçmiş olsun dr kapat
(92 puan) tarafından
Pekin canım çok teşekkür ederim
0 oy
(488 puan) tarafından
Arayabilirsin. Zaten barışmissiniz. Şuan samimiyetin olmayışı yasananlardandir ama bu geçmiş olsun demeye engel olmamalı. İçinde kalır sonra ara bence
(92 puan) tarafından
Çok sağol canım çok teşekkür ederim
0 oy
(582 puan) tarafından
Ara bence ölümlü dünya barışmak zorunda değilsin ama Allah göstermesin kaybetsen onları belki de içinde kalır vicdanın rahat etmez 
0 oy
(81 puan) tarafından
Ara canım yine büyüklük sende kalsın
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Içinden gelmiyorsa arama  canım  
0 oy
tarafından
Ara bi gecmis olsun dersin annenin hatri icin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.