0 oy
429 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (562 puan) tarafından
Trendyol 25 tlye ne aldiniz kargo bedava olan secenekten 33 tl ye emziren anne cay alcam imdirimi uygulayinca kargo.parasi cikiyor sizler neler aldiniz fikir verin

13 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Bana verilmedi 
(2,860 puan) tarafından
Banada niye ki CNN
(1,105 puan) tarafından
Kizlar aynı TLF veya aynı bilgisayardan iki hesap yaptıysanız vermez ayni ip olunca vermiyormus geçen bana öyle oldu kendimle eşimin hesabını yapmıştım kendi TLF dan
(562 puan) tarafından
Gecen bana da vermemiati bu defa yine deneyim.dedim bu defa oldu
(1,096 puan) tarafından
Yok bi koleksiyon tek olusturdum 2 tane değildi
(1,105 puan) tarafından
Hmm bilemedim kuzum
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Iyi bisi al kiz anne cayini carsdanda alirsin .dd 
(562 puan) tarafından
Sleepy bebek bezi aldim :) en lazim olacak sey
(22,070 puan) tarafından
Oh iyi etmissin valla :)
0 oy
(60 puan) tarafından
Bnaa gelmdi anlmdm neden o kdrda ınhtrntımı yedi herkseı kaydede kaydede
0 oy
(2,707 puan) tarafından
6 paket baby turco islak mendil aldim 31 liraydı  25 lirasi kupon 6.5 lirada cuzdanimdan  gitmis oldu  
(562 puan) tarafından
12 li islak.mendil.almistim bende yeni uyelikle 12 paket islak.mendile 27 tl.verfim 90 li paket icerigi
(1,577 puan) tarafından
Trendyol cüzdanında nekadar vardı canm ürünü alçak kadar para olması gerekiyoms öyle indirim uygulanıyoms öyle duydum ama
(2,707 puan) tarafından
Yok canim ona gerek yok ama herseyide kabul etmiyo  cok ugrasmak lazim benimkinde 30 lira üstü  kargo diyodu 31 liralik aldim 6.5 liram gitti eğer  simdi cuzdaninda 10 liran varsa dene eger olmuyosa sadece kartindan 10 lira at çünkü  kargoyu kupon ödemiyo
(1,577 puan) tarafından
10tl atınca oluyomu ki
(2,707 puan) tarafından
Oluyo kuzum istiyosan benim gibi yap islak mendil al boşuna  gitmesin
(1,577 puan) tarafından
10tl atınca 10tl dha geliyo bide 25 indirim var kactane geliyo acaba ıslak mendil
(2,707 puan) tarafından
Ben 31 liraya alti paket aldim 25 kupon 6.5 da cüzdan  karsiladi canim baby turco markasida tanesi 5.25
(562 puan) tarafından
Benimkide baby turco 90 li 12 tane islak mendil 47.5 ben yeni uyelik yaptim 10 tl hediye verfi 10 tl de cuzdana yukleyince hediye geldi 20 tl hediye olmus oldu 27 de kartdan verdim 12 tane aldim 25 tl paylas kazan kuponunuda 40 li sleepy bebek bezi aldim
(2,707 puan) tarafından
Aynen kuzum ben pek para vermeden almak istedim çünkü  cok ihtiyacım  yoktu  keyfi aldim  onuda kizima kullanırım  pişik  olmazsa
(1,577 puan) tarafından
Bende karttan 10tl attm 10tl de hediye geldi 8tane 90li ıslak mendil aldım 42tl ye iyimi sizce
(2,707 puan) tarafından
Iyi kuzum onu istedigin kadar alabiliyorsun  sonucta ihtiyac ben az aldim daha once kullanmadım  o markayi
(489 puan) tarafından
hatta 10 tl attim bende cüzdana.  Onu atınca 10 tl de hediye trendyol vermişti:)))))) etti 55 tl
(1,577 puan) tarafından
Minianne ıslak mendili güzel ben beğeniyorum kullaniyorm eşim aldığı zaman
(1,577 puan) tarafından
Tgbdgl bende 10tl attm 10tl hediye geldi cüzdana :)))  ben bu işi sevdim ya 10tl ye 8tane ıslak mendil alms oldum da nezman gelir acaba siparişlerimiz
(2,707 puan) tarafından
He ben  kullanmadım  o markayi gelsin bakalim benimkide kargoda gelince atarim ☺️
(1,577 puan) tarafından
Bende aticam :))
(489 puan) tarafından
Ay bilmem ki ya bu cüzdana para atarken 20 atsak 20 50 atsak 50 tl mi gelecek ustune . E ben her alisveris yapacağımda cüzdana yüklerim para prdan alirim olur mu ki oyle
(2,707 puan) tarafından
Canim o hosgeldin indirimi bence hep vermezler
(1,577 puan) tarafından
Okadar verçeklerini sanmıyorum 10tl yükle 10tl hediye gelsin flan yaziyodu ya senin dedgin gibi olsa onu da yazarlardi bence tgbdgl
(489 puan) tarafından
Esim 100 yukleseydinya demisti iyi ki yuklememisim o zaman
(1,577 puan) tarafından
Yukleseydin kese denems olurdun geri karta aktarabiliyosun zaten parayı
(489 puan) tarafından
yaaa dogru diyorsunnuz peki bu bir defaya mahsus mu . Simdi bundan böyle hep yapabilir miyim 10 tl yükleyip 10 tl kazanabilir miyim her defasinda
(562 puan) tarafından
1 defaya mahsus veriliyir en dusuk 10 tl yuklemeniz lazim.10 tl hediye veriyor sonraki alosiverilserinizde yine cuzdana yukleyip.odeme yaparsaniz yaptigijiz alisverisin yuzde 2 sini size para olarak hediye veriyor
(1,577 puan) tarafından
Kizlar siparişleriniz kargoya verildimi minianne senle aynı şeyi sipariş ettik verildimi senin
(2,707 puan) tarafından
Verilmedi canim hazirlik aşamasında
(1,577 puan) tarafından
Benimde öyle yaziyo acaba nezamn verirler ıslak mendilim de bitiyo bır paket kaldı o bitene kadar gelir inşallah
(2,707 puan) tarafından
Gelir canim bi kargoya verirseler hemen gelir benim tonla ıslak  mendil var seneye anca biter☺️
(489 puan) tarafından
3 hafta önce sipariş vermiştim. Anca bugün geldi sleepy . Ta Gaziantep ten geldi.  2 hafta boyunca sipariş hazırlanıyor yazıyordu.  Mesaj attım kac kez satıcıya dedim bebegim var acil vs falan diyr bi gun sonra hazırladılar iste ama cok gec geldi
(562 puan) tarafından
Benm.kargom geldi 2 gun oldu
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla mama onlugu alim diom ama bakcaz belki bez alirim 
(562 puan) tarafından
Sleepy aldim 40 li bebek bezi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Balon parti şapkası seti içinde kaynana dili ve gözlük bir de kitap aldım

0 oy
(2,874 puan) tarafından
Bana vermediler boşuna ugrastik
(1,296 puan) tarafından
Aynen bana da vermediler neye göre seçiyorlar çok merak ediyorum yani
(2,874 puan) tarafından
Boş boş şeyler ya neymiş bizi ekleyenler aktif hesap değilmiş falan filan eşime geldi bana gelmdi tek kişiye ait diye gelmedi diyorlar dedim ayrı hesaplarımız gecenkinde ikimize vermislerdi
(1,296 puan) tarafından
Geçen sefer bende aldım aman kendilerinin olsun
(2,874 puan) tarafından
Amaann aynen öyle canım
(562 puan) tarafından
Gecenkinde bana da vermemisti bir daha deneyeyim.dedim.bu defa verfi
0 oy
(405 puan) tarafından

image

h havlu aldım iki paket 
(264 puan) tarafından
Nasıl 43 TL ödedin anlamadım ben 55 TL tutmuş ama kupon 179 tlden düşmüyor mu
(405 puan) tarafından
55 indirimli sepet tutarı. Kupondan önce. Kupon 25 ama hepsi inmiyor. İndirimli diye trendyol kesiyor kupondan.
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Üstünü tamaayip awox elektrikli cezve alicam
(1,906 puan) tarafından
Bende düşündüm onu ama nasıldır acaba
(1,105 puan) tarafından
Yorumlara bak canım awox olanlar güzel
0 oy
(15,953 puan) tarafından

image

ben bu ikisini aldım 
0 oy
tarafından
Benimki olmuyo fazla diyo bişey diyo yapamadım
0 oy
tarafından
Benim.cuzdan da param vardı . Baskül aldım eşimin hesabindan da kelepçeli kek kalıbı alicam ...bekle beni diyet grubu her pazartesi ilk yorumda ben olucam :))))
tarafından
Bu şekilde çok rahat verdim kuzum ben hiç zorlanmadim bı anda vücudu dizyete sokunca ilk bı kaç gün veriyorsun sonra kilo verme duruyor  tabi ben ara ara ödüllendiriyorum kendimi öyle bazen bı dilim.pasta tatlı da yiyordum sürekli diyet diyet dersen vücudun bu şekilde alışır ve kilo.veremezsin ..
(1,577 puan) tarafından
Açlığa gelemiyorum da bu diyette aç kalmaz insan heralde dimi
tarafından
Yok kuzum aç kalmiyorsun yavaş yavaş alistiriyorsun mesela ben ilk bı hafta falan tatlı kek tarzı bişey yemedim zaten bı haftadan sonra canin istemiyor .. ister istemez porsiyonları o kuculturyorsun çabuk doyuyorsun ...aç kalmiyorsun acikirsan çay yap çay iyi geliyor bana akşam.yemegi yerine çay içiyordum ben yanına kuru incir olur kayısı olur hem tok tutuyor hem uyuyana kadar yeme isteğini bastırıyor ...
(1,577 puan) tarafından
Gece zaten öyle yeme aliskanligim yok yerim de aslında üşeniyorum bişeyler hazırlamaya ama yine veremiyorm ya
tarafından
Düzensiz beslendigin içindir ve su icmelisin ...

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 154 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 170 göst.
29 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rakiraki (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
22 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

379,427 soru

11,357,576 cevap

34,835 kullanıcı

...