0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Dün akşam eşimin testi malesef pozitif cıktı.. Çok ağladım ama cesaretli olmam lazımdı çünkü 14 aylık oğlum var ve eşimin de bana ihtiyacı vardı.. İlk odaları ayırdık eşim yatak odasından cıkmıyor.. Ben yemeğini eksiğini kapıya bırakıyorum o alıyor... O kadar zorki aynı evdesin ama görüşemiyorsun.. Oğlumla biz diğer odalarda vakit geciriyoruz.. Bu 14 gün nasıl gececek bilmiyorum.. Buna da şükür tabi.. Benim de midem çok bulanıyor yemek yiyemiyorum ve bazen yanma geliyor alev alev oluyorum üzerimi falan cıkartasım geliyor.. Bana daha test yapılmadı bu şekil belirti yaşan oldu mu acaba

5 Cevaplar

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Anneminde miğde bulantısı vardı covid belirtisi çok geçmiş olsun beslenme takviyesiyle hemen atlatılıyor kardeşim çocuklarıyla atlattı
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim benimde midem bulanıyor inşallah değilimdir.. Oğlumdam korkuyorm inşallah ona bulaşmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korkma en azından anne olarak evladının yanın dasın ben pozitif çıktım eşim oğlumla ilgilendi bakamadı ilk gece çok ağladı bensiz her gece çok ağladı belirtin var ise maske tak test yaptırmaya git filyasyon ekibini bekleme gelmiyolar çünkü yoğunluk var diye kendin gidip test yaptır benim belirtim mide bulantısı halsizlik boğaz ağırsı ile gittik pozitif yanma da oluyodu yüzümde normal de çok üşüyen biriydim ama virüs olduğum da hiç üşümedim gozlerim yüzüm her yerim yanyodu resmen
(12 puan) tarafından
Çok şükür bende hep onu düşündüm ya oğluma bakamasaydım ya yanımda olmasaydı die.. Benimde öyle yüzüm yanıyor vücudumdan alev cıkıyor midem çok bulanıyor bişi yiyemiyorım korkuyorum ya pozitifsem die cesaret edip yaptıramıyorum da çok korkuyorum... Ekip arayın gelelim dedi ama bilmiyorum olmadı gidip yaptırayım bende teşekkür ederim
tarafından
Bence yaptır ne kadar erken fark edersen o kadar iyi çocuğuna geçmez en azından ben erken fark ettiğim için cocuguma geçmedi bide çocuklar hafif atlatır filan diyenlere bakma çocuğunu riske atma derim herkes farklı geçirir kimi hafif kimi ağır geçmiş olsun bol bol ıhlamur içine çörek otu atıp için cocuguna da mandalina portakal suyu içir bol bol
(12 puan) tarafından
Sağol canım yaptırcam yarın artık beklemeyecem varsa da cıksın ortaya yoksada içim rahat etsin.. İçiriyorm ama çok ta içmek istemiyor bol bol kemik suyuna tavuk suyuna çorba içiriyorum inşallah gecmez oğluma
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Bende bugün rahatsızım üşüttüm mü bilmiyorum ama baş ağrısı eklem ağrısı göz yanması kulak ağrısı mide bulantı hissi iştahsızlık var çok halsizim ve boğazımda bi gıcık var kaşınıyor inşallah sadece üşütmüşümdür yinede maske takıyorum evde 
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizede gecmiş olsun.. Eşimin tek belirti gözlerinde yanma ve gece uyuyamamaktı.. Eşim adliyede calışıyor kaleminde pozitif cıkınca yaptırdı ** negatif bekliyorduk çünkü hiç bişeyi yoktu gözde yanma dışında ve pozitif cıktı sizde bi test yaptırın bence
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benimde belirtilerim var yarın gidiceö teste inşallah yoktur 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Belirtilerin pozitif oldugunu gösteriyo  ama insallh yoktur tabi.bi test ver derim ben kücuk cocugun varmis madem yada maskeyle dur evin icinde 
(12 puan) tarafından
İnşallah.. Test mecbur vercem de o korku hep olacak içimde ama korka korka yaptırcam testi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 669 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 566 göst.
+1 oy
14 cevap 394 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 289 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yeliz45 (232 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı

...