0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar görümcem ve kaynanam kızıma annem ve kızım diger sesleniyor birde kendi kızlarıymis gibo davranıyor sizin bu hoşunuza gidermi bana göre iyi niyetli değiller bana inatlarından diye düşünüyorum sizinkiler nasıl seviyor bebisleri

12 Cevaplar

0 oy
(549 puan) tarafından
Kaynanam bazen annesinin gulu kızım ısıgım fln dıe sever de takılmıyorum boswer taklma sncta onun annesi sensin ❤️
tarafından
Nansnsnmamkana engelim kalkmış yazabiliyorum postunuzu kirlettim k.b
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
benim kaynanam hep anasi gibi sever buyuk kizim simdi annem sen değilsin ki sen babanesin dio  yada kardeşini ole severse  bana gerek kalmio ☺️
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben takılmam ablam annem de annem diye sever ne olcak yigenim elimde buyudu oğlum  diye severim sevdikleri içinse  sorun yok sen svemiyor inadına diyolar ise kötü ,
0 oy
tarafından
oğluma kahınvalıdemgil bakıyor, arada  annem falan der oğluma konuşurken ben takılmıyorum, art niyet hasetlik falan olsa takılırdım belki 
0 oy
tarafından
Yani aksine benim hoşuma gider.  Ama niyetleri önemli benim gorumcem ve kaynanamin niyetini biliyorum ve kızımı sevme şekillerini de az çok biliyorum. Kızım yavrum kendi kizlari gibi sevmeleri benim anca hoşuma gider:)) 
0 oy
(4,705 puan) tarafından
Benimde hoşuma gitmiyor ya bazen kaynanan oğlum der hoşuma gitmiyor nedenini bende bilmiyom saçma ama öyle 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Şöyle düşünelim annen ve kız kardeşin öyle yapsaydı yine aynı seyi hisseder miydin? Bence bir sorun yok çünku onlarında canı aksine sevmeseler mutsuz olurdum  
0 oy
(2,259 puan) tarafından

Aman boşver hangi niyetle hangi şekil seslenirse seslensin.

Sonucta senin kızın. Onların ne dediği sonucu değiştirmiyor Annesi. :)

0 oy
(76 puan) tarafından

Kaynanamda oğlumu hep oğlum diye seviyordu bende acaba inadamı yapıyor yoksa gerçekten seviyor diye mi bı huylandım sonra baktım kendi annemde oğlum yavrum falan demeye başladı demek ki dedim gerçekten sevdikleri için yapıyorlar annemde görmeseydim yine işkillenirdim galiba ama kaynanama karşı o kadarda karamsar yaklaşmamam gerektiğini anladım :angel:

0 oy
(813 puan) tarafından
Ben eltimle altlı üstlü oturuyorum doğumumde eşim geceye gttiğinde burda kaldı. Bende lavaboya gtmistim eltim benim oğluşum nasıl tatlıymış flan bişeyler dedi dışardan duydum bende sinir oldum. Tamam seviyo benimsiyo olabilir ama oğlum dememeli bence benim oğluma, benim yanımda hiç demedi ama ben yinede kendisinin yanında balmıymış benim oğlum diye üstüne basa basa oğlumu sevdim.

Kendisinin 3 oğlu var en küçüğü ikibucuk yaşında Ali'nin annesi kim diyolar kendi annesini gösteriyo  kardeşin kardeşin dediğimiz için öyle dedi yani ne bilsin çocuk anneside düzeltmedi hiç onunda hoşuna gtti, bende o Ali'nin yengesi bende annesiyim Mehmet dedim 2-3 kere böyle dedim çocukta bı daha demedi, eltimdende oğlum dediğini duymadım. Bence sende aynı taktiği uygula kimseyle yüz göz olmamış olursun hem biraz düşünce varsa anlarlar onlara dediğini 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Annem babam kayinlarim eltilerim hepsi kızım diye seviyor. Ben hiç kötü niyetli olduklarinı düşünmüyorum.
0 oy
tarafından

Valla benimkilerde sever öyle balım gülüm kuzum canim annem diye hic takılmam hatta hoşuma bile gidiyor üzerine titriyorlar kıskanmam hic herkes biliyor zaten annesi benim o için sorum yok :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,207 göst.
0 oy
8 cevap 113 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 327 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 146 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,177 cevap

34,888 kullanıcı

...