0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (6,859 puan) tarafından

image

Merhabalar
Kızım ın gözünde çapaklanma var doktorumuz 2 kez damla verdi. Sabah gazını çıkarırken eldivenini  çıkardım hava alsın diye gözünün beyazını çizmiş hafif kızarmış Zaten çapaklanma olduğu için sulanıyordu akıyordu gözü tam kenarını çizmiş bişi olurmu sizce?
106 gunluk

12 Cevaplar

0 oy
(27,302 puan) tarafından

InsAllah birsey olmaz 

(6,859 puan) tarafından
Resim ekledim cnm zor çektim ztn ins.
(27,302 puan) tarafından
Gecer korkma aile hekimin sorsaydın yinede bi
(6,859 puan) tarafından
Tmm cnm sagolasn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canm inşallah bişey olmaz
(6,859 puan) tarafından
İns cnm ya :(
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Gecer canım korkma zamanla ıyılesır
(6,859 puan) tarafından
İns cnm 33 haftalık doğduk hep hastanelerdeydik şuan ortam çok kötü korkuyorum goturmeyede
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bişey olmaz inşallah doktoruna bir sor istersen
(6,859 puan) tarafından
Saol cnm ins
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Geçer canım endişelenme . Üç dört güne geçmezse bı doktora goturursn
(6,859 puan) tarafından
Tmm cnm bende öle düşünüyor m
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah geçer
(6,859 puan) tarafından
Sağol cnm ins
0 oy
(5,267 puan) tarafından
Bmm kızımda dün tam kaşının ortasını çizmiş dyer gunde gözunun etrafını çizmişti vala tınagını kestık geçmiş olsun cnm yaa kıyamam 
(6,859 puan) tarafından
Yeni kesmiştim cnm tırnağını bende ama yoluyorlar iste
(5,267 puan) tarafından
Vala biz 3 aydır ilkez dün kestk:)
(6,859 puan) tarafından
Her hafta kesiyoruz cnm nasıl uzattın o kdr
(5,267 puan) tarafından
Vllah eşime alalım dedım hep yokk fln dedı uyanık ken tm alcktu kızın etıni kestı hep eldiven taktk bıde elbise lerın kolu uzun ya kptyor
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Canım benimki iç kaoagini kanatmisti tirnagiyla, doktora gitmiştik ilaç vermişti iltihap olmasın mikrop kapmasin diye. İstersen götür doktora. Alerjik bı çapaklanma ise çok kasindirir zaten
(6,859 puan) tarafından
Duş alınca usutuyor sanırım kombi yanıyor extra sobada yakıyorum elektrikli ama yine oluyor cnm çapaklanma.. kasindigi için eli gözünde :(
(1,794 puan) tarafından
Odanın havası kuru olabilir canım belki de ondan oluyo
(6,859 puan) tarafından
2 petek var ikisinde de suluk var cnm naapsamki baska
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Canım bidahakine çok dikkat et geçmiş olsun benim kayinvalidemin dayısının kızının bir gözü görmüyor bebekken içini akitmis çizmiş aklıma hep o gelir bizimkinin tırnakları da uzun oluyor tekte kesemiyorum Rabbime emanet olsun bütün yavrularımız bekle geçmezse bı doktors götür
(6,859 puan) tarafından
Dün kestim daha tırnaklarını eldiven takıyorum halen daha ama havada almalı emzirirken çıkarıyorum gaz çıkarırken yapmis hanfendi. Çok üzüldüm bide capaklaniyor diye kaşınıyor eli gözünde zaten :(
(3,053 puan) tarafından
Kıyamam yavrum ya canım benim bebeğim 15 günlükken bile bir pamuğa ılık çay yapıp gözüne koyuyordum capaklanmasi vardı istersen dene ağrısını vs alır onu yapmazsan devamlı ılık su ve pamukla sil gözünü bı nebze olsun rahatlar
tarafından
Bunu benim doktorda soylemisti benm bebegmdede ilk doğdu zamnlar çapaklanma çok oluyordu goznu açmıyordu demlenmiş çayı sogut pamukla sil canım mesela sabah çayla sil öğlen suyla akşam çay yatmadn sadce su ile bu şekilde yap demsti doktorm bana birde bir damla vermsti bunuda kullan demsti öyle gecmisti
(3,053 puan) tarafından
Evet çay gerçekten rahatlatıyor denemek istersen eğer kuzum dene elini bir müddet götürmez fark edersin
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm ılık su pamuk yapıyorum. Çayda aklıma geldi ama küçük ya bilemedm
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim inslalwh geçer dikkat et elinden çıkartma eldiveni gözü iyileşene kadar
(6,859 puan) tarafından
İns cnm yaa
0 oy
tarafından
Melekkkk geçmiş olsun canım benim oglanda çizmişti karanlık ortamda uyudukca gecicek dedi doktor ama damar gibi kizariyorsa damlası var cnm maşallah sübhanallah Rabb'im beterinden korusun başka sıkıntısı yok dimi iyisiniz
(6,859 puan) tarafından
Sağol kuzum büyüme çalışıyoruz sen nasilsn
tarafından
İyiyiz cnm bende aynı çoluk çocuk ev öle benim oğlanin ki daha kanlı idi ilk gün cizince ağlayınca yaniyodu galiba sonra çocuk doktoru damla verdi akşamına geçti biraz hafif kırmızımsı saydam gibi oldu sabaha da hiç birşey kalmadı şükür ama sizinki öle çok kırmızı değil saydam bı çizik gibi duruyo ebe bilir onu veya çocuk doktorunun numarası varmı resim at minicik bı damla veriyo
(6,859 puan) tarafından
Adı ne acaba 2 tane damla vermişti doktorumuz. Bugün azalmış cnm gece gözleri çapaklanma kurumuş ılık suyla silmiştim az düzelmiş kanlı değil şükür zaten hafif pembemsiydi
tarafından
Adını hiç bilmiyom cnm unuttum çok oldu artk bizim gelmiş geçmiş olsun çapaklanma çok normal beyazına zarar vermemiş korkma doktor beyazı zarar görmüş olsa sıvı krem beyaz ve kanlı olurdu kurumazdi çapak üretemez di dedi çok geçmiş olsun
(6,859 puan) tarafından
Sağol cnm bugün daha iyiyiz :*
0 oy
(707 puan) tarafından
Öncelikle 106 günlük olmuş artık canım ne eldiveni.Takma alışsın.Bir süre sonra sokmaz zaten gözüne kendi rahatsiz olur.Ellerini tanışın yüzünü tanisin.sen sürekli taktiğin iicn bir boşlukta hemen elini gözüne sokmuş.Eldivenleri takma artık alışır yapmaz.
(6,859 puan) tarafından
Bende ılık su oamuk ile siliyorum zaten 2 tane damlası var doktorumuz vermişti. Çay aklıma geldi ama biz yetişkinler yapıyoruz küçük ya bilemedm iste
(707 puan) tarafından
İşte bende bilemedim ben kızıma yaptım ama benimki zamanında doğdu seninki küçük doğmuş bir zararı olur mu bilmiyorum vebal almakta istemem.Cok işe yarıyor ama işte ona dokunursa oda kötü.
(6,859 puan) tarafından
Bn kendime çok yapardım . Haklısın cnm ne diyin zor vala çocuk büyütmek :)
(707 puan) tarafından
Hemde nasil zor ya.aNeyse canım gelmis geçmiş olsun ne diyeyim.Allah yardımcımız olsun.
(6,859 puan) tarafından
Amin ins cnm bnm.

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 471 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 383 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 364 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.
23 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,958 puan) tarafından soruldu

377,139 soru

11,286,622 cevap

34,694 kullanıcı

...