0 oy
1,434 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,327 puan) tarafından

image

esimle boyle bisey gorduk ve okuduk kizlar . dogrulil payi nedir acaba  :( birda esi berber olan bicok kisi gormustum. Tabi diger is gruplari da oyle. Herkes bisekilde etkilenecek :( 

24 Cevaplar

+6 oy
(5,324 puan) tarafından
Olması gereken yasaklar yeni yeni akıllarına geliyor. Çok yazık cidden o kadar gevsedik ki vaka sayısı 30 binlere dayandi
(1,327 puan) tarafından
Ayen. Oyle yazin ekonomi canlandi herkes tstili i yapti . birden acildilar simdi de yasak. Tedbir ,mesafe diyolaf
-Reklam-
+1 oy
(1,006 puan) tarafından
Baska sekilde de bu virusle basa cikilmayacak ama :(
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kimse açlıktan ölmez 1 ay evde oturmakla çalışmamak la, fatura ödenek mi daha önemli insan canı mı ama böyle giderse herkes ölecek. Aç kalmış kurtlar gibi orda burda maske indirip yemek yiyor sokakta pislik cahiller. İnşallah bu dogrudur çarşambayı bekleyip görücez 
(1,327 puan) tarafından
Yok artik ciddeen mi . ya halimiz harap hicbitmez bu virus. Yazin. Ekonomi canlandi millet tatiller yapti. Yurtdisina seyahetler hersey aacikti birden normallesildi. Simdi kisin rtasinda yasaklarsan bahsediliyo. Bu kadar cabuk normallesilmeseydi buduruma zaten gelmezdik.  Aylik dogalgaz masrafimiz 500 tl nasil geciniriz napariz bilmem.
tarafından
Aynen öyle canım yazın çok saldı insanlar kendini ve malesef hala sorumsuz umursamaz çok insan var bence biran önce boş gezip tozanlara yasak gelmeli hala meydanlar caddeler insan dolu idrak edemiyorlar Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.
(1,327 puan) tarafından
Oyle canim. Anca tedbir mesafe deyip fatursyi halka kesiyolarda ..birazda cuvaldiiz kndilerine batirsinlar. Yasaklar ayenn devam etssydi bu hali zaten almazdi. Tatil sezonu gece mekanlari acilmasaydi.
tarafından
Aynen öyle canım diyorum ya turistler maskesiz tıklım tıklım geziyor taksimde fln akşamları yasak olsa ne millet gündüz fıldır fıldır geziyor bence işe gidenler dışında kimse dışarı çıkmamalı ama ne hükümetimiz gerekli yasakları çıkarıyor ne insanlarımız anlıyor günde yüzlerce insan ölüyor ama kimsenin umrunda değil malesef.
(1,327 puan) tarafından
Vallaha pamuk ipligina bagli yasamimiz :(
+1 oy
(2,067 puan) tarafından
Ölen öldü yaklanan cok covid daha yeno akıllarına gelmeue basladi  bu isi çoktan yapacaklardı  aama yapmadılar  gec kalındı çoktan yapacaklardı 
(1,327 puan) tarafından
Ayenn canim Yazin. Ekonomi canlandi millet tatiller yapti. Yurtdisina seyahetler hersey aacikti birden normallesildi. Simdi kisin rtasinda yasaklarsan bahsediliyo. Bu kadar cabuk normallesilmeseydi buduruma zaten gelmezdik.  Aylik dogalgaz masrafimiz 500 tl nasil geciniriz napariz bilmem
(2,067 puan) tarafından
Aynen öyle  canim heekes tatilini yaptı  gezdi tozdu sahillerde milletom gezmedhi yer kalmadi simdo akıllarına geldi  amaa is işten gecmis oldu  allah hepizimin yardimcisi olsun canım
+1 oy
tarafından
Paket kapanırsa eşim ne yapacak. 

Ay sonu kiramı 

Faturami 

Heleki 500 gelecek olan doğalgaz faturami ödesinler o zaman .
+1 oy
(2,267 puan) tarafından
Lost u mu takip ediyorsun . O paylaştı. Ve ne derse %90 çıkıyor . Bunlar da olacaktır 
(1,327 puan) tarafından
Hayirlisi olsjn inşallah
+1 oy
(24 puan) tarafından
Inşallah doğrudur şuan 32 haftalık hamileyim.ve ağrılar dan bulantılardan ölüyorum. O kadar dikkat edip evden bile çıkmamama rağmen dışarda başı boş işi gücü olmadığı halde gezip tozan  insanlardan tek kelimeyle nefret ediyorum onlara asla hakkımı helal etmiyorum 2 buçuk yaşında ki çocuğum kaf gündür anne baba kokusuna hasret biran önce bi çözüm bulunmalı herseyde her zaman geç kalındığı gibi önlem alınmakta da tabiki geç kalınıyor sebep  ise çok savma ekonomi  ekonominiz yerin dibine batsın....
+1 oy
(370 puan) tarafından
Turistler gwl keyfim gel yapsin olan bizim ulkemize olsun oh ne alaa memleket 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ne sacma bi Yasak ya gunduzleri uyuyo mu bu virüs 20-5 arasi yasak sacma 
(2,009 puan) tarafından
Keske bitse şu viruste etseler
(2,009 puan) tarafından
Yok bugun bisey yemiycem tokum galiba belki biraz sonra olabilir :D
(1,327 puan) tarafından
Ayen oyle.  Yazin herkes tatilini yapti.birden acildilar. Simdide yok mesafe , yok tedbir . yok bilmem ne . hatali hep halk oluyo. Bu kadar kolay normallesmeye donulmeyecekti
(1,499 puan) tarafından
Hacer canım benim yarasalardan bulaşmadı mı bu illet oda onlar gibi gündüz yatıyor gece iş başı yapıyormuş :))))
Gülüyoruz ama durum çok vahim Allah yardımcımız olsun
(2,009 puan) tarafından
Hadi yaa Bak bide uyuyolarmis he dinleniyolar vay gamsizlar :))  Amin inşallah
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Keşke böyle birşey olsa ya.

(44,603 puan) tarafından
Kiz 1 bucuk ayda bi buz lazere gidiyom pesin 900 lira verdim yani
(27,336 puan) tarafından
Abowww umerim kapanmaz
(44,603 puan) tarafından
Yaa sordumda  simdi ole bi durumda magdur etmeyiz aksıyan seanslariniza ek seans yapariz dedi icim rahatladi valla
(27,336 puan) tarafından
He ey ey gozun aydin olsun
(44,603 puan) tarafından
Sagullll melikee sjsjsjs
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Yalanlandı bu haber

0 oy
(530 puan) tarafından
Keşke bu kadar yasağa gerek olmasa insanlar duyarlı olsada bu kadar insan işsiz kalmasa yazık şimdi bu kapanan yerlerin işçilerine 
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Virüsün senesinin dolmasını mı beklediler bu yasaklar için anlamıyorum ki 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Inşallah olur 
0 oy
tarafından
Allahtan sosyal medya kullanmıyorum da her yazıya inanmıyorum 
tarafından
Genelde burada paylaşılan haberler %90 çıkıyor emin ol
(2,267 puan) tarafından
Aynen bende takip ediyorum. Yasaklarla ilgili ne derse çıkıyor
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Tövbe yarabbim virüs bu viruspumuda gece yasak koyuyorlar :)) 
0 oy
(306 puan) tarafından
Bu haberi yalanladılar canım.. 
0 oy
(817 puan) tarafından
Kardeşimin öğretmenide yazmış holdinglere bildiri geldi halkla 2 aralıkta açıklanacak yazmış. Koca yaz yapmadılar şu kapanmayı sinir oldum ya
(1,327 puan) tarafından
Bnde ayni fikirdeyim. Yazin. Ekonomi canlandi millet tatiller yapti. Yurtdisina seyahetler hersey aacikti birden normallesildi. Simdi kisin rtasinda yasaklarsan bahsediliyo. Bu kadar cabuk normallesilmeseydi buduruma zaten gelmezdik.  Aylik dogalgaz masrafimiz 500 tl nasil geciniriz napariz bilmem
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah'ım oteller kapanırsa baya zorluk çekeriz benim eşim turizm sektöründe çalışıyor zaten müşteri yok bende çalışamıyorum oğlundan dolayı ev kirası faturalar anca yetiştiriyoruz eşim de işsiz kalırsa ne yaparız bilmiyorum yardımlara basvursam bana verirler mi acaba üzerimize bir ev mal mülk yok ama kayın pederimin baya mal varlığı var ondan dolayı vermezler herhalde
tarafından
İşsizlik maaşına başvurun canım işlerine gelenler alıyor valla bi tanıdığımız 3 dairesi var ama 2 ay çalışmadı virüs ilk çıktığında 2 ay işsizlik maaşı başvurdu aldı keşke zaten araştırıp verselerdi çünkü gerçek ihtiyaç sahipleri alamıyor öyleleri yüzünden.
(4,698 puan) tarafından
Canım hamileyim diye iş yerim beni çıkartmak için üzerime geldi mahkemelik olduk daha sonrada başka bir işe girdim corona yüzünden iş yeri kapandı başvuru yaptım sosyal yardıma hiç geri dönüş yapmadılar kaç kez aradım dönüş yapicaz dediler yapmadılar eşimde işe gidemedi otel kapandı 3 aydır otel açık bgidiyor ama zor yetiştiriyoruz yine aradım beklemede diyor ne yapayım bilmiyorum 1000 TL benim kiram oğlumun masrafları elektrik su doğalgaz bunlar devletin verdiği 1000 TL ile kapanmaz ki devlet desteği 1200 veriyor çalışan işçiye patron üstünü tamamlıyor oda borcumuza kesiliyor eşim okumuş biri ama artık bir önemi yok
tarafından
Cimere yaz durumu canım ordan kesin sonuç alırsın
(4,698 puan) tarafından
Tamam canım onu deniyim inşallah olur teşekkür ederim
tarafından
İnşallah canım rica ederim.
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bence bu önlemleri almakta çok geç  kaldılar vaka sayıları baştan beri doğru söylenseydi bu yasaklar daha önceden gelseydi şimdi böyle olmazdı belki rabbim hayırlısını versin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 421 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,557 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 301 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 358 göst.