0 oy
860 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

dogum param süt parası hiç birşey yatmamış daha birde cimer e basvurmustum böle yaziyo sizce çıkmış mı para sizlerde ne yazıyordu

7 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
E devlet yen bakasan dana iyi sonuç alırsın
tarafından
E devten girip bakıyorum cnm zaten böle cikiyo üstte bilgilerim altta bu ben basvurali çok oldu yeni mi işleme koydularyacaba
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Daha başvuru alındı diyor para yok
tarafından
Teşekkürler cnm ben çok oldu basvurali tarih yeni de şaşırdım
0 oy
tarafından
Dogum parası içi başvuru yaptınmı anladıgım kadarıyya şikayetini iletmişler oraya
tarafından
Yaptım cnm baya oldu
0 oy
(13,778 puan) tarafından
Başvurun ilgili bakanlığa yönlendirilmiş daha sonuçlanmamış. 
tarafından
Teşekkürler cnm sağol
0 oy
tarafından
Hiç bilmiyorum ama sevk edilmiş yani ilgilencek çıkmamış doğum paran için başvuru yaptin mi ?
tarafından
Yaptım çok oldu 5 günlük iken yaptım şuan 48 günlüğuz eşime süt parası da yatmamış kardoya geçtik acaba ondan mı diyoruz
tarafından
Alakasi yok canim herkes alıyor benim 1 haftalıkken aldim süt parasını doğum yardımınıza 40 çıkınca almistim
tarafından
Süt parasını zaten 2 ay sonra alıyorsun bana öyle yattı çünkü tanıdığım herkese öyle yatmıştı
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Sevk edilmiş kız senin basvurunu bulunduğun yerdeki sosyal hizmetler bakanlığına yollamışlar incelenip sonuçlanınca . Altta sonuçlandi bilgisi olur. Cevap yazar orda kurumdan geri dönüş yani.henuz bişey. Yok
tarafından
Çok teşekkürler cnm sağol
(3,794 puan) tarafından
Doğum parası için doğum raporu ve kimliğini verdin mi gidip canım sosyal hizmetler e
tarafından
Evet kimlik çıkarttığımız gün hallettik eşimin raporları da vardı verdik hepsini
(3,794 puan) tarafından
Üç ayda anca yatiyo doğum parası benim de bı buçuk ay oldu ödeme aşamasında yaziyo e devlette.
tarafından
Anladım cnm teşekkürler
0 oy
(12,855 puan) tarafından
Esin askeri personel mi
tarafından
Evet cnm
(12,855 puan) tarafından
Benim de askerî personel başvuru yaptığım da eşim size çıkmaz demisler yapmadı
tarafından
Çıkmıyor cnm eşim süt parası dahi almadı galiba maaşı 4bin üzeri alamıyor imiş eşime öle demişler
(12,855 puan) tarafından
Aynen Canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 204 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gizem58105 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 4,580 göst.
0 oy
5 cevap 284 göst.
+1 oy
4 cevap 277 göst.