0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben kimseye Bi şeye alınsam gucensem söyleyemem yaşadığım bir şeyi kötü de olsa iyi de olsa kimseye anlatamam eşim de dahil içime atıyorum ağlıyorum sonra nasıl yeneceğim kendimi içime atmaktan anlamıyorum Bi sıkıntım olsa eşime anlatamıyorum içime atıyorum oda sıkıntı oluyor ağlıyorum içimde kendime yani 

6 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Boyle yaparak kendini hasta edersin icine atma kimseye anlatamiyosan gel bize anlat canindan sagligindan kimse önemli değil
tarafından
Ya yapamıyorum canım mesela sayn ferace ihtiyacım var eşimin durumunu bildiğim için diyemiyorum o yüzden dışarı çıkmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(834 puan) tarafından
Niye kiz gecen ki postunda acikca yazmissinya banyo gideri gtmiyoo diyee
tarafından
Canım sorun o değil ailevi maddi olarak dediğim konu
0 oy
tarafından
Benim annemde öyleydi ki hala öylede ve ömür boyu psikiyatri hapları kullanmaya mecbur oldu
tarafından
Deme ya off
tarafından
Ne kadar onu üzsekte istemeden kırsak ta ses etmez bişey demez ama hasta etti kendini malesef sen öyle olma ama
0 oy
tarafından
Benim bı arkadaşım vardı aynı senin gibiydi anlatmaz habire ağlar sinir krizi geçirdi bugün otururken anlat rahatla dedim yok dedi ısrar ettim gene yok habire de agliyodu en son verdim eline kağıt kalem yaz ne derdin varsa dedim ben çıktım yanından 1 saat gitmedik sonra gittim hala yaziyodu çıktım dışarı 2 saat oldu hala yaziyo 5 saat yazdı içini döktü sonrada yak bunları dedim gitti yaktı rahatladım çok sağol dedi hala günlük tutar o günden beri 
0 oy
tarafından
Ben genelde kirildigim insana mesafe koyuyorum sebebini sorarsa eger neye kirildigimi anlatiyorum 
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Bu huyunu degistirmelisin onun bunun yuzunden kendine yazik edersin birine kiriliyorsan soyle birkez soyledinmi gerisi geliyo canim 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 401 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Miniminnaķ (3,111 puan) tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 1,094 göst.
1 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Seherl (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mertin annesi (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.