0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çamaşırı kurutmaya attım deprem bolgemi düzenledim çantayı tekrar kontrol ettim dün bütün işleri yaptım aksama yemek derdimde yok bütün gün yaticam oğlumda ilk defa uyuyo byle sizler napionuz ♥️

image

9 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bir gun ben neden bugun bi isim yok diyemiyom dun her yeri yaptim sabah kalktim sanki bi is yapilmamis:ermm:

Ortalik topluyorum bende ev supurcem silcem toz alcammm:blink:

tarafından
Yapım mi cnm yardma gelim♥️ bn dün 12de basldm bı baktm gece 12olms evi tekrar gözden geçirip yattım yatana kadar da bı dk dinlenmdm ya bugün hakkım bnce♥️:)
(44,603 puan) tarafından
Dinlen valla 2 cocukla benim.zor:/
tarafından
Allah kolaylık versin inşallah cnm ♥️
-Reklam-
0 oy
(367 puan) tarafından
Kolay gelsin CNM bende oğlumu baba anneye gönderdim uzanıyorum 12 haftalık hamileyim şimdi kalkıp kahvaltı temizlik yapacağım bu arada perde hali süper miş
tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️ dha güzelleri snn olsun ins ♥️ ohhh dikkat et yavaş yap kuzuyu yorma :)
(367 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm benim
0 oy
(22 puan) tarafından
Geçen hafta urfadan Spariş verdiğim biber salçası ve peynir dün elime ulaştı bugün kahvaltıda yumurtalı biber salçası yaptım yanında Siverek peyniri çok güzel :) onu yedim açıkçası

https://urfayoresi.com/urun/urfa-ev-yapimi-aci-biber-salcasi/  acı biber salçasını ve çok lezzetli 

https://urfayoresi.com/product-category/urfa-ve-siverek-peyniri/ peyniri
tarafından
N11de cicihaliperde var ordan hatta kayınbiraderm içinde farklı oda yaptırım atim istersen bak onada
tarafından
Attım cnm çok güzel çeşitleri var başka başka ve satıcı kirk defa soruo şöyle güzel mi begndnz mi degstrilim mi dye bze ürün geldi 2hfta sonra tekrar aradı memnunmusunz dye
(44,603 puan) tarafından
Canim fiyati ne senin aldiginin yani eni boyu ne
tarafından
Bnm aldgn bakım cnm halı:100x150almsm bn 200 TL  fon perde :70x200 2kanat 139 tl yastık kılıfı 45x45 39tl cnm
tarafından
Yatak örtüsünü de yaptrck onn fiyatı da 119tl cnm halısı brz pahalı olur bn küçük istedim büyüğü 480tl
0 oy
(280 puan) tarafından

Annemgildeyim kahvaltı yaptık çay içiyoruz eşim şehir dışındaydi 15 gündür onu bekliorm evimize gidecez  :D

tarafından
Hmmm bugün mutlu gün desene tez kavuşun ins kız burda ne işin var hazrlk yap suslen et 15gun Dion :D
(280 puan) tarafından
Dişlerimi fırçaladm yeter :D amin canım saol :)
tarafından
Hahah allh seni ya :D
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Bende kızımla uğraşıyorum canım 
tarafından
Bnmde mesaiyi başladı pasa uyandı :)snn mesai erken baslms cnm
(3,079 puan) tarafından
Sabah 7 de başladık :)))
0 oy
(482 puan) tarafından
Bnde kahvaltiyi hazrladm esimi kaldrcam 
tarafından
Ohhh ne güzel Afiyet olsun aşkla yiyin inş cnm ♥️
0 oy
tarafından

image

kayinbiraderime bu odayı yaptiriom şuan halısıni büyük yaptrdm ona halı fon perde yatak örtüsü yastık kılıfı 649tl cnm bn dha oglumn yatak örtüsünü yaptrmdm Yusuf Pasama yaptrdm dye oğluma yaptrck bnde geri kalanını sadece avizeleri çok pahalı onu yaptrmiom 
tarafından
Ne demek cnm yaptrin kuzulara ilerde değer bilmzse artk bunlara bakarz esim öyle dio o kadar yapioz bde değer bilme senn yerine bunları sevcm dio:D
0 oy
tarafından

image

benim oglumn takımı bu kapisinda gemici desenli oglumn odası yazısı aldım takım oldu:)
0 oy
tarafından

Kahvaltıdan sonra bulaşık mulasik bitti. Şimdi çaydanlık sobanın üstünde sıcak sıcak içiyorum canım. Daha çamaşır var durulecek:ermm:

image

tarafından
Hiç sorma canım ya bende arada bı juzenlerimle görüşüdük şimdi onu da kestim çünkü kuzenim in biri oldu malesef çok şükür iyi gibi ama insan hicbiyete gitmek istemiyor. Eşime çocuk gibi tembihliyorum aman dikkat et maskeni tak. Bak hamileyim de diyorum Allah var dikkat ediyor ama kadınlar daha dikkatli. Allah im cemil cümlemizden uzak etsin. Hele çocuklarda var  ayyy Allah korusun evlatlarımızı
tarafından
Amin canım amin ya valla bnm esmn calsthi yerde sürekli cikio korkuom ama Allah'tan sürekli test veriolar bde Almanlarla calisiolar ayy Yusuf yusuf ediom sürekli bitse artk dioz ama sorumsuz insanlar yüzünden bitmck maalesef
tarafından
Yok kuzum yok sorumsuz cooookkkkkk. Benim karşı komşum olmuştu ailecek disardalardi. Çocuklar da oynuyor di hep dışarda. Nasio sinir olmuştum.
tarafından
Doğum sancısı baslamati cnm bn korktm sezaryen istedim test ver dedi doktorum kovid bolumndeym bekliom kadının bri çıktı test verdm dedi öbür arkdsina o arkdsi napalm dedi test verende çıkardı maskeyi gezcez napcz dedi şok oldum tabi sonra normal doğum yaptm orası ayrı:D
tarafından
Hep öyleleri yüzünden bukadr yayıldı cnm. Allah bilsin okadar insanın hakkını nasıl verecekler

İlgili bir soru bulunamadı

377,757 soru

11,306,243 cevap

34,733 kullanıcı

...