0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Eşim normalde bana pahalı olduğu için gitme dediği markete her Allahın günü kendisi gitmeye başladı bide normalde kitap falan almaz gitmiş o marketten kitap almış  yine baska kitaplarda alacam diyor acaba orda kasiyer bi bayanı falan etkilemeye mı çalışıyor diye aklıma geliyor ???

23 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Eşine sordun mu canim bana gitme diyosun sen niye ordan alışveriş yapıyorsun diye
(610 puan) tarafından
Yok sormadım once size sordum canim
(601 puan) tarafından
Bence bı sor canim belki önünden geçiyordur yda arkadasiyla girmiştir sonrada hoşuna gitti belki ürünler bilemedim ki hemen yargılama canim sen dha ii tanırsın eşini normalde kitap okuyan birimi
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından

en iyi sen bilirsin ama sana gelince pahalı kendine hep alıyosa bi tuhaflık var gibi 

0 oy
(461 puan) tarafından
Valla ne desen olabılır. Erkek mılletıne guven olmaz. Vardır bı seyler altında. Pahalıysa o nıye gıdıyo. Sende ona kız gıtme diye. Beklıde pahalılığı bahane edıp senin oraya gıtmenı engellemek ıstıyo da olabılır. Bıs bırakma derım. 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kitap okumayan biriyse normalde kitap almaz zatn..okumayip aliyosa sinti var demk ki
(148 puan) tarafından
Hahaa yorumu görünce aklıma Recep İvedik geldi ben şarap seven adam deilimki nie ha bire şarap veriyorsun gibi  ben kitap okuyan adam deilimki nie kitap aldm
(3,901 puan) tarafından
Ahahaha yalan mi ama soledigim:)
(148 puan) tarafından
Yok cnm tam kararında yorum bnm görür görmez şahsen aklıma Recep İvedik geldi
0 oy
tarafından
Eşinle konuş ilk başta canm bide aklına çok takılıyosa git sende iyice bak kitapların olduğu yere flan. Kadın varsa eşim kitap almış burdan geçen siz mi önerdiniz flan bi şekil gir muhabbete. Kitap okumayı seviyosa almıltr ama benm kocam alsa kesn bişe var derim anlamaz çnkü kitaptan flan
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Aldığı kitapları okuyor mu
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Bak bende bi killandim simdi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Hiç belli etmeden beraber gitmek iste ordan alcaklarm var dye tavrindan anlarsn
0 oy
(449 puan) tarafından
Eşine hiç bi şey deme hatta mutlu gözük bir kaç hafta gizliden takip et, telefonuna fln bak. Tecrübe konuşuyor. Eğer şimdi üstüne gidersen bir şey varsada yakayalamazsın
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Suphelenebilirdim senin yeribde olsa gitme diuo kendi gidiyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Belli etme ilk basta sor bi bakalim bana pahali dedin sen niye gidiyorsun diye sonrada benim de aklimda bir iki kitap var beraber gidip bakalim begenelim de oraya beraber gidin ortaligi bir kolocan ediver
0 oy
(88 puan) tarafından
Bence önce rşine sor buraya sorup aklını bulandırıp kendini doldurma eşine karşı 
0 oy
(94 puan) tarafından
Takip et telefonuna bak ama belli etme söylersen inkar eder eger yapıyorsa
0 oy
(148 puan) tarafından
Cnm belki kitaplarn fiyatı uygun gelmiştir kötüyü düşünme cnm birde tek şüphen bu mu yani kitap alması kadın milleti hisseder dicem ama sen başka birseylerdende suphelemesen buraya yazmazsn gibi geliyor
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Bir b.k karıştırıyor gibi .

Bence esin gittiğinde gizlice takip et 

0 oy
(359 puan) tarafından
Canim beraber gitsene az gezelim bisey almasakta komsular indirim var diyolardi bi bakalim fiyatlarina de zaten kesinlikle gitmek istemezse o zaman dusunursun
0 oy
(130 puan) tarafından
Bence önce eşinle birlikte o markete alısverise git  ordaki tavırlarını takip et
0 oy
tarafından
Suizanda bulunma hemen ne kadar kolay biri için suizanda bulunmak ama bir o kadar da günah birde nikahlı esin al karşına konuş hayırdır bana pahalı orası diyordun sen neden gidiyorsun bi bana mı pahalı de vardır elbet verecek bir cevabî 
0 oy
(87 puan) tarafından
Benim eşimde Bi ara Bi markete öyle girmeye başladı. Habire gidip Sucuk alıyordu dikkatimi çekti de birşey demedim. Bigün beraber gittik Sucuk alacaksan bak orda Sucuk satan kızlar dedi. Şöyle uzaktan baktım inceledim biraz yok almıcam dedim. Eşime kızların tavırları nasıl diye baktım. Sonra o durumu devam etmedi ama böyle şeylere dikkat etmek lazım. Kendisine sormadan önce bir kaç kere kendin gidip oradaki kadınlara Bi bakabilirsin nasıl tipler diye. Olsada eşin söylemez sonuçta 
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Şüpheli bı durum canım sende söyle beraber gidelim bende bakayım de eğer tamam derse sıkıntı yok ama yok diyip lafı gevelerse bı b.ok vardır kesin o zaman takibe başla 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 152 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 533 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde VB. (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 251 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 267 göst.