0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar merak ediyorum kac yaşına kadar hamile kalınabilir en geç 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim annem 45 yaşında kaldı ama düşük yaptı 
tarafından
Ben 40 'tan sonra kalınmaz diye dusunuyodum demek ki oluyomuş canım:)
tarafından
Valla biz de çok şaşırmıştık menopoza girdim sanmış, sonra bi gün aşırı kanaması oldu hastaneye gittik düşük yapıyorsun dediler
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Regl devam ettiği sürece kalınır bence bir çok örnek var dünya da
0 oy
tarafından
Menapoza giriş önemli. Düzenli adet görüldüğü sürece hamile kalınabilir. 45 yaşına kadar tüp bebek tedavisi yapılıyor mesela 50 de de kalan var 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Yabancı bir ülkede 70 yaşındaki tiyze ikiz dogurdu

Kalan cok bildiğim kadarıyla 45 e kadar kalan var

0 oy
tarafından
Regl olduğun sürece kalabilirsin canım. 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Adet gördüğün sürece kalabilirsin canm 
0 oy
(834 puan) tarafından
Bi tane komşumuz vardı bi tane teyze yaşını bilmiyorum  ama en büyük çocuğu selvi abla 35 yaşlarında filandı.  Kadın da  erken evlenmiş olsa 16 yaşında filan diyelim. 51 (max 55) yaşlarındayken hamile kalıp doğum yapmıştı. Yaşlı bi insanı karnı burnunda görmek ben hamilelik felan bilmediğim için bana garip gelmiyordu. Ama bütün mahalle bunu  konuşuyordu. Teyzenin en küçük çocuğu bizimle yaşıttı biz de o zamanlar 16-17 yaşındaydık.  Sonra işte tekrar bebek gelince ablasıyla arası 16 yaş olmuş oldu düşünsenize?. 

Kızın adını da benim adımı koydular. Annem bana seslenince hoşuna gidiyormuş. Koyası gelmiş.  Ben şimdi 27 yaşımdayım o kız da 10-11 yaşlarında oldu :D  o zaman garip gelmiyordu ama şimdş garip geliyor. Çünkü bi sürü abisi ablası var ve kendinden büyük yeğenleri var :D. En büyük ablasının 3 tanr çocuğu vardı o doğmadan önce...
tarafından
ne varki bunda benimfe kucuk kardesim var be.98 im o 2013 dogumlu aramuzda 15 yas var.birde 95 dogumlu ablam var ablamin duyununde kardesim 2 yasindaydi .ablamin kizoyla beraber oynuyirkar kimifi.aralarinda 3 yas var .ablam parka cikinca ikiside onun cocugu sanjyorlar ama biri kizi biridr kiz kardesi :)))))))
(834 puan) tarafından
Gülüm 15 yaş olması sorun değil. Ama son çocukla arası 15 yaş neyse de, en büyük ablasıyla arası 35 yaştan fazla. Bana bu açıdan çok garip geliyor şimdi.  O zaman gelmiyodu :D ama düşünüyorum mesela ben 35 yalımdayım 15 yaşında kızım var ve annem bir kız daha doğuruyor. Düşünsene?  Çok ilginç değil mi yaa :D
tarafından
ha anladim kuzum
0 oy
(242 puan) tarafından
babaannem 52 sinde amcami dogurmus halam 50 sinde kuzenimi
0 oy
(110 puan) tarafından
Teyzem 45 yaşında hamile kaldı ikizlere. Doğumda biri öldü diğeri yaşıyor. Maşallah 4 yaşına geldi 
0 oy
(174 puan) tarafından

Bizim burda Onder dr var o instagraminda paylasmisdi 63yasinda hamile kadini doguma almisdi galiba tedaviyle olmusdu ama olsun:Dama 50den yukari kalanlarda var benim annem 47yasinda kalmisdi dusuk oldu

0 oy
(15,681 puan) tarafından
Menopoz olmadıkça hamile olma olasılığı yüksektir 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Menapoza girene kadar yumurta üretiyorsa vücut menopoza girene kadar hamile kalınabilir diye düşünüyorum. Tabi ileriki yaslar daha riskli olabilir
0 oy
(2,963 puan) tarafından

Teyzem 45inde doğurmuştu kizinin düğününde hamileydi karni burnunda:)

0 oy
(94 puan) tarafından
Menapoza girene kadar sanırım 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Menopoza girene kadar hamile kalınabilir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 170 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.