0 oy
499 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
bildiğiniz güvenilir uygun ucuz olan tesseddr alışveriş sitesi varmı ben tesettür pazarından bir kere alışveriş yaotm memnun kalmdm sefamervde pahalı biraz ve orası da kendini bozmaya başladı 

9 Cevaplar

0 oy
(553 puan) tarafından
Moda selvimden alıyorum çok memnunum tavsiye ederim 
tarafından
teşekkür ederim canım benim
-Reklam-
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Moda selvimden aliyorum cnm tunikleride uygun ayrica kombinlerde var onlarda cok uygun bakabilirsin urunleride sefamervesen daha iyi
tarafından
eskide. alisversmi oradan yapiordm iyguna diye ama kalitesini bozmaya başladı artik almiorm birşey
0 oy
tarafından
Lamelif butikten al sefamervede guzel hicbisey yokki. Lamelif cok uygun ve güvenilir 
tarafından
eskiden başörtüsü vs elbise oradan aliordm ama kndni bozmaya başladı kalite iyice düştü teşekkür ederm canım bakicm
0 oy
(6,364 puan) tarafından

Tesettur pazarı lam elif lamia sedanur moda merve moda selvim tesettur island pazarium podyum plus simdilik aklima gelen bunlar :) 

0 oy
(198 puan) tarafından
2 kişi moda selvim demiş ama ben hiç tavsiye etmiyorum çok sıkıntı yaşattılar bana hala yaşatıyorlar. 4 tane kıyafet sipariş vermiştim 1 tane gönderdiler. 550 lira fatura kesmisler içinde 90 liralık elbise var sadece. Aradım bende hemen kargoyu beklettim ımza atmadım. Sorun kargodan kaynaklı felan dediler önce. Sonra eksik ürün kaydı oluşturur musunuz vs diye sordum işte hiç yardımcı olmadılar en sonunda kargoyu geri gönderin dediler. Açık kargo emin mısınız diye sordurttu kargocu gönderin dediler. Sonra tekrar gelmedi. Aradım 2 tanesi tekrar istedim işte sipariş ettim aynı kargocu geldi parasını benden istiyorlar dedi. Bende tekrar aradım kargocunun bir suçu yok dedim ben 2 elbiseyi tekrar sipariş vermiştim dedim geleyim oraya parasını vereyim 550 lirayı yani tekrar iade göndereyim size yerine diğer 2 elbiseyi gönderin felan dedim olmaz dediler. Diğer gün beni bi aradılar ki biz size 4 tane kıyafet gönderdik elimizde barkod var siz kargoyu evin içinde açmışsınız. Diyorum ki öyle bir şey olsa ben tekrar tekrar arayıp sizinle muhatap olur muyum siz dediniz geri gönderin diye anlamıyorlar. Güvenlik kameralarına bakın dedim. Dava açıcam şimdi. 550 lirada değilim gerekirse 5 milyar verir avukat tutarım ama o parayı onlara vermem. Ben hem kargoya hem onlara yardımcı olmaya çalışmıştım. Allahtan kargo geldiğinde foto falanda çekmiştim. Şimdi kargonun kayıtlarını felan almaya çalışıyoruz. Baya canımı sıktılar yani. Resmen hırsızlıkla sucladilar sanki onların 3 tane kıyafetine kaldim saçmalığa bak. 
(553 puan) tarafından
Beya kotu olmuş cnm senin ama ben 5-6 senedir alışveriş yapıyorum hiç sorun yaşamadım çevredeki çoğu bayanda ordan aldı hiç sıkıntı olmadı
(198 puan) tarafından
Ben alışveriş yapmadan önce buraya post açmıştım güvenilir mı diye kimisi evet kimisi hayır demişti. İnternette ki yorumlarda kötüydü. Ürün kalitesini felan bilmem ama bence böyle şeyler çok önemli. Eksik ürün geldiğinde kanitlayamıyoruz bile. Hem tamamen hatalilar aldıklarımı göndermemişler hemde iftira atıyorlar. Bilmiyorum canım ama ben hiç memnun kalmadım ve benim başıma geldiyse sizinde başınıza gelebilir bence yinede siz bilirsiniz
(150 puan) tarafından
Cnm bende aldim hic oyle bi sikintim olmadi
(198 puan) tarafından
Bilemiyorum canım bana oldu valla. Belki de size eksik gelmemiştir ama bir yanlışlık olup eksik gelse aynı şeyler başınıza gelebilirdi. Dediğim gibi ben zaten bu işin peşini bırakmayacağım. Herkesin kendi tercihi canım ben başıma gelenleri anlattım gerisini bilemiyorum
0 oy
(150 puan) tarafından
Modamervefd uygun fuysta seyler var cnm bakabilirsin
0 oy
tarafından
Modamerve de güzel 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Modamizbir.com ve birissine.com normalde acik kiyafetler var amaa kapalilara gorede guzel parcalar oluyor cok cok uygun hemde genelde tavsiye ederik alisverisimin sayisi yoktur hep buralardan alirim. Bide tozlu ve patirti vsr ordan da defalarca aldim onlarda cok iyi.
tarafından
teşekkür ederim canisi
(3,151 puan) tarafından
Rica ederim ha bide tofisa diye bi sayfa var instagramda kapali sayfasi cok uygun seyler var ondada guzel 30 tl ye elbiseler tunikler falan :)
tarafından
instgrmm yok maalesef canım ama teşekkür ederim❤❤
(3,151 puan) tarafından
Onemli degil :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ahh ahh birsuru tunik sattim.sifir etiketli kacti model gelirse atarm sana modelleri cnm
(2,351 puan) tarafından
46 48 bedene kadr oluo modelden modelede degisiyor
tarafından
iyi olur canım saol
(1,933 puan) tarafından
Geniş kalipmi acaba bayram için lwcdan aldım 46 beden ama geniş kalipti
(2,351 puan) tarafından
Canm modele gore degisiyor ki  suan elimde cok bisey kalmadi dolap hesabimin linkini atayim bak yinede olan modellere ona gore bnde bisi derm sana
(2,351 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
19 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 240 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Prens_annesi (194 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...