0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Annelik dunyanin en guzel seyi ❤rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin❤☺ bazen bi gaza geliyom diorum seher rahata alismadan yapiwer bi tane daha buyusun bunla soyle yatagin ustunde kundakli minicik taze bebek oyy buzus buzus ☺sonra diomki sacmalama saf kari nasil bakacan daha bunla bas gelemiyon bu bi 4 5 olsun o zamana diom gelen gaz puff die ucuyor ☺ saka maka hic niyetim yok ya rabbim arandirmasin ama ☺☺

34 Cevaplar

0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bebişlerimin arasında 3 yaş 1 ay var ve gayette iyi bence 
(6,053 puan) tarafından
Aa nr guzel canim ☺❤
(2,264 puan) tarafından
Aynen :)
-Reklam-
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Kelin merhemi olsa kendine surer bacım bende hamileyim 2. Ye gece uykularım kacıyor dusunurken
(6,053 puan) tarafından
Hahah hayirlarla gelsin kuzumm☺☺☺
0 oy
(10,497 puan) tarafından
17 ay var aralarında Çok şükür iyiki var ama çok zor isyan asla etmiyorum ama gerçekten zorluyor beş biri uyuyor diğeri uyanıyor zaten çok gazlı inan sinir krizi geçirmediğime dua ediyorum

Canları sağolsun ama 
(6,053 puan) tarafından
Canlari saolsin kuzummm masAllah ☺❤
(10,497 puan) tarafından
Amin kuzum :)))
0 oy
(777 puan) tarafından
Benim oğlanların arasında 6 yıl 10 ay var o kadar zor ki...şimdiki aklım olsa hayatta beklemezdim bu kadar.hem paylaşımları sınırlı hem de ben eskisi kadar sabırlı değilim
(6,053 puan) tarafından
Aa buda farkli bi gorus canum ❤☺
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Valla benimde peşpeşe oldu istemeden aralarında 13 ay var ama iyikide olmuş diyorum şuan büyük 17 aylık küçük 4 aylık ama rahata ermeden ikisinin olması iyi oldu çok şükür rabbim dağına göre kar veriyo ilk bir ay zorluk çektim düzene sokabilmek için ayrıca eşimde çok destek olmaz nerdyse tek başıma büyüttüm diyebilirim ona rağmen zorlanmiyorum çok fazla 
(6,053 puan) tarafından
MasAllah canimmm☺❤
0 oy
tarafından
Sorma ya benim kızda 11 aylık eve küçük bir çocuk gelsin nasıl oynuyor seviyor çocuklar eve gidince çok ağlıyor gitmesinler diye bunu düşünerek gaza geliyorum bazen bir tane yapsam hem kızımla arkadaş olurlar oynarlar hemde peş peşe getirip ikisini birlikte büyüteyim diye ama sonra diyorum ki saçmalama bakamazsin ikisine birden zor olur
(6,053 puan) tarafından
Hahah ben gibi☺❤
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bazen bana da Bi gaz geliyor sonra duraklıyorum höst diyorum kendime :)) 
(6,053 puan) tarafından
Hahah ayni ben gibi ☺
0 oy
tarafından
Oğlum 15 aylık şimdi ikinciyi yapicaz☺
(6,053 puan) tarafından
Aa benimkidr 15 aylik hadi hayirlisi☺
tarafından
Sağol canım en iyisi ikiz gibi büyümeleri diye duşunuyoruz☺
(6,053 puan) tarafından
Bizde bazen o gaza gelipnwaz geciyoz ☺☺
0 oy
(48,657 puan) tarafından
ben ikinciyi dusunene kadar menepiza giricem ☺️
(6,053 puan) tarafından
Bazen bende boyle dusunuyom bacim walla☺☺
(48,657 puan) tarafından
benim yas gidiyo 33 yasindayim ☺️
(6,053 puan) tarafından
Kizzz daha kucik duruyon sennn hic o kadar tahmin etmemistim ☺ben sok
(48,657 puan) tarafından
daha yeni mi ogreniyon kiz 87 modelim ben ☺️☺️☺️
(6,053 puan) tarafından
Ayy Allah iyiligini wersin yeni ogreniyom walla ☺☺☺
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Lan sen niye benim mesajima cevap vermeyip post aciyon:woot:

(6,053 puan) tarafından
Kizzz werdim yaaa ☺
0 oy
(79 puan) tarafından
Benim kardesimle aramda tam 4 yas var annem hep derki tam idaal ara 3 yas yada 4  yas olmali sanirim doğeu benim kizimla oğlumun arasinda 8 yas oldu ilk cocuğum kiz ikincisi erkek güzel yanlarida var herseyime ywrisebiliyo yardimci oluyo ama cok kardes iatemedine rağmen kiskaniyor   bisey aldıgımizda  kyafet onada aliyoruz ihtiyaci olmadigi halde sevuyoruz oda sokuluyo  sevgi delisi olmadina rağmen  ama idare etmek anne babaya düsüyo  arasi uzun oluncada sıkıntı galiba 
(6,053 puan) tarafından
Bolmiyorum ki kuzumm cocuguna gorede deisiyor
0 oy
tarafından
Doğur kız inanki bak ben 2 yaş arayla 2 oğlan büyüttüm evet biraz zor oldu ama inanki büyüyünce ikisi birden elinden çıkıveriyor işin bir anda kolaylaşıyor şimdi büyük 14 küçük 12 yaşında evde varlar mı yoklar mı belli değil 
(6,053 puan) tarafından
Ohhh walla masAllah yaaa
0 oy
(9,204 puan) tarafından
Nedense o gaz bi bana gelmiyor heraldee :)) kızm 14,5 aylık. Aklımdan dahi geçmiyor ikinci bebek.
(6,053 puan) tarafından
Hahaha Allah senii☺❤
0 oy
(383 puan) tarafından
Gercekten bu dunyada kadinin yasiyabilcegi en guzel duydu annelik şüphesiz:)  benim 2 evladim var cok şükür  biri 5 yasinda digeri 9 aylık  yas aralığı  cok guzel bana gore zaten oyle zor cocuk olmuyor bnmkiler cok gzl anlaşıyorlar  masallah :) kucugu 3 yada 4 yasina gelsin hayirlisiyla rabbim yine nasip ederse 3 cu de istiyoruz ...Allah herkese nasip etsin bu duyguyu layigiyla buyutene versin insallah
(6,053 puan) tarafından
Oo masAllah kuzumm inzAllah☺❤

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 283 göst.
+1 oy
34 cevap 743 göst.
0 oy
30 cevap 950 göst.
21 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Anya (1,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 959 göst.