0 oy
823 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Annelik dunyanin en guzel seyi ❤rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin❤☺ bazen bi gaza geliyom diorum seher rahata alismadan yapiwer bi tane daha buyusun bunla soyle yatagin ustunde kundakli minicik taze bebek oyy buzus buzus ☺sonra diomki sacmalama saf kari nasil bakacan daha bunla bas gelemiyon bu bi 4 5 olsun o zamana diom gelen gaz puff die ucuyor ☺ saka maka hic niyetim yok ya rabbim arandirmasin ama ☺☺

34 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hic acele etme canim ben ikinciyi kizim 4 yasindayken istedim bu yasa gelmesini bekledim inan kizimi zevkle doya doya buyuttum cisini ogrendi kendi yemeyi ogrendi gece uykusundan kalkmayi birakti o zaman tamam dedim en azindan onunla doyasiya ilgilendim oynadim hemen bi kardes olsaydi belki bunlari yapamiycaktim simdi ise oglumi cok rahat buyutuyorum cunku kizim bilincli artik o konuda rahatim
(44,603 puan) tarafından
O zaman hadi beni en iyi cevap sec:D
(6,859 puan) tarafından
Ay ben hemen seçiyorum :)
(6,053 puan) tarafından
Sectim bile ☺☺
(44,603 puan) tarafından
Tesekkurler muck muck❤❤
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(206 puan) tarafından
Şöyle söyleyeyim. Aralarında 3 yaş 7 ay var çocuklarımin. Keşke peşpeşe yapsaydım birbirlerine arkadaş olurlardı çok dedim.
(6,053 puan) tarafından
Gitt burdan gazlama beni ❤❤☺☺☺
(206 puan) tarafından
Maalesef, gerçekler :)
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Ayyy bana da bi esiyor öyle sonra vazgeciyorum oğlum 7 buçuk aylık küçük daha hemde biraz uyumak dinlenmek istiyorum en az bi 3 yaş diyorum ben :D
(6,053 puan) tarafından
Benim ki 15 aylik kicuk bebek gordum mu hewesleniyom ama 0 cesaret☺☺
(14,017 puan) tarafından
Ya sorma o yumuk yumuk eller o yeni doğan kokusu falan ben bile özledim çok zaman geçmemesine rağmen ama bende de cesaret yok :D ama senin ki iyi yaa doğana kadar 2 yaşında olacak :D
(6,053 puan) tarafından
Yok kuzumm ne dogurmasi benimki bi anlik gaz gecti gitti☺☺☺
(14,017 puan) tarafından
Şaka yapıyorum ya boşver azcık büyüsün sende dinlen biraz insaniz kolay değil ki bebik büyütmek
(6,053 puan) tarafından
Hic kolay deil hemde kuzumm
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Bize 1 baby boy yetti valla anami aglatiyo tum gun belcikada karantina var esimde evde artik bunaldim iyice erkegin evde olmasi hic iyi degil 2. Bebekde oldumu ben bunalimdan hic cikamam
(6,053 puan) tarafından
Hahah esine baktir kiz iste
0 oy
tarafından

Erkenden ruhuna 50 faktör olur valla otur oturduğun yerde bende 3 adet var yani ev çaldanayarış 5 karış 

(6,053 puan) tarafından
Oturdum bacim masAllah❤
tarafından
Okadar zorki dışardan çocuk sesi duyunca bile irkiliyorum
(6,053 puan) tarafından
Hahaha buyuyunce guzel olur hersey kuzumm
tarafından
İnşallah nasip
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Benim iki tane zaten :)

(6,053 puan) tarafından
Buyuduler gittilrr masAllah ❤
(12,510 puan) tarafından
Çok şükür ❤️
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
1 tane kızım var çok şükür eşimde bende daha düşünmüyoruz Allah olmayana versin❤️
(6,053 puan) tarafından
Aminnn bende oyle diordum ama tek cocuk ogluma haksizlik gibi geliyor ☺❤
(85 puan) tarafından
Bu konuda farklı görüşler var bazıları da kardeşi ilk çocuğa haksızlık olarak görüyor,sonuçta kardeş olunca ilk çocuğa duyulan lgi sevgi ve maddiyat kardeşiyle bölüşülecek
(6,053 puan) tarafından
Bilmm kuzummya annem mesela dogurmayackmis babannrm tek koma ilerde beddua eder bi kardeskm bacim olsa die demis babannem tek cocuk mesela
0 oy
(190 puan) tarafından
Valla.en.iyisi aralarında yaş farkı benimkilerin arasında 8 yaş var kızım bana okadar yardım ediyorki anlatamam allah razı olsun valla 
(6,053 puan) tarafından
Oyy.masAllah ben bazen hic dogurmamayi dusunuyom sonra ogluma haksizlik olur die istiyom ☺❤
(190 puan) tarafından
Haksızlık olur tabi canım insanın kardeşi olmalı şimdi ben kızıma bacı olsun istiyorum nasipse inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
(6,053 puan) tarafından
InsAllah canim benim aminnn
0 oy
(324 puan) tarafından
Oğlum 3.5 yaşında 2 aylık bebeğim var bazen delirdigim oluyo da iyi kötü geçinip gidiyoruz :D
(6,053 puan) tarafından
Hahah masAllah aralik iyi olmus ama☺❤
(324 puan) tarafından
Çok şükür ya rahata alissaydim zoruma giderdi ama şimdi biri tm büyürken buda oldu ikisi birden çıkmış olacak iyiki olmuş diyorum rabbim kimseye aratmasin :))
(6,053 puan) tarafından
Aminn rabbim iateyen dileyen herkese nasip etsin❤☺
0 oy
(3,729 puan) tarafından
1 çocuk hiç çocuk iki çocuk çok çocuk lafını2. çocuğum olduktan sonra daha iyi anladım
(6,053 puan) tarafından
Bu cok guzelmis ☺❤
0 oy
tarafından
Benim eşim gaza getiriyo aksine oğlum 2 yaşına gelicek evde canı çok sıkılıyo kendini arkadaş arıyo eşim de diyo kardeş gerek ben istemiyorum 2 ay önce o korkuyu yaşadım hamileyim zannetim psikolojim bozuldu resmen en az 6 yaş diyorum okula gitsin eşim diyo yok çok kıskanır öyle de böyle de kıskançlık olur bana kalsa t3k çocuk da bebesim tek büyümesin 
(6,053 puan) tarafından
Hayirlisi neyse oyle olsun kuxumm insAllah ❤
0 oy
tarafından
Bende sizin gibi arada aşka geliyorum sonra diyorum kim bakacak çalışıyorum kızım 15 aylık annem bakıyor ama çok mız mız 2. Çocuğada bak diyemem anneme bir yandan da 36 yaşındayım daha ne kadar bekleyebilirim ki dimi benim işim Zor yani
(6,053 puan) tarafından
Benimkide 15 aylik cidden kuzumm senin isler karisik
tarafından
Çok karışık hemde iki ucu da kötü
(6,053 puan) tarafından
Aynn kuzumm ya hakkinda hayorlisi
tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ya bi de 15 aylıkmış seninki. Sen şimdi karar versen ve hemen hamile kalsan doğum yaptın diyene kadar çocuğun 2 yaşında oluyor. Bir de karar verip hamile kalana kadar süre geçse 2.5 3 yaş. Çok da ideal bence. Ben İlki 7 aylıkken hamile kaldım. 16 ay var aralarında. İkiz büyütüyor gibiyim :) Ama iyi ki böyle olmuş. Hiç kıskançlık falan olmadı ikisi de bebek daha <3 Tempoya alışmışken bunla da uğraşıyorum. Rahata erdikten sonra başa sarmak daha zor geliyo bana.

Sonuç olarak, bence hemen iste ve Rabbimin nasip etmesini bekle :)

(6,053 puan) tarafından
Ayy dur kizzz gazlama beni yok yok az daha dursin ❤☺☺☺
(2,692 puan) tarafından
Valla sen bilirsin, benden önermek :)
(6,053 puan) tarafından
Saol canim.benim☺❤
0 oy
(27,331 puan) tarafından

Bazen bende içimden diyorum olsun ama sonra düşüncemin şimdi doğru olmadığını anliyom

(6,053 puan) tarafından
Tipki ben gibi ☺☺❤
(27,331 puan) tarafından
Evet herşeyin zamanı var ❣
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(834 puan) tarafından

Benim 2. Bebek 48 gün sonra geliyo arkadaşlar. Oğlum 9 aylıkken kızıma hamile kalmışım.  Ben o zaman size bilgi vercem merak etmeyin. :D 

(6,053 puan) tarafından
Tamam hadi bekliyoz sag dalim gelsin insAllah ☺❤
0 oy
(250 puan) tarafından
Valla bn 2.ciye Korkuyorum canm şu durumda hele kimse Yok burda annem yada kaynanam yanımda olsa 2.ciyide dogurur birlikte büyütür kurulurdum valla ama tek olduğum bu şehirde dusunmuyore cinim rabbim istyenlere versin
(6,053 puan) tarafından
Aminnn canim benim ☺
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ayy yok biz hiç düşünmüyoruz valla. Enerjimiz bir çocuğa zor yetiyor :(
(6,053 puan) tarafından
Hahaha buda benim tukenmis halim gibi ☺☺
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Kız bende ilke hamileyim ama ikinciyle araya çok yaş farkı koymak istemiyorum birlikte oynasınlar büyüsünler :D

(6,053 puan) tarafından
Hee bi dogurda bak bakalim tadina sag salim gelsin insAllah☺❤
(3,527 puan) tarafından
Haha inşallh canım ❤️
0 oy
(3,136 puan) tarafından
O gazı kendime vermeden bi baktım ki ikincisine hamileyim. Bir yandan karamsar karamsar düşünürken bir yandan da beraber büyürler birbirlerine arkadar kardeş dost olurlar diyorum. Bakalım nasıl olacak çok merak ediyorum 
(6,053 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim sag salim gelsin☺❤
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım. Amin inşallah :)
0 oy
tarafından
Benim  kizim 2 aylik valla esimle ben tek cocuyuz diye muhakkak kardes yaparız diyodum ama yoook Allah isteyene versinnn simdi hiicc dusunmuyorum tabi esim cok istiyor ama hadi en kktu ihtimal 4 5 sene olur aralarinda. Valla pespese dogurup bakanlara helal olsun ben bittim 1 tanede :D ne gazi bitiyo ne viziltisiii
(6,053 puan) tarafından
Hahha amnijnn hayirli zamnda insAllah☺❤

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 282 göst.
+1 oy
34 cevap 736 göst.
0 oy
30 cevap 946 göst.
21 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Anya (1,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 958 göst.