0 oy
504 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ilk hamileligim 1 senelikde evliyim cok istyoduk tedavi fln 1 sene sonra hamile kldim.

4 ayligim suan kizlar cinsiyeti ilk ogrnmeye gittigimizde esim dile getirmisti oglan olmasini istyor gbiydi tabi kaynanamgilde.Doktor en son yuzde 80 kiz dedi suan kesin diyebilirim.Biraz once esimle konusurken laf acildi biseyden oglum dedi bunu 2.deyisi.Okdar uzuldumki tbi geri topladi kizim dedi ben trip atnca dilim surstu fln diyor.Bende baya bagirip cagrdim insanlk hali diyor bende istedgn oyduki diline o gelior diorum sizce kim hakli cok zoruma gtti 
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

15 Cevaplar

0 oy
(206 puan) tarafından
Daha ilk cocugunuz bence haksız . Cinsiyet önemli değil şuan sağlığı önemli. 2, 3. Çocukta anlarım cinsiyet önemini ama abartmış
-Reklam-
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Ve yine gerelsizce abartılmıs bir sorun
0 oy
(346 puan) tarafından
Oglan isteyebilir kavga cikarmamis kiz  oldugu icinn kusmemiss te niye buyutuyon aqzina oyle gelebilir
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 İlk önce sağlıklı olsun inşallah  olabilir eşin oğlan diyebilir sen abartmissin buda hamilelik hormanlari yüzünden sıkma canını 
0 oy
(78 puan) tarafından
Kusura bakma cnm ama fazla abartmissin eşinin gönlünden o geçmiş ama olmamış Allah ikincisini de nasip eder iki evladın da tadına bakarsınız inşallah :) strese bakma kuzum kendini gereksiz şeylerle 
0 oy
(190 puan) tarafından
Canım üzülme benim eşimde ve kaynanamlarda ilk başta hep oğlan dediler ama kız olunca da çok sevdiler merak etme her erkek ne olursa olsun ilk çocuklarının erkek olmasını istiyor malesef bu öncede vardı ve ebedî olarak gidicek
0 oy
tarafından
Normal bısey bence sen sorun yapıyosun
0 oy
tarafından
1 cisi cinseyeti erkek belirler canım kocanın spermdeki xy yada xxy kromozonlarıyla alakalı 2 cisi kız erkek fark etmiyor 2 side evlat hiç cocugu olmayanlar var sen eline söle istersen cinsiyet onla alakalı olduğnu allah sağlıcakla kucagına almayı masip etsin 
0 oy
tarafından
Ay Allahimmm anlamiyorum bu erkek sevdasini. Ikinci cocugum ilkim erkekti. Kiz oksun diye cok dua ettik. Ama hayirlisi dedik hep. Buda erkekmis. Uzulmedim. Rabbim veriyor hayirlisini versin iyi birisi olsun da kiz erkek farketmez dedim 

Cinsiyet ayrimi yalilmamali..
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Bunda can sikicak bişey yok bacım dili sürşmstr
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Sende karnını güzel kızım diye sev kafasına girer
0 oy
(424 puan) tarafından
Iyide adam bisey dememis surcebilir yani biraz fazla.abartmissin canim git gonlunu al bence bagirman fazla olmus boyle bagirip kavga cikarman sende esi istedi ve erkek olmadi diye takmandan dolayi cinsiyet farketmiyo canim hayirli evlat olsun yeter
0 oy
tarafından
Eğer bebeğin erkek olsaydı ve eşin yanlışlıkla kızım deseydi bu tepkiyi yine de verirmiydin bilmiyorum abartmışsın bence ama en önemlisi cinsiyet değil sağlıklı olmasıdır gerisi boş
0 oy
tarafından
Doğunca sever canm karnında hissettikçe de sever. Bende ilk herkes kız diypdu kızım diye seviyodum vinsiyeti öğrendikten smra bile bazen ağzımdan kızım çıkıyordu doğunca bile demişimdir ama oğlumu sevmediğimden değil dilim dönüyodu bazen bide kız vardı etrafımda hep alışkanlık. Çokda takma bnce tabiki kırılabilirsin ama alışır oda zamanla. Büyütmeyin bnce tekme attıkça tuttur karnına bak kızımız tekme atıyo babası flan de. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 228 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (1,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 522 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gizem2121 (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 118 göst.