0 oy
471 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,771 puan) tarafından
Kizlar geçende trendyoldan mama aldık 0-6 ay olandan daha öncede almistik iki kere düzgün gelmişti bu sefer 1-3 yaş gondermisler ve ben yanlışlıkla iki kere icirdim sonradan farkettim yaa bebrgime bişey olur mu 4 aylık daha şikayet ettim bu arada :(

5 Cevaplar

+2 oy
(27,330 puan) tarafından

Bacim onların hatasi kadar seninde hatan var gelen ürünü kontrol etmen gerekli son kullanma tarihi içeriği vs.

Birsey olmaz bebegine endise etme 

(1,771 puan) tarafından
Normalde çok dikkatliyimdir ama bu sefer eşim yaptı iki kere verdik üçüncüye ben gittim yapmaya farkettim kutuyu eşim açmıştı şok oldum tabi
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Nasil yani hiç mi bakmadin  suan benim kizim icio  1 3 keske baksaydin
(1,771 puan) tarafından
Daha öncede hiç sıkıntı çıkmadı oyuzden eşimde farketmemis ben farkettim inşallah bişey olmaz
(2,067 puan) tarafından
Birşey olmaz da sadcee içerdiğine seyler degisoo canım  yaaa internetten alma bu mama konuları asla guvenmiom ben hic almamda
(1,771 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım ya bundan sonra dilim yandi daha töbe almam zaten
(2,067 puan) tarafından
Aynen canim ben  bir kere esime alam dedim  3lu ıdnirim vardı  ben güvenmem  dedi belki yanlos getiriler  dedi
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Bende senenin başında  Sebamed pişik kremi siparişi vermiştim lansinoh marka göğüs ucu kremi yollamışlardi   . Dikkat etmek gerekiyor bir şey olmaz Allah'ın izni ile..  
(1,771 puan) tarafından
İnşallah canım valla iki kere aldık hiç sorun çıkmadı işte bu seferde dikkatsizliğimiz yüzünden oldu ama suç onlarda da var ben oraya 0-6 aylık için yazmışım sipariş vermişim neden bana 1-3 gonderiyo yani
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Netten alıp da bakmak lazım cnm ya bişey olacağını sanmıyorum ama bu tarz gıda şeylerini kontrol etmek lazm
(1,771 puan) tarafından
Bidaha daha dikkatli olucam canım onlarda da suç var ama ben oraya 1 numara sipariş verdim 3 numara vermedim ki
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Birsey olcagini sanmiom ama bu tarz seyleri marketten bile alsan bebegine vermen once herseyine bak canim 
(1,771 puan) tarafından
Tamam canım sağolasın :(

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,179 göst.
0 oy
11 cevap 376 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 861 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy