0 oy
1,297 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar internette gordum nasıl böyle bisey yapıyorlar gerçekten kıyamet yaklaşıyor başımız beladan eksik olmuyor allah yardımcımız olsun siz ne düşünüyosun bu konu hakkinda 

26 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Eskilerde de adetmiş erkek ölünce bekar erkek kardeş sahip çıkmak için yengesiyle evlenirmiş. Böyle bir komşumuz var hatta 3 çocuklar. İkisi yeni eşinden kaynından. Yani bu da ondan çok farklı değil.
(2,259 puan) tarafından
Yani bende anlatırken error verdim de :D kisaca şöyle soyliyim eşimin halasının kocasi da yengesiyle evlenmiş hatta 2 tane çocuğu var sonra yengesinden bosanip eşimin halasıyla evlenmiş :D
Ya kızım diş çıkartıyorda rahat durmuyor emzirirken yazmistim ondan karman çorman olmuş :Ddd
(2,267 puan) tarafından
Tamam şimdi oldu canim. :) bu bebekler herşey yaptırır :)
(2,259 puan) tarafından
He tamam o zaman :)
Valla tuvalete bile gidemiyorum kapida bekliyo sanki biri canını açıtıyormuş gibi ağlıyor dudakları büzüp :)
tarafından
Eşinin eniştesi yengesiyle evlenmiş iki çocukları var ama boşanıp senin görümceyle evlenmiş doğrumu anladım :)))
(2,259 puan) tarafından
Yok kız benim görümcem yok :) doğru anlaşmasında sonunu yanlış anlamışsın yengesinden bosandi simdi eşimin halasiyla evli. :)
-Reklam-
+1 oy
(132 puan) tarafından
Aynısını benim arkadaşım yaptı eski arkadaşım tabi 
(118,992 puan) tarafından
Yuuh snr ne oldu
tarafından
Ne tuhaf şeyler yarabbim sen bizlerden uzak tut böyle şeyleri. Amin
(132 puan) tarafından
Bebeği vardı kocası bebeğini göstermedi kendide istemedi çocuğu kardeşini evden kovdular en son birlikte yasiyolardi iş arkadaşımdı sonra konuşmadım zaten ama kız bildin o.r.ispi daha 18 yasindaydi
+1 oy
(2,067 puan) tarafından
Kıyametin yaklaştığını  sadece allah  bilir onlaron yapktlari namussuzluk  allah sorsun onlari daaa boşver kim ne yaptıysa yapsin 
+1 oy
(860 puan) tarafından
Töbe ler olsun midem bulandi 
+1 oy
(1,358 puan) tarafından
Benim cok yakin bir tanidigim vsr oda oyle evlenmis esi bes cocugu burakip gitmis kadin hamileyken kimse bakmamis cocuklari cok kucukmus kayni ona aşikmis kayniyla evlenmis ikitane cocukta ondan yapmiss bunun kiyametle alakasi yok en azindan zina yapmamis kadin kimseyi kinamayin ne olscagiimiz belli degill 
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah rabbim dogru yoldan şaşırtmasın 
0 oy
(118,992 puan) tarafından
Oohaaa ciddimisin gercekmi
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Onlar azmış varlıklar edep haya bilmeyenler ..

0 oy
(322 puan) tarafından
Daha çok erkek için yanlış ne demek öz kardeşinin karisıyla ayni yataga girmek. Hadi kadin icin yabanci sayalim ama erkegin oz kardesi
tarafından
Evet zaten evliykende birliktlermis
(322 puan) tarafından
Bazilarinin midesi genis ve din iman zayif
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Erkek mi kalmamış hiç hoş değil gerçekten
0 oy
tarafından
Aynısını bizim köyde de yaptılar canım eşi vefat edince kayniyla nikahladilar hemde eşi vefat ettiğinde kayni 10 yaşında ya vardı ya yoktu hani Türkan şorayın bir filmi vardı adını hatırlayamadım aynen onun gibi oldu
tarafından
Vefat etmemiş galiba
tarafından
Öyle mi ne diyim canım Allah ıslah etsin
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Çok değişik ya tobe estağfurullah bnm kaynım kardeşim den farksız ki nasıl mide alıyor acaba ya tobe tobe kinamiyrm ya  kesinlikle 
tarafından
Evet kesinlikle internette neler var ya bu insanların hali ne olacak böyle
0 oy
tarafından
Rabbim evlatlarımızı aklı selim büyütmeyi nasip etsin inşallah 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Biziö bi komşunun başına da geldi. Eltisi komşumuzun kocasıyla gizli aşk yaşıyorlardı. Tabi milletin dediğine göre kadının kocası bunu duyunca kendini bile bile ölüme sürüklemiş kaza yapıp öldü. Kocası ölünce kaynıyla beraber kaçtı. Adamın karısıda çocuklarıyla ortada kaldı. Böyle olaylar oluyor. Keşke böyleleriyle kalınsa daha iğrenç şeyler yaşanıyor bu hayatta
tarafından
Ay çok üzüldüm rabbim böylelerine akıl fikir versin
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah. Bizde duyunca çok üzüldük ama insanın içi pis olunca ne diyeceksin ki
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Bana göre çok yanlış birşey midem kabul etmez Allah mecburen evlenenlerin de yardımcıları olsun 
0 oy
(895 puan) tarafından
Kiz neler var neler.bence eskidende vardida duyulmuyrdu bu kadar cok.hele sen mugeyi bi izle sasirirsin.bi aile gelmisti.kapali mutasip bi anneydi.kaybolan kizini aglayarak ariyordu.hic unutmuyrm tlf etti kizi yayina baglandi gayet normalmis gibi öz dayisiyla kactigini soyledigi zaman  annesi yikildi aglayarak  kizim senin onunla nikahin dusmuyo o senin dayin ya dediginde seviyoruz birbirimizi demisti.hala unutamam.Allah hayirli insanlarla karsilastirsin.colugumuzu cocugumuzu korusun.hep dua dua dua etmeliyiz
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Bir şey düşünmüyorum.Kendi hayatı ve herkes kendi yaptığı şeyler için diğer tarafta yanacak.Onun yerine ben yanmayacam sonucta
0 oy
tarafından
Sonucta nikah düsuyo canm cok dikkatli olmak lagzim her kardes kardes degil.
0 oy
tarafından
Benim çok sevdiğim bi abla vardı oda eşi ölünce kayniyla evlendi eşini çok severmisti ölen eşimden 1 tane kaynindan 3 tane çocuğu var ve hala ilk eşinin resmini taşır cuzdaninda
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Iyyyyy tövbe tövbe dünya tersine donuyoo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 399 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde yelizim (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 164 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 414 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,464 cevap

34,699 kullanıcı

...