0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
10 gün oldu ailemin yanındayım eşim görüntülü arıyor telefonu güler yüzlü açıyorum dediği tek şey hemen kızımı göster bi kızımla konuşuyor sonra hadi görüşürüz diyip telefonu kapatıyor 10 gün oldu durum böyle bende bugün her aradığında hiç kendimi göstermedim hep kızını gösterdim en son kapatırken bide seni göreyim diyor bende defol git dedim çok sinirlendim yemin ediyorum 10 gün oldu umrunda değil sonra mesaj atıyor ne oldu diye bende anlattım böyle yapiyosun diye kızını kıskanıyorsun çocuk gibisin falan dedi şaka gibi ya ne alaka kıskanmak insan benide özler ya ilk benim halimi hatrimi sor sonra kızınla konuş deli etti beni haksız mıyım

20 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Haklısın da onlar düşünemiyor ya
(189 puan) tarafından
bir kere olsun nasılsın demedi ya sonra terbiyesizlik yapma diyor
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bazi erkekler odundur ....
(189 puan) tarafından
odun bile daha iyidir onun yanında
0 oy
(2,127 puan) tarafından
10 gün neden uzaksın canım eşinden soğukluk girer araya 
(189 puan) tarafından
sağlık sorunları için geldim annemin yanına hastane gidip gelirken kızıma baksın diye hiç sorun yoktu aramızda
(2,127 puan) tarafından
Bence imkanın varsa çok uzun kalma kuzum dedigim gibi sogukluk girer erkekleri fazla yalnız bırakmamak gerekiyo
(4,962 puan) tarafından
Katilmiorm soğukluk gircekse yanında da girer
Eşin bilerek yapmış bnu bence sende iyi demişsin yuZ verme bırak boylesine
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İlk seni sormasa da olurmus yeter ki bı sorsaymis bu kıskanma dgl insan kendi de ozlensin flan. sevildiğini bilmek istiyor yani.cok saçmalık eşinin ki 
(189 puan) tarafından
aynen öyle bi özledim falan demesinii bekledim o kadar
0 oy
(71 puan) tarafından
Ah canimmm erkeklerde o kadar ince dusunce nerdeeeeee
(189 puan) tarafından
bunu düşünmek çok mu zor niye böyleler ya
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimki de 2 ay yurtdisinda kaldi aynıydı ama erkekler bizle aynı düşünmüyor iste
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Erkekler bizim gibi düşünmüyor. Bizde 2 hafta ayrı kalmıştık. Ben hörüntülü arar direk kızımı gösterirdim kendimi göstermezdim ama yandan eşime bakardım :)) bizde de durum tersti.
0 oy
tarafından

Canım erkek milleti = odun demektir. Sinir olmakta haklısın:'(

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Sen cok haklisin canm ama kocanın beyni yok olacağını düşünmeye sinir oldum 
0 oy
tarafından
Haklisin canım bi kıskanmak değil ki 
0 oy
(17,512 puan) tarafından
Kereste tam ya 
0 oy
(118,877 puan) tarafından
Iste erkeklerde bunu dusuncek beyin yok
0 oy
tarafından
Haklısın kiz çocuk olunca ilgi ona kayıyor bence sınır bozucu. Ben en çok kızımı seviyorum ama eşim en çok beni sevsin bana ne 
0 oy
tarafından
Emin ol eşinle kızım senden uzakta olsa en çok kızını özlerdin  sinir yapma boşver anlamıştır hatasını üstüne gitmeyiver 
0 oy
tarafından
Benim eşimde öylede durum biraz farklı görevde oğlumla konuşuyor sonra kapatıyorz bir kez konuşurken yanına biri gelmiş telefonu çevirmiş başka yöne camın önünde biri varmış bana bakmış ben tabi görmüyorum gelsin diye beklerken bir anda kapattı ve msjla kızdı bir daha kendini gösterme diye duodan konuşurken de öyle hala kendini gsoterme ben diyene kadar der kimse yokken konuşrz
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Haklısın canim ama bazen işte o heves ile unutulabiliyoruz sanırım..
0 oy
(255 puan) tarafından
Aşırı haklısın canım kim olsa siniri bozulur yani
0 oy
(6 puan) tarafından

Ama kızın da çok tatliymis ondan sana sıra gelmiyor dur yoksa bençe seni çok seviyor eğer sevmeseydi seni bi goruyum demezdi <3

0 oy
tarafından
Bu tür muhabbetler onlara kadın cilvesinden başka bir şey değil. Ciddiye almıyorlar. İstinaslar haricinde tabi genelleme yapmayayim.
0 oy
(74 puan) tarafından
İki sene once aynısını yasadım. Gecen sene geldiğimde hıc beni görüntülü aramadın. Bu sene hep goruntulu arıyorsun cunku oglun ıcın arıyorsun dedım. Ve benım koca Bi daha görüntülü aramadı. Yaaanı yıne ben suclu oldum yine  ben scmalamıs olduumm.. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Merve1997 (183 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 391 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hilay (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 760 göst.