0 oy
337 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (489 puan) tarafından

bayanlar bu ürünü kullanan varmi ya da gören duyan bilen . Ya da fari marka da bu sekilde birsey supururken silen.  Iyi olur mu ki 

image

5 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hayır canım hiç kullanmadım kullanan kişide tanımıyorum 
(489 puan) tarafından
Ya cocuklu evlere kolaylık olmaz mi ama ben düşük fiyatlı şeylerden korkarım aslinda . Cunku iyi mal iyi para . He bazen evet cok uygun guzel iyi çıkan seyler oluyor yalan yok . Ama bu ürün gerçekten güzelse harika olmaz mi hem supur sonra sil falan . Bi de ucu da üçgen sivri yerlere girer iyi olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post üste çıksın 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ben bı ara bı youtuberin kanalını izliyordum o kişi de bu makinadan var bayadir. Halıları da buharla temizliyordu. Bir aparatida vardı rahat kayması için takıyorsun kolay gidip geliyor . Parkeler fayanslar için de o aparatı takmana gerek yok rahatca kayıyor zemin de. Güzel bişey bence dezenfekte ediyor güzelce. Tabi elektronik işi biraz şans 
0 oy
tarafından
Bende vestelin ki var kablolu bi kaz kez kullandim sonra biraktim cunki bazı yerlere başlığı sığmıyor 
0 oy
tarafından
 Bu daha uygun fiyata a101 geldi hatta bime başka marka geldik 100 lira filandı baya oldu alıcaktım parkeleri bi zaman sonra sıcak buhar yapmak kaldırıyormuş parkeler de bozulma oluyo yorumları çok vardı bende ondan almadım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 178 göst.
5 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
23 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
7 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Umayy45 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Merve 27 (46 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...