0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar 3-4 kere aloe vera aldım az sula dediler az suladım olmadı. Kurur öyle 3 günde bir sula dediler suladim gene olmadı yani anliyacaginiz kaç kere aldım çöp oldu. Ablamin var habire büyüyüp yavru veriyo ben kaç kere aldım olmuyor. Püf noktasını bilen soylesin lutfen ya:ermm:

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

2 haftada 1 suluyorum yerini sevmesi çok önemli

image

(31 puan) tarafından
Ay maşallahhhh çokça nazarimiz değmesin. 2 hafta uzun değil mi canım ya ben haftada bir suluyorum toprağa bakıyorum kurumuş çünkü yanlış mi yanı
tarafından
Cinsinden olabilir kuzum
(31 puan) tarafından
Evet iyi bir cins bulana kadar ugrasicam :-)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben de merak ettim:ermm:

(31 puan) tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(255 puan) tarafından
Hiç bi fikrim yok canım benimde annem yetiştiriyo evde ama ekstra bişey yaptığını sanmıyorum :)
(31 puan) tarafından
Ablam da hiç umursamiyo maşallah actikca açıyor
(255 puan) tarafından
Püf noktası o demek ki canım :)
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Benimkide hiç büyümüyordu. Bunlarinda cinsleri varmış dişisi erkeği olarak biri çok büyürmüş öteki oyle kalırmış. Ben kuruyunca attım 
(31 puan) tarafından
Aaaa demekki ben erkeğe denk geldim disi olsa kesin buyurdu :)
(2,961 puan) tarafından
Heralde canim :)
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Yerini sevmesi önemli, aynı fideden anneme de verdim resmen öldü aleovera, bende capcanlı duruyo. Çok sıcak çok soğuk sevmiyo. Bi de gürültü de sevmiyo benimki. Boş odamda duruyo aklıma geldikçe su veriyorum. Hatta kayınvalidem sen bunu sulamıyosun ölmez mi dedi, yok dedim bu suyu sevmiyo. Bayağı dallanıp budaklandı kocaman oldu. Böleceğim 2 ye
(31 puan) tarafından
Ben bakıyorum toprak kurumuş su veriyorum haftada bir çok mu acaba ? Evimin camları uzun cam yere kadar onu mini balkonlu oraya koycaktim soğuk diye koymadim
(5,491 puan) tarafından
Yazın yakarsın güneşe gelirse, aşırı - ye düşmüyosa balkonda durabilir
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gunese koymayacaksin canimbenimki evfe köşede duruyor, sula güneşten sakın buyur inşaAllah 
(31 puan) tarafından
Güneşe koyamadim canım simdi hava soğuk diye camlarım mini balkonlu ama üşür diye yazın koyarim dedim simdilik salonda bakalım inşallah son aldığım buyur diğerleri öldü
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Yerini sevmemiş ozaman direk güneş almayacak ama ışık alcak evet haftada 1 az bişey sula belki de 2 haftada bir ama yeri ile alakalı bnce
(31 puan) tarafından
Önce yatak odamdaydi o gitti :) küçük odama aldım yeni oda gitti simdi aldım oda salonda :) yer begendiremiyorum sanırım
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Toprağı nasıl topraktı 
(31 puan) tarafından
Toprağı çiçekçiden aldım yumuşak ve geçirgen
0 oy
tarafından
Genelde hiç yüzüne bakmasan bile büyür alovera. Sadece çok güneş görmemeli.
(31 puan) tarafından
Ablamin öyle sanırım ben çok istiyorum ondan büyümuyo herhal de. Anlamda diyo normal ve bi kok tutsun habire yavru verir diyo ama yok olmuyo bende
0 oy
tarafından
Aloe vera suyu çok sever cnm 2 günde bir sulamalısın Bnde de var Bn öyle yapıyorum bide aloe vera güneşi hiç sevmez serin ve gölge olan bir yere koy
(31 puan) tarafından
Hmm diğer arkadaşlar suyu sevmez demiş cinslerimi değişik acaba sizinkinin
tarafından
Suyu sever cnm Bnde YouTube dan izledim
0 oy
tarafından
Benimkisi kocaman oldu yaaa toprağa bakıyorum kuru olduğunu hissedince veriyorum suyunu
(31 puan) tarafından
Bende öyle yaptım ama yok olmuyo bir turlu saksidan mi acaba
tarafından
Güneş gören yere koyma belki ondandır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
9 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Birhilall (1,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu

377,892 soru

11,310,716 cevap

34,743 kullanıcı

...