0 oy
1,001 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Sizlere biraz hikayemden bahsetmiştim yargılamayın diye başta belirtmiştim ben zaten çöküntü içindeydim asıl soruma cevap vermeyip hepiniz beni anlamadan yargıladınız biraz moral  özgüven ve cesarete ihtiyacım vardı bir çok şeye susuyorum susmamak için cesarete ihtiyacım vardı bütün kötü yorumlarınız için teşekkürler.

7 Cevaplar

0 oy
(649 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Çok merak ediyorum burda bağzıları atıp tuttuğu kadar gerçek hayatta da kocalarına lafını geçirtebiliyorlar mı acaba?? Bi gösteri sayısına bakın bi yorumlara resmen çoğu sadece karşıdan seyire bakıp aaa buna bak aiiii bilmem ne gibi yorumlarda bulunuyorlar :D Sen burdakilere bakarsan daha çok aç kalırsın eşinin yaptığı hiç doğru değil evet ama herkes kendi hayatından sorumludur kocaman kadınsın ne yapabileceğini otur iyice düşün derim burdaki herkesten en doğru kararı kendin verece ğine eminim :)

(181 puan) tarafından
Benim bir kararım var zaten ben sadece hikayemden bahsetmek istedim asıl sorum WhatsApp web uygulaması hakkında idi herkes asıl soruyu kenara attı beni linçlediler.
-Reklam-
+4 oy
(87 puan) tarafından
Canım burda bir çok kadın en ufacık mevzuda bile imkanın varsa bpşan ben olsam şunu yaparım bunu yaparım gibi konuşup mangalda kül bırakmıyorlar. Ama senin durumun bir daha ciddi. Bu adam yaptıgının ne kadar adice oldugunu biliyor. Ve senin bunu kabullenip geri dönmen onun gözünde senide basitleştirilmiş. Ancak gidicek yerim yok diyorsun. Bu durumda berbat ve bir çogumuzun çaresiz kaldığı bir durum. O yüzden bizim elimizden birşey gelmez. Hala seviyorum demeni asla yargılamam. Adam şerefsizin önde gideni olabilir ne olursa olsun kalbimden atamam severim o farklı mevzu ama evlilik birliğini devam ettirmeni de pek tavsiye etmem. 
(181 puan) tarafından
İşte aynı durum kendi başlarına gelse pat diye bitmiyor evlilik kolay kurulmasa da yuva kolay da yikilmiyor ortada çocuk olmasa inan gözümü bile kırpmak sokakta kalmaya bile razıyım ya cnm bak ben nefret ettiğim halde içimde sevgim var ona karşı ama bu sevgim eskisi gibi değil artık bende ayrılmak istiyorum içimde hala bir şeyler olmasına rağmen yine de ayrılmak istiyorum ama dediğim gibi gidecek yerim yok işte son bir hatasını bekliyorum direkt boşanma davası açacağım o hatasını yapana kadar da para biriktirmeye çalışıyorum pazara çıkıyorum 5-10 TL oradan kisiyorum çocuğa kışlık almam gerekiyor ablamın verdiği büyük kıyafetleri giydiriyorum ki para biriktireyim diye yanında bile yatmiyorum artık beni anladığın için çok teşekkür ederim
(87 puan) tarafından
Anlıyorum tabi canım. Bir çok kadın maddi imkanlar yüzünden bir çogu da şiddet ölüm korkusuna ayrılamıyor. Eger sabırlı tahammülkar biriysen 2 3 sene eşine sabret açıktan Bi okul oku kendine imkan oluşturmaya çalış. Bu zamanda paranın Bi kıymeti yok arkanda duranın yoksa biriktirdiğin para da fazla dayanmaz. Benim annemde çok ayrılmak istedi ama olmuyor imkanlar öyle kolay oluşmuyor. Boşanmak evlenmekten daha zor. Ama sevgin seni zaafa düşürmesin canım çok zor yani düzelme ümidin fazla olmasın. Sev ama kendine olan saygın sevginden önce gelsin. Yeri gelince noktayı koymayı arkanı dönmeyi bil. Aşkından ölsende Bi şekil yap tabi konuşması kolay yaşarken çok çok zor Allah yardımcımız olsun.
(181 puan) tarafından
Açıktan liseyi bitirmeye çalışıyorum doğum yaptığım için ara verdim çok sabırlı bir insanım ama 2-3 sene bile sabredeceğimi sanmıyorum aslında sabretsem daha iyi olacak çocuğum büyümüş olacak mesleğim olmasa bile işe gidebileceğim gerçekten dediğin doğru boşanmak evlenmekten daha zor bunca emek bunca yaşanmışlık var iken.
(87 puan) tarafından
Öyle canım dua et. Boşanınca da herşey bitmiyor maddi imkanların dört dörtlük olsa bile o çocuk babasız kalıp babasını arayınca anne olarak insanın yüregi parçalanıyor. Belki daha huzurlu büyüyecek ama kötüde olsa babasızlıgın Bi burkulmuşlugu olacak. Allahım ıslah etsin ahlakı düzelsin inşallah eşinin. Ama boşanmak bir kendini ispatlama ben güçlüyüm diye kendini gösterme yeri degil. İnsanların yargılamarına üzülme canım bolca dua et
(181 puan) tarafından
Çok dua ediyorum inan düzelsin bir daha hata yapmasın diye eşime de belirtmiştim zaten boşanmak isteyince hemen çocuğumu alırım dedi iki medeni insan gibi vedalaşarak ayrılmak var iken neden bu yolu tercih ediyorsun istersen gel her gün gör çocuğunu ama seninle hayat sürdürmek aynı evde yaşamak istemiyorum diye dedim ve belirttim buna bile razı oldum bende babasız büyüdüm biliyorum nasıl bir acı olduğunu oğlum baba deyince o acıyı bildiğim için daha çok yanacak içim
+2 oy
tarafından
Iyi de adam kardesime goz koydu diyosun, sonra suan aramiz iyi diyorsun. Ne cesareti gozunu seveyim. Miden nasil aliyor o pis adamla ayni yatakta yatmayi. Esinin kiz kardedi demek kendi kardesin demektir. Ne sartta olursan ol buna goz yumamazsın 
(10,426 puan) tarafından
Kuzum olay ne ya niye bu kadar tepki
(760 puan) tarafından
Olay ne acaba hikayeyi atar mısınız
(1,043 puan) tarafından
Valla canim o zaman sende elinden geldiğince delil yakalamaya calis benim eşimin halası kendi öz halam gibidir paralı bir insan zengin yani sırf boşanıp delil toplamak için dedektife 50 bin TL verdi senin maddi yönden durumun yok belli ama sende elinden geldiğince faka bastır onu
(181 puan) tarafından
Yakalamaya çalışıyorum ama artık her konuda temkinli WhatsApp web yuklicem ama eşim bildirim gelmediğini anlayınca tekrar açacak ve WhatsApp in bende olduğunu anlayacak aklımda tek o var nabcam bilmiyorum
(10,426 puan) tarafından
Kuzum konuyu anlatır mısın
+1 oy
(322 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum bu yüzden fikir veremiyorum
tarafından
Aynn bende
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Sen kimseye bakma canım kimse kimsenin derdini bilemez linclemeye yer arıyolar 
(181 puan) tarafından
Haklısın sanırım işte belirtmeme rağmen senden de tiksindim midesiz falan dedikleri zaman morale ihtiyacım var iken linci bırak hakaret yağıyordu bende kaldırdım hikayemi.
(1,238 puan) tarafından
Zaten etkenlerin yüzde 75 böyle sen sadece dua et eşini kendine bağlamak icom güzel huylu olması icin su duayı oku ve elkyatu aleyke muhabbetten minne  bunu herzman oku rabbim gönlüne göre verecektir merak etme
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Bende olayı bilmiyorum ama insan başına gelmeden yorum yapmayı sever ama lafta dendiği gibi oluyor iş başa gelince...Allah yardimcin olsun 
(181 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim aynen öyle kendi hikayemi başkası anlatsa lafa gelince hala birlikte olmayı nasıl kabul ediyorsun bence hemen ayrıl demeyi bende bilirdim ama öyle kolay olmuyor başa gelmeden kimse bilemez.
0 oy
tarafından
Burda yazılanları kafana takma beee kuzum
(181 puan) tarafından
İnsan ister istemez takıyor benden bile tiksinen varmış midesizmişim vs vs hakaret yani bildiğin.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 580 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde Enfalalt (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 378 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.